Czarna przestępczość

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 789
8 417
Marksistowska czarna działaczka z UK została postrzelona w głowę, jest w stanie krytycznym.

Lewica natychmiast próbowała przedstawić zdarzenie jak akt rasizmu.
Okazało się, że dostała kulkę od swoich czarnych braci.

Authorities Say Black Lives Matter Activist Was Shot in Head by Four Black Men


3636.jpg


27-letnia kobieta postrzelona w głowę. Media: to czołowa aktywistka ruchu Black Lives Matter


Sasha Johnson, jedna z głównych aktywistek ruchu Black Lives Matter w Wielkiej Brytanii została postrzelona w głowę, jej stan jest krytyczny - przekazało założone przez nią ugrupowanie polityczne Taking the Initiative Party (TTIP). Policja poinformowała o zajściu, jednak nie potwierdziła tożsamości kobiety - zwróciło uwagę BBC.
"Z wielkim smutkiem informujemy, że nasza Sasha Johnson została brutalnie zaatakowana i doznała rany postrzałowej głowy. Obecnie przebywa na intensywnej terapii i jest w stanie krytycznym. Atak nastąpił we wczesnych godzinach porannych, po licznych groźbach śmierci w związku z jej działalnością. Sasha zawsze aktywnie walczyła na rzecz czarnych i z niesprawiedliwościami, które otaczają czarną społeczność, a także była zarówno członkinią BLM, jak i członkinią komitetu wykonawczego Taking the Initiative Party" - poinformowało to ugrupowanie na Instagramie.


Portal brytyjskiego nadawcy BBC zwrócił uwagę, że służby nie potwierdziły tożsamości kobiety. Londyńska policja metropolitalna oświadczyła, że postrzelona została 27-letnia kobieta. Do zdarzenia doszło około 3 w nocy z soboty na niedzielę w dzielnicy Southwark w południowym Londynie. Śledztwo prowadzi specjalny wydział dochodzeniowy londyńskiej policji metropolitalnej, ale na razie nie dokonano żadnych aresztowań w związku z tą sprawą.
TTIP została założona przez Johnson oraz innego aktywistę ruchu Black Lives Matter w sierpniu 2020 roku, ale sam ten ruch odciął się od pomysłu powołania partii politycznej.

"Czarna Pantera z Oksfordu"​

Jak przypomina dziennik "Daily Mail", Sasha Johnson, samozwańcza "Czarna Pantera z Oksfordu", stała się znana jako organizatorka protestów BLM zeszłego lata, kiedy przemawiała do tłumów w kamuflażowych spodniach, czarnym berecie i kamizelce chroniącej przed ciosami nożem. Absolwentka Uniwersytetu Oxford Brookes jest również brytyjską przedstawicielką Partii Czarnych Panter - wzorowanej na skrajnie lewicowej grupie protestujących, którzy walczyli przeciwko brutalności policji w Ameryce lat 60.
Sasha Johnson wezwała między innymi do stworzenia "rejestru przestępców rasowych" wzorowanego na rejestrze przestępców seksualnych, który jest używany do wykluczania pedofilów z zawodów takich jak na przykład nauczyciele. Według jej pomysłu trafiałyby do tego rejestru osoby dopuszczające się "mikroagresji" w miejscu pracy, a konsekwencją tego byłoby niedopuszczanie ich do pracy.

"Daily Mail" wskazuje również, że uczestniczyła w kampanii na rzecz usuwania pomników osób, które w ocenie ruchu BLM dopuszczały się rasizmu, a niedawno podczas kampanii na rzecz usunięcia pomnika Cecila Rhodesa z Uniwersytetu Oksfordzkiego przewodziła skandowaniu wulgarnych haseł między innymi pod adresem policji. Należy do grupy Forever Family Force, której członkinie przemaszerowały w zeszłym roku w wojskowych strojach przez londyńską dzielnicę Brixton z okazji Dnia Wyzwolenia Afryki.

Wzywała do utworzenia "czarnej milicji"​

Johnson, która pracuje z młodzieżą i jest właścicielką kawiarni, wzywała do utworzenia w Wielkiej Brytanii "czarnej milicji". W opublikowanym w lipcu nagraniu wideo porównała policję do Ku Klux Klanu i dyskredytowała polityków wywodzących się mniejszości etnicznych, między innymi Davida Lammy'ego, Priti Patel i Sadiqa Khana jako - jak to określiła - wykonujących niezbędne minimum i figurantów.
Wcześniej w rozmowie z MailOnline, portalem internetowym "Daily Mail", wezwała do "reparacji podobnych do tych za holokaust" przeznaczonych dla osób czarnoskórych, twierdząc, że kapitalizm dyskryminuje ich rasowo, oraz do pozbawienia brytyjskich sił policyjnych funduszy.
W przeszłości jej konto na Twitterze zostało zawieszone za tweety, w których pisała o zniewalaniu białych. Jak obecnie utrzymuje, tweety te były "fałszywe" i były prowokacją skrajnej prawicy.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 577

by Four Black Men (of the Apocalypse)​


powinno być. :D

A czy aby wcześniej nie zabito już jednego marksistowskiego założyciela BLM? Bo mnie to wygląda na zamykanie biznesu i czyszczenie opuszczonego lokalu, który zrobił swoje i teraz pora przejść dalej.
 
Do góry Bottom