Ukraina w Uni Europejskiej

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 982
15 145
Embedded media from this media site is no longer available

Embedded media from this media site is no longer available

Embedowane wideo z Liveleaka wymaga odblokowania niezabezpieczonej zawartości (w Chrome jest taka tarcza w pasku adresu).
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 000
Chyba jest po ptokach. EUro-majdan znów na topie, globasy triumfują, Tymoszenko ma być uwolniona. Tłum złagodniał, zapewne niedługo powstanie nowy rząd - ściśle pro-unijny. Tylko na krótki czas sprawy wymknęły się spod kontroli :(
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 202
Nie wydaje mi się, by proeuropejskie siły tak jednoznacznie zwyciężyły. Po wypowiedzi Sikorskiego w stronę opozycji i tych nagraniach, które wstawił Krzysio wydaje mi się, że władza Ukrainy szykowała się na ostre, siłowe rozwiązanie wojskiem (lub przynajmniej prężyła muskuły, by tak widziała to opozycja) i dlatego siły prounijne jakoś się dogadały z oligarchami, by tylko część władzy im oddać, a część pozostanie jak dawniej. Rozwiązanie siłowe jak zwykle byłoby najbardziej ryzykowne dla wszystkich stron.
Pytanie, czy taki podział będzie trwały - oczywiście nie więc pytanie powinno bardziej brzmieć jak wielkie będą napięcia między siłami na Ukrainie, czy uda im się współistnieć chociaż przez jakiś czas.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Oczywiście fajnie się ogląda takie różne historyjki, ale ja bym chciał powiedzieć „sprawdzam” i zapytać, gdzie są świadkowie. Bardzo chętnie poczytałbym relacje osób, które były na majdanie i dostały gotówkę do ręki albo mieli takie oferty. Przy tej skali, powinno być ich tysiące. Bez żartów.

Finansowanie ngo, zaplecze (codziennie jeżdżą ciężarówki z jedzeniem, etc.) to inna sprawa i to akurat łatwo sprawdzić, informacji jest mnóstwo.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 715
Prowokacje, agentura, prowokacje... Nie wiem co o tym myśleć...
Embedded media from this media site is no longer available
Dla tych, co mają problemy z Liveleak na tej stronie (bo ja mam):
Kod:
http://www.liveleak.com/view?i=f48_1392931092
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 000
No niestety, ale chyba pozamiatane. Wszytko odbywa się - po krótkiej utracie (ale czy na pewno?) kontroli - zgodnie z linią i planami globalistów. Przemówiła piękna żmija:
Ukraina stanie się niebawem członkiem Unii Europejskiej - oświadczyła była premier Ukrainy. - Jestem przekonana, że Ukraina w najbliższym czasie stanie się członkiem Unii Europejskiej i dzięki temu wszystko się zmieni - powiedziała Tymoszenko.
Dziś na Ukrainie zakończyła się epoka dyktatury, kryminału, klanów i bezprawia. Zaczęła się epoka wolnych ludzi, wolnego kraju, kraju europejskiego - powiedziała po przybyciu do Kijowa.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,ti...ani,wid,16427044,wiadomosc.html?ticaid=112405
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 000
Julia już rozpoczęła kampanię wyborczą ... z wózka inwalidzkiego podczas przemówienia w Kijowie. Trochę się zapędziła i wypaliła, że "będzie gwarantem", po czym rozległy się pierwsze, nieliczne gwizdy (edit: chyba jednak nie z powodu Juliowej nawijki)

Zobaczcie, jest na żywca:
 
OP
OP
M

Matrix

Guest
Nie ma nic gorszego jak rządy ludu ( Majdan), i w tym wypadku ma rację Janukowicz, było tak, jest tak jak za Hitlera, tyko jedni mają rację, oni palą, z nikim się nie liczą, zastraszają. I chcą jakiegoś trybuna, nie liczącego się z innymi państwami.Szkoda , że to porozumienie z Sikorskim olali, teraz mają niewiadomą. Nikt z zewnątrz już im nie pomoże. Chyba, że Rosja ludności Rosyjskiej,
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 121
wczoraj wspomniałem o rozłamie ukrainy i juz okolice lwowa ogłosiły niepodległość hehe
http://www.livemint.com/Politics/lR...clares-independence-from-Yanukovych-govt.html
Ktoś wie co się dzieje w tym temacie? Ogłosili sobie niepodległość w trakcie zamieszania, ale jak już stołki w stolicy zostaną rozdzielone i sytuacja się trochę uspokoi, to wszystko wróci na swoje miejsce, czy dalej jest jakaś szansa na rozłam Ukrainy? Po krótkim googlowaniu nie mogłem znaleźć nigdzie indziej potwierdzenia tej wiadomości, a przyznam, że mnie ucieszyła, w myśl zasady, że każda decentralizacja jest krokiem w dobrą stronę.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 157
samorząd ogłosił niepodległość od rządu obecnego, nic więcej...
jakby dalej sie napierdali to by powstało inne państwo prozachodnie pro ue...
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 121
Ja tam liczę na to, że uzyskają zupełną niepodległość i ogłoszą tam akap :) A tak serio, to mniejsza o to w którą stronę to potencjalne państwo Lwów się zwróci, ważne, że byłby to pierwszy przypadek od bardzo dawna, że samorząd ogłasza sobie niepodległość od centrali i mu się udaje.
 
OP
OP
M

Matrix

Guest
Janukowicz się bardzo rozsądnie zachował, po prostu wyjechał, uratował skórę i honor, nikt mu nie udowodni, że to no strzelał do ludu. Bo nawet my tego nie wiemy, kto strzelał, ( pierwszy). Niech teraz za lud odpowiadają trybunowie. Faktem jest, że jego podpis był najważniejszy na porozumieniu z Sikorskim.
 
Do góry Bottom