Ból dupy Układu w/s Korwina!

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Proponuję wrzucanie w ten wątek wszelki arcików, w których daje się wyczuć medialne ciśnienie anty-Korwinowe.
Oczywiście, nigdy nic nie wiadomo na pewno w sprawie ludzi związanych z polityką, wszak nawet Król może okazać się częścią sitwy, ale jak do tej pory, reakcja ze strony Ubekistanu każe zachować pewne nadzieje na przyszłość.

Na pierwszy ogień GW. Niejaki Wroński nazywa Króla "soc-zjawiskiem". Czemu nie robi tego w odniesieniu do Grodzkiego/ej lub Wursta, można się łatwo domyślić.
Jego zdaniem Parlament Europejski należałoby przekształcić w burdel - przynajmniej byłby dochodowy
Pajac? Soft faszysta? Ekspozytura Putina? Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego według sondażu TNS Polska wchodzi do europarlamentu z czwartym wynikiem..
ACHTUNG!! Według autora Korwin jest nie tylko pajacem, soc-zjawiskiem, miękkim faszystą i ekspozyturą Putina,, lecz również, cyt.
To paradoks, że nową siłą na polskiej scenie jest 72-letni polityk, który zaczynał karierę w latach siedemdziesiątych. Janusz Korwin-Mikke - filozof, brydżysta, szachista, "anarcholiberał"
Natomiast pod jakże zajebistym tytułem rozdziału - "Co plecie od lat Korwin" nie uda się znaleźć niczego, co by obrazowało poglądy ekonomiczno-gospodarcze krytykowanego.
Dla kogo pracują resortowi psycholodzy-państwowi doradcy? Proszę bardzo:
Dlatego psycholog społeczny Janusz Czapiński (UW) jest przekonany, że wynik wyborczy Nowej Prawicy będzie niższy niż sondażowy. Jest to bowiem grupa, która chętnie deklaruje przywiązanie do jakichś poglądów - najczęściej skrajnych, antysystemowych. Tyle że zwykle nie idzie na wybory.
Niejaki Cześnik - socjolog - posunął się jeszcze dalej i beczy tak:
- Spróbujmy sobie zrekonstruować wizerunek wyborcy Janusza Korwin-Mikkego - mówi socjolog dr Mikołaj Cześnik (SWPS). - To często młody człowiek, korzystający z internetu jako źródła informacji, żyjący za pieniądze rodziców. Stąd bierze się skłonność do akceptacji radykalnej ideologii, konstrukcji myślowych, których nie trzeba weryfikować w normalnym życiu. Druga grupa wyborców JKM to zdaniem Cześnika "sfrustrowany inteligent" - człowiek po studiach, oczytany, czasami drobny przedsiębiorca, który jednak nie może zrealizować swoich ambicji zawodowych. To często ludzie pozbawieni empatii, współczucia dla innych. Do nich trafia Korwin-Mikke. Jednym proponuje efektowną, radykalną ideologię, w której tłumaczy, że wszystkiemu jest winne państwo, biurokracja, podatki - to daje wytłumaczenie życiowych niepowodzeń.
Czy wszyscy czują miękką kozetkę? Tyle, że nie przemawia Freud, lecz państwowy wyrobnik.

A finał jest jasny i klarowny, przynajmniej dla GW:
Do tej pory JKM ze swoimi radykalnymi poglądami był traktowany jak folklor. Jak choroba wieku dziecięcego, z której wielu wyrosło. Tym razem może być inaczej. A choroby dziecięce w wieku starszym prowadzą do wielu groźnych komplikacji.
http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,137934,15955951,Socjo_zjawisko_Korwin_Mikke.html
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Do tej pory JKM ze swoimi radykalnymi poglądami był traktowany jak folklor. Jak choroba wieku dziecięcego, z której wielu wyrosło. Tym razem może być inaczej. A choroby dziecięce w wieku starszym prowadzą do wielu groźnych komplikacji.


