Ból dupy Układu w/s Korwina!

Morti

Active Member
52
118
Z dnia na dzień, kolejne moje granice psychicznego przygotowania na poziom debilstwa, są przełamywane z nową siłą.
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
Propaganda w telewizorni jak za Polski Ludowej i ludzie nie widzą tego.
Stąd właśnie ogromne nakłady na propagandę. Bo działa. Nie na wszystkich, na świadomych jej obecności mniej lub wcale. Ale czy propagandzistom zależy na ogarniętej mniejszości? Ależ skąd! Liczy się siła rażenia w bezpośrednio niezaangażowany w myślenie tłum.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 508
Czemu mnie to nie dziwi... KoLiber i takie coś.
Niech zgadnę - gostek z oddziału w Warszawie?

Wspaniała organizacja. Główne osiągnięcia - powitanie Busha, wspieranie USA w walce z światowym terroryzmem i agresji na Irak, wspieranie pomysłów podatkowych Centrum Adama Smitha, wspieranie PO i optowanie za sojuszem Unii Polityki Realnej z Platformą Obywatelską.
Tyle z pamięci. Pewnie jeszcze z czegoś zasłynęli.

Kiedyś był jeszcze Machaj i Chmielowski, ale teraz to pewnie same śmieszki i licealisty z rolexem. Najgorsi byli z Warszawki. Jak dla kogoś Korwin był za ostry i zbyt radykalny to był w tej organizacji. O apolityczność nie można ich oskarżać. Organizacja od samego początku miała kształcić przyszłych polityków i jak przychodziły wybory to kilku startowało z różnych partii i zazwyczaj nie była to partia Korwina.
No i jak organizacja niby wolnościowa ma za członka honorowego Wildsteina czy Winieckiego...
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 508
Pierwszy zarzut Ziemniaka - Korwin bez przerwy zakłada nowe partyjki. Było ich raptem trzy w kilkuletniej działalności (UPR, PJKM/WiP/KNP i najnowsza). Od biedy można zaliczyć KNP jako czwartą. Taki Tusk był w trzech partiach. Korwin nie jest wyjątkowy pod względem ilości zakładanych partii. Robi to z dość rzadką częstotliwością. Przed PJKM był tylko UPR i Korwin działał przez piętnaście lat w jednej partii (chociaż PJKM można traktować jako gałąź Unii Polityki Realnej), więc można pochwalić Korwina za długi staż w jednej partii. Argument z dupy i tak czy siak i to niezależnie od punktu widzenia.
Po drugie - Polska po demokratycznych przemianach nie jest w stanie wygenerować solidnego systemu partyjnego. Ciekawe spostrzeżenie. I to spostrzeżenie człowieka, który napisał Michnikowszczyznę i powinien znać odpowiedż na to pytanie. Czy naszym umiłowanym przywódcom uczestniczącym przy obradach Okrągłego Stołu zależało na solidnym systemie partyjnym i realnym decydowaniu obywateli? Chyba nie muszę odpowiadać.
I to pierdolenie o ideałach Solidarności. Której Solidarności? Pierwsza została zaorana dawno temu. Druga jest w dobrej kondycji.
Dalej nie oglądam.
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 224
Zajebista sonda faktu:

Gedl0qU.png


http://www.fakt.pl/polityka/rusza-kampania-prezydencka-korwin-mikkego,artykuly,522744.html
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 508
O kurwa... Dziambor ma imponujący życiorys. I taki człowiek nie wzbudzał u nikogo podejrzeń?
http://www.polskatimes.pl/artykul/3...r-dziambor-kandydatem-na-prezydenta,id,t.html
opr9jq.jpg


Pamiętam jak w jednej z dyskusji był za zniesieniem obowiązku szkolnego... powyżej wieku gimnazjalnego. Bardzo radykalny gostek i jeszcze walił teksty o powolnych reformach - "bo nie można za ostro prywatyzować, bo ludzie wyjdą na ulice i nie będą chcieli płacić za szkoły"...
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Pamiętam jak w jednej z dyskusji był za zniesieniem obowiązku szkolnego... powyżej wieku gimnazjalnego. Bardzo radykalny gostek i jeszcze walił teksty o powolnych reformach - "bo nie można za ostro prywatyzować, bo ludzie wyjdą na ulice i nie będą chcieli płacić za szkoły"...

Tak patrząc na to co się dzieje wokół zwykłych kopalni, to niestety ma rację.
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
No właśnie nie mają. Dla mnie to śmieszne jak układ próbuje zdyskredytować Korwina, pewnie mają cały zespół wyznaczony do tego zadania i 24/7 szukają tyko haków.. Ale nic nie mogą znaleźć konkretnego bo jkm to polityczny cyborg. Afera z nożem w brzuchu już chyba się przedawniła i straciła impact i chyba nikogo już nie bulwersuje. Info o kochankach i nieślubnych dzieciach dodało tylko splendoru zamiast, biedny ten układ. Teraz to tylko mogą atakować właśnie jakimiś podatkami albo tym co sam Korwin powie w wywiadzie.. czyli nothing new under the sun. A poparcie (wolno ale jednak) rośnie.

Tylko narzekanie, że polityk chcący zmniejszać radykalnie podatki,sam unika ich płacenia. To tylko go uwiarygadnia w oczach wyborców.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 459
To trolle bo nie wiem?

"(...) Szanując jednak uczucia polityczne korwinistów i przesadną troskę semantyczną niektórych ludzi dobrej woli zmieniamy treść mema. Od teraz Korwin i Wipler są proepidemikami. Mam z tego swojego rodzaju podwójną satysfakcję, bo obnaża to w pełni degenerację tych ludzi. "



Wysoka, bo przymusowa liczba zaszczepień to ich lemingów/lewaków/mentalnych niewolników zdobycz cywilizacyjna, a co jak wszczepianie czipów w dupę monitorujących organizm spowoduje spadek śmiertelności o 90%? Też będziemy musieli pójść na kompromis w imię wyższej konieczności?
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
A propos tego filmiku. Natknął ktoś się na wypowiedź Brauna w kwestii anschlussu Krymu? Kilka wideorelacji ze spotkań widziałem i wydawał się w ogóle nie okazywać zainteresowania tymi tematami.
 
Do góry Bottom