1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Ból dupy Układu w/s Korwina!

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez tomislav, 20 Maj 2014.

1. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 843
    Proponuję wrzucanie w ten wątek wszelki arcików, w których daje się wyczuć medialne ciśnienie anty-Korwinowe.
    Oczywiście, nigdy nic nie wiadomo na pewno w sprawie ludzi związanych z polityką, wszak nawet Król może okazać się częścią sitwy, ale jak do tej pory, reakcja ze strony Ubekistanu każe zachować pewne nadzieje na przyszłość.

Na pierwszy ogień GW. Niejaki Wroński nazywa Króla "soc-zjawiskiem". Czemu nie robi tego w odniesieniu do Grodzkiego/ej lub Wursta, można się łatwo domyślić.
    ACHTUNG!! Według autora Korwin jest nie tylko pajacem, soc-zjawiskiem, miękkim faszystą i ekspozyturą Putina,, lecz również, cyt.
    Natomiast pod jakże zajebistym tytułem rozdziału - "Co plecie od lat Korwin" nie uda się znaleźć niczego, co by obrazowało poglądy ekonomiczno-gospodarcze krytykowanego.
    Dla kogo pracują resortowi psycholodzy-państwowi doradcy? Proszę bardzo:
    Niejaki Cześnik - socjolog - posunął się jeszcze dalej i beczy tak:
    Czy wszyscy czują miękką kozetkę? Tyle, że nie przemawia Freud, lecz państwowy wyrobnik.

A finał jest jasny i klarowny, przynajmniej dla GW:
    http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,137934,15955951,Socjo_zjawisko_Korwin_Mikke.html

2. nowy.świt

nowy.świt Well-Known Member

Polubienia:
    1 080
  3. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 828

Peter Sloterdijk:

https://libertarianizm.net/threads/peter-sloterdijk-diagnoza-wspolczesnosci.3468/

Facet ma rację i nie dotyczy to tylko Niemiec, w całej Unii bycie nie-socjaldemokratą stało się chorobą.

4. Taki Owaki

Taki Owaki Libertyn mimo woli

Polubienia:
    1 248
    http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,15992603.html
    - Pewnie głosują tak na złość innym partiom - mówi młody człowiek, który nie uważa Korwin-Mikkego za poważnego polityka, za to jego hasła - za proste slogany, do zrozumienia nawet przez przedszkolaka.

- Ma propozycje, które mogą przynieść dobre zmiany - ocenia kolejny zwolennik Nowej Prawicy. - Podatek dochodowy chce zlikwidować.
    - A z czego weźmie na policję, straż pożarną?
    Chłopak nie wie, ale wie, że jest przeciwny Unii, bo jest za wolną Europą. Czyli taką sprzed Unii. - Zlikwidować to towarzystwo - orzeka inny "korwinista" z "Kopernika". - Nic dobrego dla nas nie zrobili.

I bonus:
    - Ale ja chyba też bym na nich oddała głos - mówi uczennica drugiej klasy.
    - Na PO? - oburza się jej koleżanka. - Oszalałaś?! Ciśnienie mi skoczyło!
    - No bo w krajowych wyborach bym na nich nie głosowała, ale to są wybory europejskie. A akurat w Europie PO jest w porządku. Na pewno lepsza od PiS, które poza Smoleńskiem niewiele ma do powiedzenia.
    Nie powtarza za kolegami, że Unia nic jej nie oferuje. - W gimnazjum byłam za darmo we Włoszech, nastudia w ogóle się mogę wybrać za granicę albo chociaż na wymianę. W szkole, teraz, też za unijne pieniądze mam dodatkowy kurs angielskiego.

Mądra dziewczynka :)

A w wiadomościach w Radiu Zet o 16 mówili o Korwinie w ramach akcji "Zabierz wnuczkowi dowód", bo hitler i gwałt.

5. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    7 131
  6. Gość niedzielny

Gość niedzielny Well-Known Member

Polubienia:
    2 012
    UPR nie przebił progu. Tyle w temacie preferencji politycznych "gimbusów, młodych ludzi na garnuszku rodziców bez pojęcia o prawdziwym życiu". Popieram - zabierz wnuczkowi dowód.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-12...ejskie-w-ramach-projektu-mlodzi-glosuja/cpxkp
    http://www.ceo.org.pl/pl/mlodzi/news/mlodzi-glosuja-2009-wybory-do-parlamentu-europejskiego

Hitch lubi to.
  7. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 941
    Zaiste, wspaniały ból dupy się po kraju rozlewa i gdy go widzę, mam ochotę go przedłużyć, oddając ten jebany głos, ale w sumie, aby się cieszyć tym shitstormem i tak nie muszę głosować, bo zaczął się on i tak bez mojego udziału.

Sorry - taka polityczna odmiana problemu gapowicza. Democracy failure. Freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin', freeridin'!

Tak oto trolling Korwina stał się dobrem publicznym!

tosiabunio lubi to.
  8. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    7 131
    Jeden plebiscyt o niczym nie świadczy. Już za moich licealnych czasów ponad 10 lat temu Korwin może nie wygrywał wyborów w szkołach, ale zdobywał po kilkanaście procent bez medialnej gówno-burzy jaką obserwujemy teraz, czyli, gdy panowała cisza na jego temat. W 2009 roku akurat był dołek jego popularności.

Ostatnia edycja: 20 Maj 2014
  9. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 786
    Ten Ból Dupy nie dziwi. ONI wiedzą, że Dzień Sznura zbliża się. Żniwiarze i Oracze już ido! Będzie srogo.

10. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    Polska Razem? Wypierdalać - jestem za rozbiciem dzielnicowym.

11. counter

counter =

Polubienia:
    1 106
    Nie głosujesz - nie korzystasz. W ogóle, najlepiej, to spierdalaj do Somalii.

FatBantha lubi to.
  12. dataskin

dataskin Secesyjny Panarchista

Polubienia:
    5 835
  13. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    Dla ciebie są większym...

14. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 219
    Nie dawałbym tutaj Tombstone. Źle się kojarzy. Bracia Earp wprowadzają w nim zakaz noszenia broni w miasteczku w którym szeryfują i ostro go egzekwują.

Denis i kawador lubią to.
  15. dataskin

Polubienia:
    5 835

Poza tym - właśnie nieźle gnoją Korwina w faktach.
    "...nad chamstwem i bzdurami którymi wygaduje od lat, nie warto się pochylać..."

To co się dziś odpierdala w mediach to jakaś masakra, postaram się regularnie dostarczać lolcontentu :>

16. GoldenColt

GoldenColt Well-Known Member

Polubienia:
    3 032
    Nie tylko dziś, jak dla mnie to analogiczna sytuacja jak ze Stanem Tymińskim na początku lat 90-tych. Jak "człowiek znikąd" nagle wyprzedził w sondażach Mazowieckiego i zaczął deptać po piętach Wałęsie, zaczęła się na niego niezła nagonka. Wklejałem to już w temacie o nim, dla przypomnienia: (za wikipedią)

17. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 786
    To prawda, ale po otrzymaniu pisemnej zgody szeryfa można było taką broń nosić. Nie był to zatem zakaz bezwzględny jak w Dodge City. Oczywiście żaden z bandytów przejeżdżających przez miasto nigdy nie zastosował się do tego zakazu.

18. dataskin

Polubienia:
    5 835
  19. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    Gdyby Korwin zacierał rączki to obrazek byłby lepszy. Wiecie... Ozjasz.

dataskin i Taki Owaki lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.