Stonoga vs policjant

pawlis

Samotny wilk
2 408
9 726
Widać, że koksy nie miały zamiarów do bitki ibyły relatywnie uprzejme. Nawet to nie musieli być typowi agresywni mięśniacy zaczepiający słabszych. Ale będzie, że bohaterski Stonoga przegania złych cwaniaków-dresów, którzy "są mocni w gębie". Jak w tym filmiku z policjantem, gdzie momentu z "pompką" dziwnym trafem nie ma na nagraniu.

Widzicie ten dziwny błysk w 0:38?
 

pawlis

Samotny wilk
2 408
9 726
Już nie śmieszkuj i przyznaj, że to w/w przejście wydaje się cholernie podejrzane i przekonuje mnie, że to wszystko jest baaaardzo ustawiane i nakręcone z kilku dubli.
 
D

Deleted member 427

Guest
Widać, że koksy nie miały zamiarów do bitki ibyły relatywnie uprzejme.

Są nagrywani, zajeżdżają w biały dzień na czyjąś posesję, obok okna sąsiadów. Co mieli zrobić? Wyjąć maczety? Dodaj do tego ewentualny element zaskoczenia, że właściciel taki hardy i masz. Jeden tak się przeraził, że zapomniał, którym autem przyjechał :)
 

Crov

Well-Known Member
558
1 535
Są nagrywani, zajeżdżają w biały dzień na czyjąś posesję, obok okna sąsiadów. Co mieli zrobić? Wyjąć maczety? Dodaj do tego ewentualny element zaskoczenia, że właściciel taki hardy i masz. Jeden tak się przeraził, że zapomniał, którym autem przyjechał :)
Spadają, bo pewnie przyjechali tylko postraszyć gębą i bickiem, a nie robić rozróbe. Jakby chcieli robić maniane to by wyjeli i maczety i urżnęli typowi z telefonem palce, bo co to za problem.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 713
Są nagrywani, zajeżdżają w biały dzień na czyjąś posesję, obok okna sąsiadów. Co mieli zrobić? Wyjąć maczety? Dodaj do tego ewentualny element zaskoczenia, że właściciel taki hardy i masz. Jeden tak się przeraził, że zapomniał, którym autem przyjechał :)

Na filmie tego nie widać, ale za stonogą mogą stać jeszcze większe karki (może kamerzysta też był koxxu). Wynajęcie paru karków do ochrony to nie powinien być żaden problem dla Stonogi :)
 

tolep

five miles out
8 273
14 652
Stonoga raczej do więzienia niż do SejmuWiele wskazuje, że Zbigniew Stonoga nie pójdzie, jak to ostatnio zapowiadał, jesienią „na parlament”, tylko na odsiadkę do więzienia. W poniedziałek 15 czerwca Sąd Okręgowy dla Warszawy Pragi nie uwzględnił jego apelacji i tym samym prawomocny stał się wyrok skazujący go na rok bezwzględnego więzienia. Chodzi o sprawę z 2009 r. Stonoga wziął do sprzedaży samochód marki Lexus wartości ponad 50 tys. zł, po czym jego właściciel nie zobaczył ani pieniędzy, ani wozu.

Prokuratura oskarżyła go z art. 286 par. 1 kk, czyli o oszustwo – doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Tego czynu, jak zaznaczyła prokuratura, Stonoga dopuścił się w warunkach recydywy. 26 marca 2014 r. sąd rejonowy skazał Stonogę za to na rok pozbawienia wolności. I ten wyrok utrzymał teraz w mocy sąd wyższej instancji. Droga odwoławcza została wyczerpana, a ewentualny wniosek o kasację wyroku nie wstrzyma jego wykonania.

Tak więc teraz, tłumaczy sędzia Joanna Zaremba, rzecznik sądu okręgowego ds. karnych, decyzja o nieuwzględnieniu apelacji zostanie przesłana do sekcji wykonawczej sądu rejonowego, który skazał Stonogę, a ta rozpocznie procedurę wykonania wyroku. Zacznie od wysłania skazanemu wezwania do stawienia się w zakładzie karnym.

Co więcej, tym razem może nie udać się Stonodze zamiana wyroku więzienia na dozór elektroniczny – jak ostatnim razem.

=====================
Konstytucja, Art. 99. pkt. 3
Wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.
 

inho

Well-Known Member
1 633
4 376
Postulaty programowe Stonogi:

1. Zmiana prawa poprzez zapisanie zakazu pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych w stosunku do osób który pełniły takie funkcje przed 01.01.1990 r.