Peter Sloterdijk:

https://libertarianizm.net/threads/peter-sloterdijk-diagnoza-wspolczesnosci.3468/

To, czy ktoś przyznaje się do socjaldemokracji czy też nie, już od dawna nie ma żadnego znaczenia, ponieważ nie-socjaldemokraci nie mogą u nas w ogóle istnieć, społeczeństwo jest per se strukturalnie socjaldemokratyczne, i kto nie jest socjaldemokratą ląduje albo w szpitalu psychiatrycznym albo za granicą.

Facet ma rację i nie dotyczy to tylko Niemiec, w całej Unii bycie nie-socjaldemokratą stało się chorobą.
 
D

Deleted member 4476

Guest
http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,15992603.html
- Pewnie głosują tak na złość innym partiom - mówi młody człowiek, który nie uważa Korwin-Mikkego za poważnego polityka, za to jego hasła - za proste slogany, do zrozumienia nawet przez przedszkolaka.

- Ma propozycje, które mogą przynieść dobre zmiany - ocenia kolejny zwolennik Nowej Prawicy. - Podatek dochodowy chce zlikwidować.
- A z czego weźmie na policję, straż pożarną?
Chłopak nie wie, ale wie, że jest przeciwny Unii, bo jest za wolną Europą. Czyli taką sprzed Unii. - Zlikwidować to towarzystwo - orzeka inny "korwinista" z "Kopernika". - Nic dobrego dla nas nie zrobili.

I bonus:
- Ale ja chyba też bym na nich oddała głos - mówi uczennica drugiej klasy.
- Na PO? - oburza się jej koleżanka. - Oszalałaś?! Ciśnienie mi skoczyło!
- No bo w krajowych wyborach bym na nich nie głosowała, ale to są wybory europejskie. A akurat w Europie PO jest w porządku. Na pewno lepsza od PiS, które poza Smoleńskiem niewiele ma do powiedzenia.
Nie powtarza za kolegami, że Unia nic jej nie oferuje. - W gimnazjum byłam za darmo we Włoszech, nastudia w ogóle się mogę wybrać za granicę albo chociaż na wymianę. W szkole, teraz, też za unijne pieniądze mam dodatkowy kurs angielskiego.

Mądra dziewczynka :)

A w wiadomościach w Radiu Zet o 16 mówili o Korwinie w ramach akcji "Zabierz wnuczkowi dowód", bo hitler i gwałt.
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 123
W 1252 szkołach w całej Polsce odbędą się w poniedziałek młodzieżowe prawybory europejskie, przeprowadzone w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Młodzi głosują" - poinformowali organizatorzy przedsięwzięcia z Centrum Edukacji Obywatelskiej. (...) W tym roku do udziału w akcji zgłosiło się 773 gimnazjów, 220 liceów ogólnokształcących, 53 szkoły zawodowe (technika i zasadnicze szkoły zawodowe) i 206 zespołów szkół łączących w sobie placówki różnych typów. (...) W poprzednich uczniowskich prawyborach do Parlamentu Europejskiego w 2009 r. zorganizowanych w ramach akcji "Młodzi Głosują" (1269 szkół) zwyciężyła Platforma Obywatelska; głosowało na nią 38,9 proc. biorących udział w prawyborach. Na drugim miejscu znalazło się Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 21,3 proc. Na kolejnych miejscach były: Samoobrona z 7,4 proc. głosów, Libertas - 6,1 proc. i Polska Partia Pracy - 5,5 proc. Pozostałe komitety wyborcze nie przekroczyły 5-procentowego progu wyborczego.

