Stonoga vs policjant

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Ale wiesz za co Ikon poszedł siedzieć?
Za próbę realizacji hasła "mieszkanie prawem, nie towarem".

I Stonoga staje w obronie komucha w towarzystwie jeszcze innych komuchów - dziwnie wszystkich powiązanych z Tymochowiczem.
Na fejsbuku był cały filmik gdzie Stonoga wyjaśnia jak to niesłusznie Ikon został skazany i jakie to dobre rzeczy robi, broniąc biednych ludzi.
Ja zdaję sobie sprawę, że Stonoga w ogóle nie zna się na gospodarce. On po prostu chce, żeby było dobrze (jeśli jest czysty), żeby nikt nie był biedny, żeby nie było tragedii ludzkich, a wszyscy byli szczęśliwi. Przecież facet był w Samoobronie, nie spodziewam się po nim, że będzie cytował wolnorynkowych klasyków.

Poza jego dużymi wadami ma też dużą popularność i jest bardzo wyrazisty. Zdziwiłem się, gdy zobaczyłem na zdjęciach ile ludzi przychodzi na spotkania z nim. On w partii Korwina to kilkaset tysięcy głosów więcej, ale jeśli wam przeszkadza, że czasem mu odbija to spoko ;). Teraz będzie odbierał głosy KNP.

Właściwie dlaczego Tymochowicz uważany jest na forum za diabła wcielonego i zadawanie się z nim równa się wyklęciu? Przegapiłem coś?
 
Ostatnia edycja:

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Właściwie dlaczego Tymochowicz uważany jest na forum za diabła wcielonego i zadawanie się z nim równa się wyklęciu? Przegapiłem coś?
Ponieważ dotychczas wspierane przez niego inicjatywy wyglądały na próby kanalizowania i łagodzenia społecznego niezadowolenia, a ich sukcesy wynikające głównie z promocji w mediach były podejrzane. Nie przypominam sobie, żeby z Palikotem czy Lepperem odstawiano takie numery jak z Korwinem (bojkot, przekręcanie wszystkiego na opak itp. itd.).
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Patrzcie jacy uśmiechnięci państwo
10414566_10202915460588091_892343922523285614_n.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Inaczej sobie wyobrażałem działania Układu przed wyborami do Sejmu - że dalej będą jechać mediami po Korwie itd, ale chyba chodzi o coś innego: o rozmnożenie krótkotrwałych bytów politycznych i wywołanie rozdrobnienia w elektoracie (elektorat brzmi jak ejakulat).
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Inaczej sobie wyobrażałem działania Układu przed wyborami do Sejmu - że dalej będą jechać mediami po Korwie itd, ale chyba chodzi o coś innego: o rozmnożenie krótkotrwałych bytów politycznych i wywołanie rozdrobnienia w elektoracie (elektorat brzmi jak ejakulat).

Czyżby zmądrzeli i zaczęli się uczyć na błędach?
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Inaczej sobie wyobrażałem działania Układu przed wyborami do Sejmu - że dalej będą jechać mediami po Korwie itd, ale chyba chodzi o coś innego: o rozmnożenie krótkotrwałych bytów politycznych i wywołanie rozdrobnienia w elektoracie (elektorat brzmi jak ejakulat).
Patrz na to:

