Ból dupy Układu w/s Korwina!

military

FNG
1 766
4 727
Afera, bo Korwin zasalutował po nowogermańsku. Tym salutowaniem w europizdamencie jak zwykle strzelił sobie w kolano (przy okazji upierdalając chuja i pół lewej nogi), ale jak wiele złej woli potrzeba, żeby w ogóle nie odnieść się do meritum? W każdym razie - chyba Korwin zaczyna męczyć nawet swoich, bo już jakiś niby KORWiN-owiec pokazowo odszedł z partii. Przynajmniej tak pisze GW, czyli pewnie było inaczej, ale wciąż...
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Deklarował, że będzie robił burdel (zamieszanie) w PE? Kolejny raz JKM dotrzymuje słowa.

ps: Dziś padło w TVN-e, że "Korwin POBIŁ Boniego". Pobił go!
 
Ostatnia edycja:

simek

Well-Known Member
1 367
2 120
To akurat nie przypadek bólu dupy, ale totalnego ignorowania, więc uznałem, że w tym wątku będzie spoko:
http://www4.rp.pl/Publicystyka/307279829-Lukasz-Warzecha-Wolnosc-Po-co-wam-wolnosc.html

W Polsce nie ma dziś partii, która chciałaby się przeciwstawić państwowemu zamordyzmowi i paternalizmowi. Nie spełniła swoich obietnic w tej kwestii Platforma, trudno spodziewać się tego po partii etatystycznej, jaką jest PiS – pisze publicysta.
W samym tekście jest później spory fragment o tym, jak to partie wcale nie palą się do ograniczenia zamordyzmu i wyliczenia, że PO nie, PIS nie, lewica tym bardziej nie, Kukiz nie, Petru nie - więc wszyscy są na nie. Jeszcze rozumiem pomijanie Krula w ogólnych tekstach, bo tego poparcia nie ma za dużo, ale jeśli ten Warzecha narzeka na DOKŁADNIE TO SAMO co wkurwia JKM to naturalnym by było o nim wspomnieć, ale nie, gdzie tam - jeszcze by wyszło, że jak się chce mieć spokój od państwa to warto na KORWiN zagłosować, a to by przecież nie przeszło.
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Autor albo jest skończonym durniem, albo pospolitym łajdakiem działającym na zlecenie. Musi przecież kojarzyć Korwina, a mimo to roztacza przed czytelnikami widmo beznadziei i pustki opozycyjnej. Przeciętny cebulak przeczyta i pomyśli, że ten autor prawdę piszę.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Dwie kwestie:
Cały tekst jest napisany "retoryką JKM" – każdy kto choć trochę ogarnia politykę skojarzy argumenty z Korwinem. Niewymienienie go w tekście całkowicie krytycznym wobec pozostałych opcji może dać pozytywny efekt. Nie bronię autora i nie twierdzę, że taki miał zamiar, ale...
Po drugie, żeby opublikować tekst w medium jak "rzepa", gotowy tekst musi przyklepać wydawca – zazwyczaj oznacza to, że o JKM można pisać wyłącznie źle. Jeśli nawet byłby to np. serwisowy blog, to autor pisząc nie po linii redakcyjnej naraża się na zakończenie współpracy.

Czasy są takie, że w głównych mediach czasem nie można tezy napisać wprost, tylko trzeba przemycać jak za komuny. Nie wiem, czy w tym przypadku tak było, ale dostało się wszystkim partiom "sondażowym" poza KORWINEM. ;) Mimo wszystko W. napisał ostatnio np. parę pozytywnych tekstów o broni.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Ból dupy komunistycznej spierdoliny Żakowskiego na Wirtualnej Polsce. Oczywiście przy okazji jest to pean, na cześć "drogiego towarzysza Bronisława" Geremka.
Jacek Żakowski: Polska ma twarz Korwina

Ta polska wyrazistość wywołała falę hejtu w Europie nie wyłączając Parlamentu Europejskiego. Nawet oficjele z komisji publicznie, w dość bezpośredni sposób pouczali nas już, co to są europejskie wartości, prawa człowieka i prawo azylu. Wypowiedzi w rodzaju słów niedawnego (i może przyszłego) ministra sprawiedliwości, Jarosława Gowina, zapewniającego, że nie wpuści uchodźców, bo nie chce "by polskie niemowlęta były wysadzane w powietrze", zrobiły na Zachodzie wrażenie. Przez wiele osób zostały zrozumiane jako stanowisko głównego nurtu polskiej polityki i przejaw naszej zasadniczej inności.​

A tu już mamy do czynienia z manipulacją.

Jak nie mogliśmy obronić Traktatu Nicejskiego ("Nicea albo śmierć"), bo paraliżował Unię i trzeba go było zmienić,​

O ile pamiętam "Nicea albo śmierć", było wypowiedziane przed podpisaniem traktatu w Nicei i było przeciw temu traktatowi.
 

Kenji

Member
45
104
Na głównej stronie Wirtualnej Polski wisi coś takiego:

miorjann1.jpg


Tradycyjnie przy rosnącym KORWiNie niezastąpiony duet Warzecha & Ziemkiewicz grzecznie wykonuje polecenia.

Link do rozmowy Warzechy z Wiplerem: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,ti...w-czasach-kryzysu,wid,17869205,wiadomosc.html
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Ostatnia edycja:
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Wilk ma zupełnie odmienne zdanie w temacie 500zeta. O ile dobrze pamiętam, w jednej z rozmów stwierdził, że należy się dobrze przyjrzeć temu projektowi.
BTW: Ile czasu dajecie Wilkowi na przejście do PiS-u?
 
Do góry Bottom