2. Wprowadzenie osobistejodpowiedzialności majątkowej urzędników funkcjonariuszy publicznych za błędy w ich pracy

3. Zmiana prawa podatkowego z określeniem czasu trwania postepowania kontrolnego , które może trwać do 3 miesięcy w pierwszej instancji i nie dłużej niż 6 miesięcy we wszystkich instancjach skarbowych wraz z przyjęciem zasady o rozstrzyganiu na korzyść podatnika wszelkich nie dających się usunąć wątpliwości.

4. Zmiana prawa podatkowego i wprowadzenie jednej stawki podatku VAT 15% z jednoczesnym zwolnieniem z tego podatku wszystkich artykułów związanych z wychowaniem wykształceniem dziecka do 16 roku życia oraz usług szkoleniowo oświatowych w części dotyczących wykonywania tych usług dla dzieci i młodzieży do lat 16. Zwolnienie z podatku VAT leków oraz wszelkich urządzeń rehabilitacyjnych.

5. Obligatoryjne wykreślenie osoby z bazy BIK posiadającej zadłużenie do 500zł

6. Likwidacja Narodowego Funduszu Zdrowia i zastąpienie go lokalnymi kasami chorych umiejscowionymi w szpitalach szpitalach specjalistycznych, przychodniach, przychodniach specjalistycznych właściwych dla miejsca zamieszkania powiązanych z systemem E-WUŚ.

7. Zrównanie emerytur służb PRL-u wyliczonych na podstawie wyliczeń emerytur każdego Polaka.

8. Likwidacja ZUS i KRUS i przekazanie środków na prywatne konta emerytalne i wprowadzenie prawa dobrowolnego ubezpieczania się w miejsce dotychczasowego obowiązku.

9. Zmiana Ustawy Kodeks Karny poprzez podwyższenie kar dla sprawców przestępst popełnianych w zorganizowanych grupach przestępczych oraz podwyższenie kary za przestępstwo pedofilii od 5 lat do kary dożywocia.
10. Natychmiastowa likwidacja Straży Miejskiej, Kontroli Skarbowej i przekazanie ich kompetencji wraz ze środkami finansowymi i technicznymi na rzecz odpowiednich, nowo utworzonych departamentów Policji.

11. Likwidacja jakichkolwiek zezwoleń i koncesji na wykonywanie działalności gospodarczej, za wyjątkiem obrotu bronią, lekami oraz usługami medycznymi.

12. Zmiana przepisów Kodeksu Karnego poprzez obligatoryjne warunkowe umarzanie postępowania karnego wobec sprawcy przestępstwa posiadania niewielkiej ilości narkotyków miękkich i ich zażywania, ze szczególnym uwzględnieniem sprawców, którzy w chwili popełnienia czynu nie ukończyli 21 roku życia, a jego popełnienie było pierwszym naruszeniem prawa z okresem próby do roku.

13. Zwolnienie z podatku dochodowego dla osób rozpoczynających pierwszą działalność gospodarczą osoby fizycznej, studentów oraz młodych małżeństw i związków partnerskich na okres 2 lat, od daty rozpoczęcia działalności lub zawarcia związku małżeńskiego/partnerskiego.

14. Zmiana prawa podatkowego poprzez nałożenie obowiązku odprowadzania podatku CIT przez sieci handlowe i korporacje na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

15. Zmiana prawa podatkowego poprzez szereg ulg podatkowych w stosunku do podmiotów gospodarczych zatrudniających pracowników powyżej 45 roku życia, niepełnosprawnych i ich opiekunów oraz rolników ze zlikwidowanych gospodarstw rolnych a także osób zwolnionych w trybie zwolnień grupowych ze szczególnym uwzględnieniem byłych pracowników kopalń węgla kamiennego.

16. Ustanowienie zakazu korzystania wszelkich instytucji rządowych z reklam i ogłoszeń w mediach komercyjnych i zastąpienie tej praktyki Narodowym Portalem Informacyjnym.

Zbigniew Stonoga
 
T

Tralalala

Guest
Spore poluźnienie. Trochę zluzować bo ludzie wkurwieni a potem i tak nowe twarze robiące to samo. O ile wogle by się dorwał z tymi zmianami. Zresztą w sumie więcej chcą zrobić Korwin czy Braun, można tak odciągnąć od nich elektorat.
Jebie mi od niego i kompletnie mu nie ufam.
 
Do góry Bottom