UPR nie przebił progu. Tyle w temacie preferencji politycznych "gimbusów, młodych ludzi na garnuszku rodziców bez pojęcia o prawdziwym życiu". Popieram - zabierz wnuczkowi dowód.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-12...ejskie-w-ramach-projektu-mlodzi-glosuja/cpxkp
http://www.ceo.org.pl/pl/mlodzi/news/mlodzi-glosuja-2009-wybory-do-parlamentu-europejskiego
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Zaiste, wspaniały ból dupy się po kraju rozlewa i gdy go widzę, mam ochotę go przedłużyć, oddając ten jebany głos, ale w sumie, aby się cieszyć tym shitstormem i tak nie muszę głosować, bo zaczął się on i tak bez mojego udziału.

Sorry - taka polityczna odmiana problemu gapowicza. Democracy failure. Freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin'!

Tak oto trolling Korwina stał się dobrem publicznym!
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
UPR nie przebił progu. Tyle w temacie preferencji politycznych "gimbusów, młodych ludzi na garnuszku rodziców bez pojęcia o prawdziwym życiu". Popieram - zabierz wnuczkowi dowód.
Jeden plebiscyt o niczym nie świadczy. Już za moich licealnych czasów ponad 10 lat temu Korwin może nie wygrywał wyborów w szkołach, ale zdobywał po kilkanaście procent bez medialnej gówno-burzy jaką obserwujemy teraz, czyli, gdy panowała cisza na jego temat. W 2009 roku akurat był dołek jego popularności.
 
Ostatnia edycja:
648
1 208
Zaiste, wspaniały ból dupy się po kraju rozlewa i gdy go widzę, mam ochotę go przedłużyć, oddając ten jebany głos, ale w sumie, aby się cieszyć tym shitstormem i tak nie muszę głosować, bo zaczął się on i tak bez mojego udziału.
Nie głosujesz - nie korzystasz. W ogóle, najlepiej, to spierdalaj do Somalii.
 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
comment_E0scBDo36XIMfO0hrLK3vrvcB87h1UMr.jpg
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
comment_vOoixV0mc1C3dVOfnpAgNjDznjvogh4A,wat.jpgcomment_HSVjN8mwXsHQArtZypbtbvYjBQN3r7bn.jpg


Poza tym - właśnie nieźle gnoją Korwina w faktach.
"...nad chamstwem i bzdurami którymi wygaduje od lat, nie warto się pochylać..."

To co się dziś odpierdala w mediach to jakaś masakra, postaram się regularnie dostarczać lolcontentu :>
 
Ostatnia edycja:

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
Nie tylko dziś, jak dla mnie to analogiczna sytuacja jak ze Stanem Tymińskim na początku lat 90-tych. Jak "człowiek znikąd" nagle wyprzedził w sondażach Mazowieckiego i zaczął deptać po piętach Wałęsie, zaczęła się na niego niezła nagonka. Wklejałem to już w temacie o nim, dla przypomnienia: (za wikipedią)
W trakcie kampanii wyborczej miało miejsce wiele ataków na Stanisława Tymińskiego, m.in. UOP i Krzysztof Kozłowski (ówczesny minister spraw wewnętrznych w rządzie Mazowieckiego) oskarżyli go o to, że ma związek z Libią (krajem wiązanym wówczas z terroryzmem) oraz z Kolumbią (gdzie silne były wpływy handlarzy narkotyków) – oskarżenia okazały się fałszywe. Tuż przed końcem kampanii wyborczej Telewizja Polska podała, że stosuje on przemoc wobec żony – po wyborach telewizja przegrała prawomocnie proces o pomówienie. Gazeta Wyborcza opublikowała opinię psychologa Andrzeja Samsona, że Tymiński jest chory psychicznie
 
D

Deleted member 427

Guest
Till napisał:
Bracia Earp wprowadzają w nim zakaz noszenia broni w miasteczku w którym szeryfują i ostro go egzekwują.

To prawda, ale po otrzymaniu pisemnej zgody szeryfa można było taką broń nosić. Nie był to zatem zakaz bezwzględny jak w Dodge City. Oczywiście żaden z bandytów przejeżdżających przez miasto nigdy nie zastosował się do tego zakazu.
 
Do góry Bottom