Ból dupy Układu w/s Korwina!

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Nie tylko dziś, jak dla mnie to analogiczna sytuacja jak ze Stanem Tymińskim na początku lat 90-tych. Jak "człowiek znikąd" nagle wyprzedził w sondażach Mazowieckiego i zaczął deptać po piętach Wałęsie, zaczęła się na niego niezła nagonka.
Tak, pamiętam. Zarzucano mu wiele różnych rzeczy. Jest analogia.

Teraz trzeba zrobić listę pachołków, co zawodowo (podkreślam zawodowo, a nie są to samowzbudne leluchy) plują na JKM i lista ta będzie dołączona do listy osób do odjebki w ankapie. Dla agentury wpływu obecnego reżimu, w ankapie nie może być miejsca.
 

Norden

Well-Known Member
723
900
Generalnie cwele mają coraz mniejszy wpływ tymi swoimi nagonkami w mediach centralnie sterowanych. Uciekają im młodzi, którzy nie korzystają już z tego typu mediów. Przegrywają wraz z upływem czasu.
 
Ostatnia edycja:

military

FNG
1 766
4 727
"Dziennikarstwo jest bezbronne. Poglądy wygłaszane przez różnych kandydatów wymagają komentarza, a obowiązkiem dziennikarzy jest objaśnianie ludziom świata" - Jarosław Gugała

Jak byłem na studiach dziennikarskich to mnie uczyli, że dziennikarz MUSI być obiektywny itp., i ja im wierzyłem, bo tak to sobie wyobrażałem, a poza tym byłem jeszcze pełny ideałów, no i sądziłem że państwo jest OK, tylko ludzi trzeba wymienić.

Ale zmądrzałem.

Zmierzam do tego, że z jednej strony gość który to powiedział to szuja, ale z drugiej - przynajmniej wprost mówi, co sądzi, a nie pierdoli, że jest asertywnie obiektywny czy jakieś takie bzdury. Przynajmniej można poznać człowieka już po tym jednym zdaniu, a fakt, że zajmowanie stanowiska uznaje za obowiązek, sprawia że nie może być mowy o żadnych wątpliwościach co do oceny jego osoby. No skurwysyn, sam mówi że skurwysyn. Ułatwia zadanie osobom tworzącym listę na dzień sznura.:)
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Dobrze, że mi przypomniałeś... Bo Korwin mówi, że zgwałcone kobiety często chcą być ze swoim gwałcicielem. Wiadomo, że pierwsze lody przełamane i często dochodzi do uczucia. No to jak mi się podoba jakaś kobitka to gwałcić czy nie? Bo mam dylemat, a nie chcę spalić.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
comment_5XPg5ANEzcDlslzjfugwuv0mtnLzYk8O.jpg
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Ale Krul musi mieć w tej kwestii rację, bo nawet pamiętam odcinek "Plebanii" i tam gwałciciel ze zgwałconą byli w związku po iluś tam odcinkach. Chyba nie powiesz, że telewizja kłamie?
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 152
Szokowanie szokowaniem, ale z tym gwałceniem to by sobie akurat dał siana. Każdy inteligentny człowiek domyśli się o co mu chodzi i że nie ma na myśli gwałtu jako takiego, ale jednak sporą część kobiet do siebie zrazi. Mnie takie gadanie trochę żenuje, ale może się nie znam na polityce :).
Coś takiego, napomknęła dzisiaj moja żona.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Szokowanie szokowaniem, ale z tym gwałceniem to by sobie akurat dał siana. Każdy inteligentny człowiek domyśli się o co mu chodzi i że nie ma na myśli gwałtu jako takiego, ale jednak sporą część kobiet do siebie zrazi. Mnie takie gadanie trochę żenuje, ale może się nie znam na polityce :).
No ale mieli rozmawiać o wyborach do UE oraz Ukrainie, to po ch.. wygrzebywać publicystykę sprzed 4 lat, która nie ma nic wspólnego z działalnością polityczną i zadawać pytania o dupie marynie? Kto tam prowadzi program?

A że go zapytali, to jak ma w zwyczaju - odpowiadał. Przecież nie zaprzeczy tekstom, które sam napisał i które każdy może za pomocą googla znaleźć na jego portalu
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom