Ból dupy Układu w/s Korwina!

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Marusik twierdzi, że to upór i wytrwała praca "starych" dała "sukces". Ja tych "starych" to na oczy nigdy wcześniej nie widziałem (dopiero jak zostali CEP–ami lub gdy nagle zaczęli się promować w mediach i necie: Najzer i Wilk). "Sukces", czyli 7% w wyborach do UE, nastąpił po trwającym wiele czasu nagłym i absurdalnym ataku głównych mediów po wypowiedziach Korwin-Mikkego w tych mediach. Po trwającej wiele czasu żmudnej pracy Korwin-Mikkego i kuców w Internecie.
 
Ostatnia edycja:

deith

Active Member
230
169
Mi też wydaje się, że po prostu zwykła zawiść, tyle lat 'byli przy Korwinie', tworzyli elitę a teraz nowy przyszedł i musieli odejść trochę na bok. Nie wytrzymują tempa.
To typowe zachowanie stadne. W każdej społeczności elita stara się utrzymać swoją pozycję, szczególnie wtedy gdy przychodzą młodzi, pracowici i cholernie ambitni których w żaden inny sposób nie są w stanie zatrzymać.

Niestety nie każdy jest na tyle ogarnięty by zacisnąć zęby i zacząć zapierdalać albo po prostu zrozumieć sytuację i przyjąć zmiany na klatę.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Sam Korwin podobno za plecami nazywa pozostałych europosłów agentami, tylko co z tego, jeśli nic z tym nie robi i nie robił przez 25 lat? Za miękki jest, chciałby rządzić twardą ręką, ale nie potrafi. Stąd spuszczanie się nad Putinem i innymi dyktatorami, to jego kompleks.

Wczoraj przez moment oglądałem czat z Korwinem, można go gdzieś jeszcze obejrzeć? Mówił właśnie o tej wypowiedzi Marusika, że w partii zawiązała się nieformalna grupa kilkunastu osób, która ma ból dupy i nie chce zmian i nazwał ją dyplomatycznie arystokracją.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Młodzi bardzo OK, tylko można się obawiać o czystość ideową ;-)

A tak w ogóle, to najlepszy z całego tego młodego towarzystwa jest Berkowicz, który o mało co z drugiego miejsca nie pokonałby Żółtka, i który także w aktualnych wyborach samorządowych zrobił na tle całej partii wybitny wynik.

Gadanie o "agentach" jest kompletnie bez sensu - przynajmniej jeśli to dotyczy ludzi którzy są w partii od więcej niż powiedzmy trzech lat. Wystarczy zauważyć, jak bardzo niedawno KNP zaczęła się zbliżać w sondażach do 5% progu.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
hDgDdGI.png


A ja się dziwiłem czemu w Krakowie startują z listy numer 14, a nie listy numer 7 jak w całej Polsce.
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ostatnia edycja:
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Sam Korwin podobno za plecami nazywa pozostałych europosłów agentami, tylko co z tego, jeśli nic z tym nie robi i nie robił przez 25 lat? Za miękki jest, chciałby rządzić twardą ręką, ale nie potrafi. Stąd spuszczanie się nad Putinem i innymi dyktatorami, to jego kompleks.
Staszku, trochę dopinasz ogon Korwie, to chyba nie tak. Wczoraj u Osadowskiego JKM wyraźnie mówił, że potrzebuje większych uprawnień jako prezes (sam notorycznie zapominam, że funkcjonowanie partii oparte jest o demo-gówno i stąd problemy z wypieprzaniem chwastów). Wkrótce po tej wypowiedzi, Wilkowi wręcz pękła dupa (o tym potem) i podwoiwszy wysiłki, już wprost nadaje o wipleryzacji KNP oraz linkuje do klasycznie agenturalnej wypowiedzi Marusika, jaką wbiłem dziś w nocy na libnet.

Zauważam bardzo silne dążenie środowiska Marusik, Żółtek, Wilk do rozłamu w KNP i przyprawiania mu mordy przeciętnej partii kartelu z Wiejskiej. Wilk najpierw zdobył sobie zaufanie kuców poprzez kilka efektownych orek (też się dałem częściowo nabrać), aby na niespełna rok przed wyborami parlamentarnymi, ruszyć już jako kret.

Dużo wcześniej i przed długi czas podobnie działano w Kontestacji (wywieranie wpływu na przedsiębiorczy narybek), potem w Enklawie (wpływ na przedmutacyjne chrześcijańskie środowiska zagubionych w katolskim kurwidole) - to odnośnie pomniejszych internetowych "wpływających". Jakoś młodych, ugrzecznionych przedsiębiorców trzeba było przekonać, że Korwin to nieskuteczny oszołom i szkodnik, a Polska to Kraj Dziadów. Pytanie w takim razie: po chuj Kosiński i Lechowicz tu jeszcze są? Wypierdalać! Tak jak uczą tych młodych zapatrzonych w nich uzdolnionych, pełnych dobrej woli naiwniaków. Niechaj mistrz świeci przykładem przed uczniem!

