Stonoga vs policjant

Volvek

Well-Known Member
797
1 915
Ogólnie sytuacja taka, że policjant wjechał sobie na prywatną posesję Stonogi, jakby wjeżdżał sobie na własne podwórko, a zrobił to po to, aby chyba spisać jednego z klientów Stonogi, który na to podwórko wjechał. No i mu Stonoga (podobno kulturalnie) powiedział, żeby zrobił miejsce, bo ludzie nie mogą wyjechać, policjant najwyraźniej powiedział "pocałuj mnie w pompę" i od tego momentu Stonoga zaczął nagrywać:"Trochę kultury chamie pierdolony i wypierdalaj za bramę." :D:D:D
 
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 915
Jacek Wilk będzie dzisiaj z Rutkowskim w Tak czy Nie dyskutował o tej sprawie i o prawie prywatności i ochrony własności.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 977
Odnośnie powyższego: Gozdyra wkurwiona na Stonogę, Rutkowski rozczarowany Stonogą i mającą małe uprawnienia policją, a Wilk sugeruje, że szkoda, iż policja nie cieszy się takim autorytetem. Jest jeszcze trochę innych, jak to u Wilka, subtelnych, dość konkretnych smaczków, ale wyłowienie ich to raczej proces funkcjonujący poza sferą indywidualnego chciejstwa i osobistych sympatii.

Jeśli ktoś spodziewał się obrony Stonogi, to się srodze rozczaruje.
 

Jack Ruby

Rezerwowy pies.
114
420

Stonoga jest zajebisty. Kupił dług naczelnego polskiego policjanta i strażnika moralności.
z6020491Q,Mariusz-Sokolowski--rzecznik-policji-Fot--Waldemar.jpg
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 140
Oczywiście Stonoga robi świetny szoł, ale wciąż zastanawiam się, kto za tym stoi naprawdę. Bo nie wierzę, że nie odwiedziłby go seryjny samobójca, gdyby to było takie organiczne.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 336
[...]wciąż zastanawiam się, kto za tym stoi naprawdę. Bo nie wierzę, że nie odwiedziłby go seryjny samobójca, gdyby to było takie organiczne.
Myślę, że nasi ss-mani łapią kilka klaczy za ogon, do nich już dotarło, że święta trójca polskiej polityki (PO, SLD, RP) jest kompletnie oderwana od rzeczywistości i najmądrzejsi ludzie już jakiś czas temu ich opuścili (np. Tusk, czy Kwach). Czas na inwestycje w nowy narybek...

Ps. W każde samobójstwo można uwierzyć, wystarczy mieć media...
 
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 915
Haha, Stonoga to jest jednak mistrz. Teraz handluje długami tego policjanta i każdy kto chce może sobie kupić kawałek jego długu. xD

Wszelkie wpływy z akcji mają pójść do Domu Dziecka w Turawie.
 

tomky

Well-Known Member
790
2 035
To jest wątek o Stonodze, tak więc dołączam sprawę z zajebaniem mu dużej wiaty (200m kw.) (chyba sprawa sprzed kilku lat)
Blondynka komornik sądowy: "pod tym adresem wczesniej miał wcześniej siedzibę dłużnik", "hala została sprzedana na licytacji"
No i co panie Stonoga, dostanie pan grosze z licytacji, a tak w ogóle to nic się nie stało i gówno nam zrobisz.PS. rzeczywiście luty 2013
Cały art na:
http://www.tvn24.pl/prosto-z-polski...e-bylo-i-sprzedal-ja-na-licytacji,306748.html

"Okazało się, że pod jego adresem miał wcześniej siedzibę dłużnik. Puchacz tłumaczy, że o zmianie nie widziała, przeprowadziła więc egzekucję. Mogła sprawdzić, kto jest wpisany w księdze wieczystej jako właściciel gruntu, ale nie miała takiego obowiązku. - To się zdarza - przyznają urzędnicy.

Komornik postanowiła jednak przyznać się do błędu i szkodę naprawić. Szkopuł w tym, że wiata została w międzyczasie sprzedana na licytacji, pan Zbigniew więc już jej nie odzyska. Urzędnicy zapewniają jednak, że otrzyma pieniądze uzyskane ze sprzedaży hali."

Wcale się nie dziwię Stonodze, że ma taką alergię na tych komuchów.
 
Ostatnia edycja:
T

Tralalala

Guest
To już jest chodząca bezczelność, jak tak kurwa można. Upierdolić kurwie nogi i łapska a potem rzucić z wielką łaską 5zł i powiedzieć "zdarza się".
 
Do góry Bottom