Ból dupy Układu w/s Korwina!

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Palikot apeluje do młodych na swym blogu:
Młodzi
18 lipca 2014
Jest gigantyczny potencjał wśród młodych ludzi! Poziom optymalizacji ruchu taksówek, opłat za usługi, finansowania wynalazków jest wprost oszałamiający. Możemy w krótkim czasie stać się krajem, który jest liderem innowacji, ale potrzebujemy nowych ludzi w polityce, a nie wciąż tych samych. Czy jesteśmy do tego zdolni nie popadając w absurd w muszce?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Palikot apeluje do młodych na swym blogu:
Innowacja - kolejne słowo klucz czerwonej zarazy. Wystarczy przeskanować (przegrepować) wszystkie posty na forach zawierające słowo innowacja, po czym wyselekcjonować "naganiaczy innowacyjności" i będziemy mieć namierzoną agenturę wpływu czerwonej zarazy.
Zaraz, zaraz, czy ostatnio Artur1978 nie używał zbyt często argumentu innowacyjności?
 
N

nowy.świt

Guest
Artur1978 mi wali na km. jakimś lewakiem - najeżdża non stop na Korwina z wręcz irracjonalną zajadłością.

Pewnie to taki gagatek jak ci co przeszli z UPR-u do Platformy Obywatelskiej.
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Na serio i po to, by na zlecenie przyprawiać gębę KNP. Tyle w temacie. Media to tanie kurwy uprawiające agenturę.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Kuźwa, on tak na serio?
Na serio. Mają srogi dupobul. Jak urwą się dotacje dla ich lewicowego bełkotu i wyjdą szwindle ich sponsorów, to będą mogli jedynie szczekać w internecie, na stronach na które nikt spoza nich nie wchodzi. Ważna jest jedna rzecz, by oni nie mogli przez krótki czas (2-4 lata) nadawać do reszty. Wtedy kontakt medialny się urwie, bo widz nie zrozumie ich języka i ich dialektyki. A lewica klasyczna (Miller&SLD) będzie się kisić w swoim komuszym gównie, które wcześniej czy później wymrze.
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
A ja naiwny myślałem, że wyzywanie Korwina od faszystów to działka wyłącznie Palikota.
Przeczytajcie inne teksty faceta np. ten ból dupy bo w elementarzu przymusowym (to jest prawdziwy faszyzm) jest za mało... Murzynów.
 

orcen92

Active Member
151
205
Wydaje się, że Kaczyński jest skazany na Korwin-Mikkego. Jeśli nawet wygra swoje wybory ze zjednoczoną prawicą w 2015 roku, to z racji nie uzyskania wyniku lepszego niż 35%, będzie musiał zabiegać o poparcie w środowiskach faszystowskich.

Najgorsze jest to, że ludzie w to wierzą :( Ale bywa też i tak, że czytelnik zaciekawiony "co ten człowiek gada, że taki faszysta z niego" wchodzi do internetu i weryfikuje pogląd.

Pamiętam, że niedawno był srogi bul dópy, że czytelnictwo w Polsce spada - książki itd., a w szczególności gazety. No kuźwa, produkują takie szmatławce po obu stronach barykady, jak Newsweek, GW, Karnowscy itd. a potem się dziwią, że ludzie są mądrzejsi i tego nie czytają...
 
N

nowy.świt

Guest
ja poroponuje nie reklamować i nie wchodzić z bulwersu na felietony lewicy - jeszcze sobie po ilości wejść pomyślą że mają wiele fanów - don't encourage them.

Każdy wie kto to jest i co z nimi trzeba zrobić - po co po raz kolejny rozgrzebywać przemyślenia Lisa czy innych przychlastów.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Korwa był dzisiaj zaproszony do programu Woronicza 17 na TVP Info. Okazało się, że inni goście nie zgodzili się na wspólny występ z nim, JKM potwierdził na facebooku, że zastosowano wobec niego ostracyzm. Pewnie zaszantażowali red. Sekielskiego, że albo oni, albo on i krula nie ma w programie. Po takim odpale tych głupców słupki znowu pójdą w górę dla KNP ;) Nie może być tak, że politycy decydują kto jest w telewizji, a kogo nie ma odbierając prawo uczestniczenia w debacie liderowi trzeciej siły na scenie politycznej, Polacy od razu to wyczują.
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Andrzej Saramonowicz podobno reżyser. Żenujące teorie spiskowe. Dają to tylko po to aby hejterzy mogli się wykazać.
http://wyborcza.pl/1,75968,16349238,5_powodow__dla_ktorych_wlasnie_dzis_o_Januszu_Korwin_Mikkem.html
Wyśmienity artykuł. Ci ludzie nigdy nie przestaną mnie fascynować :D. Zauważyliście że w tekście czegoś brakuje?

Artykuł prezentuje tzw. "teorie spiskową". Nie w sensie pejoratywnym - "jakieś oszołomy twierdzą że...", ale obiektywnym - "był/jest spisek mający na celu", a to że spiski istniały, istnieją i będą istnieć wie każdy niegłupi, wystarczy zajrzeć do historii. Dobrym przykładem teorii która się ostatnio pojawiła jest ta o wycieku rozmów polityków przeprowadzonych w restauracji Sowa & Przyjaciele.


Miało to wyglądać w sposób następujący:
Przyczyna - Polski rząd zbyt dobrze dogadywał się z USA w sprawie tarczy, trzeba było dać mu kuksańca.
Zamierzony skutek - Zastraszenie rządu/ustawienie go do pionu.
Działanie - Uprzednio zrekrutowani przez rosyjskie siły pracownicy restauracji nagrywali rozmowy polityków, ich wypuszczenie stanowi jednocześnie pouczenie i groźbę ("siedźcie pod butem, bo mamy tego więcej").


Zobaczmy teraz jak na podstawie artykułu prezentuje się teoria Saramonowicza:
Przyczyna - Rosja ma za małe wpływy w Polsce, chce ich zwiększenia.
Zamierzony skutek - Zwiększenie wpływów poprzez podkręcenie chaosu postacią Mikkego.
Działanie - ???


Rozumiecie, nie wiadomo JAK Rosjanie to zrobili, że JKMowi wystrzeliło poparcie, to się po prostu stało, a że zdaniem autora Mikke to krynica chaosu, co jest na rękę Rosji... Nie ma nic nienaturalnego w tym że człowiek podejrzewa, że jego wrogowie zawierają tajne sojusze przeciwko niemu :).

Ja jednak wierzę w autora i podejrzewam jaka jest przyczyna sukcesu wyborczego NP! Rosjanie wydając polecenia swoim agentom, czyli sporej części polski polityków i polskich mediów, wywołali gównoburzę, która zogniskowała uwagę społeczeństwa na postaci jej lidera doprowadzając do jego sukcesu wyborczego. Tak. To ma sens.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Rafał A. Ziemkiewicz, niegdyś (połowa lat 90.), jak wiadomo, rzecznik prasowy UPR'u:

klrytpdknemxyg6wfpne5q92.png
 
D

Deleted member 427

Guest
Wg mnie ktoś powinien założyć bloga - www.buldupyukladu.pl - i wklejać tam wszystkie tego typu newsy, wypowiedzi, ubeckie felietony i inne. Materiału ma pod dostatkiem. Nawet nie trzeba pisać komentarzy, wystarczy po prostu cytować.
 
T

Tralalala

Guest
Jak będziesz miał dużo wejść to i coś wpadnie z reklam, ile za ile tego nie wiem ale możesz w necie poszukać albo może ktoś na blogu zarabia i się podzieli tą tajemną wiedzą ;)
 
Do góry Bottom