BTW: Jest za co krytykować tzw. "polactwo", ale nienawidzę zorganizowanej, medialnej nagonki pełnej generalizacji, uprzedzeń i przekłamań.
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Wg mnie faceci, którzy stali wiernie przy krulu 20 czy 30 lat mają prawo czuć się oszukani i nie lubić Wiplera,.
Myślę przeciwnie: oni tam są "od zawsze" by czynić starania, aby środowiska powiązane z Korwinem nigdy nie sięgnęły po władze. To są IMO Słupy Układu.
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Tomkiewicz, kurcze ale nie powiesz że Wipler jest bardzo wiarygodny?
Dla mnie w KNP tylko Korwin jest wiarygodny bo o całej reszcie nie wiem zbyt wiele albo wiem o nich negatywne rzeczy. Ten filmik z Marusikiem Korwin wrzucił na swojego fejsbuka, tak więc sytuacja z perspektywy Korwina może być bardziej złożona niż z zewnętrznej perspektywy.
Przypominam że Korwin, mimo negatywnych opinii był za przyjęciem Wiplera do KNP i zdaje się jest za przyjmowaniem posłów którzy teraz są w sejmie do KNP. Jednocześnie popiera wypoowiedź Marusika. Trzeba chyba byłoby być w miarę wysoko w KNP żeby mieć rozeznanie o co tam na prawdę chodzi.
Kierując się pochopnymi opiniami też można wylądować w jakimś gównie.

EDIT:
Pojebało mi się, to nie Korwin wrzucił Marusika na fb. Marusik był na fb partii. Czyli moje rozważania są z dupy.
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 556
15 441
Ja tam wolę zachować wiarę w dobrą wolę wszystkich stron "konfliktu". Pamiętam gdy ze dwa miechy temu zaczęło siępisać o konflikcie w KNP i że Żółtek stoi na czele "opozycji" wszyscy europosłowie wystąpili w którymś Euroraporcie i wyglądali na szczerych i wyluzowanych.

Nie zapomniałem że przy rozpadzie UPR Żółtek stał twardo przy JKM i nawet przez długi czas trwał proces o to kto jest prezesem - Kocik, Witczak, Żółtek czy już nie wiem kto.

Sądzę, że dorośli (stażem UPR-owskim) ludzie czegoś się do cholery nauczyli i w pewnym momencie spory zostaną wyciszone.
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Tomkiewicz, kurcze ale nie powiesz że Wipler jest bardzo wiarygodny?
Powiem to, co już tu pisałem. Że Wiplera i każdego innego polityka, w tym Króla, trzeba mieć mocno na oku, ale moment, liczą się czyny przecież, a z każdym miesiącem coraz bardziej okazuje się, że Wipler gada i konstruktywnie działa, a Wilk uprawia medialne trololo, liże faję Tymochowiczowi i obraca młodzież przeciwko KNP - i to z pozycji WICEPREZESA!! Poczytajcie wpisy na fejsie typu: mam dość, kłócicie się w KNP jak w każdej innej partii, nie oddam na was głosu.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Wiplerowi trzeba oddać, że pokazał, że można być medialną twarzą w KNP mimo Korwina. Kiedyś chodziła taka przypowieść, że nikt się nie może w UPR (KNP czy co tam jeszcze było po drodze) wybić, bo Krul nie znosi konkurencji. A tu nagle wpada Wipler i wszędzie go pełno. Na dodatek korzysta z faktu, że jest posłem i wpierdala się w różne miejsce, gdzie normalnych by nie puścili. A co zrobili pozostali europosłowie KNP od czasu wyborów? O innych członkach KNP nie wspominając? Wipler wprowadza nową jakość w działalność tej partii, której wcześniej nie było. Nic dziwnego, że się nie mogą inni nadziwić, przyzwyczajeni do siedzenia w cieniu JKM.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Z drugiej strony, tuż po eurowyborach Wipler przebąkiwał, że już zaraz pojawi się koło, a niewykluczone że i klub poselski.

Jak to właśćiwie było z tym drugim posłem PiS, nazwiska nie pomnę, co to prawie się przesiadł na KaNaPę? Vox populi na fejsiq był raczej bardzo na "nie", a jak to wygladało od wewnątrz partii?

Co do tej "medialności" Wiplera... były takie oszołomy (medialne na tłyterze) które poważnie deliberowały na temat tego, czy Człowiek Wipler pokona Sasina... a jak wyszło to widzieliśmy. Rozdawanie kawy... też mi pomysł. Świat mediów vs. świat realny...

Kuce, których mobilizacja (żeby im się chciało poagitować na sadisticu i przed ewszystkim pójść na wybory) będzie sprawa kluczową, mam wrażenie że mają zaufanie do Korwina, który jest tak bardzo TRVE że już bardziej nie można, do Berkowicza (bo to z drugiej strony, prawie rówieśnik), ale w Wiplerze moga widzieć śliską medialno-polityczną dziwkę z plastikowym uśmieszkiem. Nie mówię że tak jest na pewno, ale tak może być.