Szykują się roszady, zmiany sojuszy i inne ciekawe rzeczy. Jak zdechł generał, to nawet nietykalnego Kiszczaka doprowadzili siłą na badania lekarskie. Promowanie dziś nowych pyszczków w mediach nie powinno nikogo dziwić.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Kapituluję Krzysiu. Nie ogarniam tego burdelu. Od kilku dni mam poczucie, że nic nie wiem i ciągle jestem w błędzie. III ŻyćPospolita mnie przerasta :(
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Nie rozumiem Waszego zainteresowania tym facetem. Kiedyś obejrzałem jeden z jego filmów na youtube w którym opowiadał o początkach swoich kontaktów z całą wierchuszką polskich polityków w latach dziewięćdziesiątych. Wyglądało to mniej więcej tak , że żył sobie spokojnie robił interesy a tu nagle do niego przyszli i namówili go aby z nim robił przeróżne interesy. On na to jak na lato a to z tym ministrem a to z tamtym. No i biedaczka wyrolowali i zaczął miewać przeróżne procesy o to i o tamto. Tacy oni źli byli.
Przepraszam ale tak naiwny nie jestem, że do przeciętnego Kowalskiego dobijają się czołowi politycy SLD ( bo to lata 90te ) cokolwiek proponując. Ot tak sobie. Kontakty z Samoobrona pomijał bo to żenujące. Jest inny filmik w którym bredzi o tym jak to wszystkim zrobić w Polsce dobrze.
Odnośnie pierwszego filmiku na początku tego wątku, w moim odczuciu zachował się jak zwykły cham obrzucając głupawego policjanta przekleństwami niewspółmiernie do reakcji tego pierwszego.
A tak z ciekawości, z czego on żyje, ma jakąś firmę? coś produkuje, co robi?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nie rozumiem Waszego zainteresowania tym facetem. Kiedyś obejrzałem jeden z jego filmów na youtube w którym opowiadał o początkach swoich kontaktów z całą wierchuszką polskich polityków w latach dziewięćdziesiątych.
Dla mnie to >99.9% razwiedszczik i tyle. A dziś obrósł w piórka i gra w innym teamie, choć wydaje się, że gra na własną rękę. Pytanie: Z kim gra? Bo to, że chodzi o pieniądze, to nie mam złudzeń. Choć zwykłej pychy, głupoty i żądzy władzy wykluczyć nie można, bo to nigdy nie wiadomo.
 
T

Tralalala

Guest
Odnośnie pierwszego filmiku na początku tego wątku, w moim odczuciu zachował się jak zwykły cham obrzucając głupawego policjanta przekleństwami niewspółmiernie do reakcji tego pierwszego.
Jakiś kurwa szeryf za 5zł pakuje się na prywatną posesję i wyzywanie to chamstwo?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Wiecie, to nie jest, że mu wjebali się do ogrodu, ale wjechał na plac przed jego sklepem. Więc znów nie było aż takiego gwałtu, tylko Stonoga chciał zrobić przypał, bo wie, że jest bezkarny. A Sokołowski dalej w telewizji występuje, więc nie jest wcale taki mocny Stonoga, jak zapowiadał.
 
T

Tralalala

Guest
Problemem jest kto wjeżdza, wjeżdza typ który w życiu zatrzymuje nielegalnie ludzi następnie wystawia papierek na podstawie którego można zostać odjebanym. Dla mnie nazwanie bandytą, chujem czy spierdoliną lub naplucie w mordę albo upierdolenie łba nie jest chamstwem, to normalne zachowanie woobec bandyty.
A to ciekawe, myślałem, że przejdzie na emeryturę. Ta sprawa była chyba dość ciekawie nakręcona, miałem nadzieję, że nie zobaczę już mordy tego sokołowskiego w internecie.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Dobra, dobra, nie zgrywaj się na takiego cantwella. Czym jest policja to jest jasne, na tym forum, ale nie mówi, że chodzisz po mieście i wyzywasz każdego psa od spierdolin i plujesz im w twarz. Ba, jestem pewien, że nie opierdalasz ich, nawet wtedy, gdy łamią przepisy, a robią to przecież dość często. Ale rozumiem, mają broń, instynkt samozachowawczy dyktuje stosowne podejście. W skali zachowań policji, to wjazd na plac u dealera aut nie jest jakimś takim wybitnym przykładem opresji państwa, aby się tak ekscytować.
 
T

Tralalala

Guest
Nie podekscytowałem się, taki styl pisania/gadania mam. I tak nie wyzywam, nie opluwam bo jestem na przegranej pozycji. Najzwyczjaniej w świecie odniosłem się do tego, że jest to chamstwo, nazwanie kurwy kurwą chamstwem nie jest, tak samo wyzywanie umundurowanego bandyty.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Czyli już wiemy, że mamy do czynienia z koncesjonowanym antysystemowcem. Oczywiście koncesjonowany antysystemowiec musi być lewicową spierdoliną, bo jakże by inaczej. Lepper się opatrzył i skończył, Palikot się opatrzył i jego akcje lecą na dół, więc magik Tymochowicz wyciągnął za uszy kolejnego królika z trzódki lewicowych spierdolin i mamy początek kolejnej operetki.
 
Do góry Bottom