Stonoga vs policjant

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 976
15 072
A gdzie te rewelacje na temat gejostwa Jarka? Bo jakoś od dawna schemat jest taki, że Stonóg teasuje jakiś temat i potem nic. Żadna z jego rewelacji, które niemalże obalały system, nie ujrzała światła dziennego.

Ja rozumiem, że to miały być sygnały skierowane w określonych kierunkach i pewnie zostały właściwie odebrane. Ale to jeszcze nie powód, aby ekscytować się każdym nowy sygnałem, bo już mieliśmy czas zorientować się, że jesteśmy jedynie widzami rozmówi i rozgrywek pomiędzy jakimiś ukrytymi aktorami, i nic nie rozumiemy z tego, co się naprawdę dzieje.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 789
8 417
Stonóg znowu naciera:

comment_HCsauL3f0oy1PIzbjHWLzahIVIyke2qV.jpg

Przemek Wipler ‏@wipler
Stonoga właśnie opublikował kilka z kilku tysięcy maili Ryszarda Petru. Takiej dawki upublicznionej kuchni politycznej nikt nie przetrwa...

Strona stonogabook padła.

Tutaj cała korespondencja do ściągnięcia
 
Ostatnia edycja:

MaxStirner

Well-Known Member
2 669
4 649
Teasuje :D on chyba głównie zajmuje się teaserami do produkcji które okazują się klapą..
Oglądam regularnie jego profil, ostatnio lansuje się kilkudziesięciotysięcznymi wpłatami, na rzecz chorych na raka, ofiar pożarów, wypadków itp. Zakłada na dniach fundacje - naturalnie swojego imienia. Organizuje też konkursy na to kto na powyższe cele wpłaci najwięcej, zwycięzca wygrał - o ile mnie pamięć nie myli - obiad ze Zbyszkiem w jakimś bajeranckim lokalu.
Interesujący sposób na zdobywanie elektoratu, zastanawia mnie tylko czy to polityk czy może bardziej megaloman i celebryta, zresztą te opcje wcale nie muszą sie przecież wykluczać, u niego wygląda na to, że nieźle razem pasują.
 
Do góry Bottom