Obraz Wiplera - taki chłopiec żigolak dla starszych pań... które i tak na pijaka nie zagłosują.
 
Ostatnia edycja:

niohnioh

Kucolibertarianin
77
168
Wipler coś mówił, że była duża niechęć zarówno od strony KNP, jak i posłów w sejmie, ponieważ KNP ma duże wymagania. Mówił też o tym, że rozmowy cały czas trwają i najprawdopodobniej koło powstanie po wyborach samorządowych. Ale było to jakiś czas temu i na pewno przez zamieszanie związane z wyborami opóźni ten proces. Ale mam nadzieje że stanie się to jak najszybciej. Jak będą mieli koło, to główne media zaczną pokazywać czasami KNP w TV i wtedy wielu niezdecydowanych może zainteresować się choćby Wiplerem.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Kilka scen z Hitlerem, rzucenie słowa "finansował", "broń chemiczna" i już kurwa wszystko jasne: Korwin jest finansowany przez Adolfa Hitlera!

To pewnie uszczęśliwi forumowych tropicieli agenta Korwina, którzy to lubią, podobnie jak superstacja, wklejać zdjęcia, na których Korwin siedzi obok jakiegoś lewaka, i wyciągać na tej podstawie daleko idące wnioski... Tak, Korwin, poza tym, że jest agentem Putina, jest też agentem Hitlera i pewnie ukrywa hitlerowców w swojej piwnicy!
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Hmm... To ma sens!
Kiedy w Powstaniu Warszawskim zginęła jego matka to mały Korwin został znaleziony przez oddział hitlerowców. Jeden z żołnierzy udawał dla niepoznaki zwyczajną babcię - to tłumaczy jej bycie reakcjonistką i następnie w okresie wakacyjnym wysyłał małego Korwina na szkolenia odbywane na Księżycu, bo tam reszta ocalałych nazistów miała swoją siedzibę. Dzięki tym szkoleniom mały Korwin wiedział więcej od przeciętnych dzieci i m.in. miał do perfekcji opanowaną matematykę po tylko jednym przewertowaniu książki. Dorastające dziecko miało w przyszłości rozbić burżuazyjne siły Bolka i wprowadzić w Polsce hitleryzm - niestety dotacje z Księżyca wspierającego działalność Korwina zostały zmniejszone, bo brak funduszy i Korwin nie ma możliwości na zbytnią obecność w marksistowskich mediach. Zaraza żydowska całkowicie zmieniła też mentalność ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć idei obniżki podatków zapoczątkowanej przez wielkiego kapitalistę - Adolfa Hitlera, który wychował całe pokolenia liberałów jak Dmowski czy właśnie Korwin.
Jedyna nadzieja to wsparcie szwadronów Waffen-$$ stacjonujących na Księżycu i oczekujących na odpowiedni sygnał.
Podobno to już tej jesieni.

jesus-and-the-nazi-300x199.jpg
 

Racibor

Well-Known Member
408
2 159
W Logo24 w portalu wyborczej Korwin jako przykład niechlujnego wąsa - jednego z 13 największych obciachów mody męskiej. W sumie nie bul dupy. Chociaż... dlaczego akurat jego foto jest zaprezentowane jako obciach? Z pewnością w Polsce znalazłoby się mnóstwo paskudniejszych wąsów, choćby Zawisza z Ruchu Narodowego tu króluje. A i są przecież sławniejsi politycy-wąsacze, choćby Komorowski i Wałęsa. A tak wychodzi zestawienie do zapamiętania Korwin=obciach i Borat.


z11969969Q,Akademia-stylu--13-modowych-obciachow--Zaczes-na-p.jpg

Jeśli jesteśmy przy włosach, trzeba wspomnieć również o wąsach. To one zdradzają wielu Polaków za granicami kraju. Szczecina nad górną wargą naprawdę jest dyskwalifikująca. Pomyślmy o Boracie. Dla niektórych fascynatów dopuszczalne są bardziej wyrafinowane, wystylizowane wąsy na wzór chociażby cesarza Franciszka Józefa.

http://www.logo24.pl/Logo24/56,85825,11969907,Zaczes_na_pozyczke_i_niechlujny_was,,6.html
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Nie mają się czego chwycić, więc chwytają się wącha. Król zawsze prezentował się znakomicie - elegancja, inteligentna facjata, ogólnie superklawy wizerunek, cylinder, klamka, muszki, doskonale to wszystko współgrało z wizerunkiem dziewiętnastowiecznego kapitalisty. Gdyby jeszcze zechciał zjechać z kałduna, bo nie pasuje do sylwetki i pociągłej, ascetycznej twarzy.

W temacie: jaki właściciel dupy, taki ból dupy.
 
A

Artur Nowak

Guest
Tyle że Janusz tak zasuwa (jeździ na spotkania i pisze felietony) że nie ma czasu na takie rzeczy widocznie jak regularne strzyżenie wąsa.

Pedałek który pisze takie artykuły i ma wyjebane na wszystko z pewnością ma czasu pod dostatkiem.
 
Do góry Bottom