Stonoga vs policjant

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
To było dawno. A propos, aktualna katechetka tez ma dostęp.
Chyba nie wiesz, o czym mówisz. Chodziło mi o specjalne uprawnienia, które dawała Macierewiczowi ustawa o likwidacji i weryfikacji WSI - dawały one jemu nieograniczony dostęp do bazy agentów. Żadna katechetka nie ma żadnego dostępu.
 

tolep

five miles out
8 540
15 431
Tak czy siak, zakładając nawet ze niczego innego nie robił jak tylko zapamiętywał listę agentów służb wojskowych, to i tak jest wariatem, niewiarygodnym w każdej niesprawdzalnej kwestii. Wskazany fragment swobodnej i przygotowanej wypowiedzi z jego zamorskiego tournee pokazuje to wystarczająco jasno. Po prostu zjeb ze słabym kontaktem z rzeczywistością.

btw. kojarzycie nazwisko Arnold Superczyński? Ten komendant policji który rozpoznał siebie na zdjęciu, które rzekomo miało pokazywać Wachowskiego na szkoleniu SB?

60JBzs7.png


Wywiad rzeka z braćmi Kaczyńskimi "O dwóch takich". Mówi jak łatwo się domyślić Jarosław. Co ci przypomina, co ci przypomina widok znajomy ten?

Ten cytacik jest zresztą ciekawy z jeszcze jednego powodu, ale to już zupełnie zboczyłoby z tematu wątku.
 
D

Deleted member 427

Guest
Macierewicz wie dużo ale mówi ogólnie. To nikomu nie przeszkadza.

Macierewicz ma już łatkę oszołoma. On może wszystko powiedzieć. W każdym kraju w establiszmencie jest przynajmniej jeden taki.
 

tolep

five miles out
8 540
15 431
Macierewicz ma już łatkę oszołoma. On może wszystko powiedzieć. W każdym kraju w establiszmencie jest przynajmniej jeden taki.

O nie. Macierewicz bardzo, bardzo się pilnuje. W porównaniu z tym aluzje Matki Kurki na temat Owsiaków to dziecinna igraszka.

Przede wszystkim pilnuje by nie móc być pozwanym za coś, odkąd nie występuje jako MON. Z pilnowaniem by nie opowiadać bzdur jest już znacznie gorzej.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 911
7 918
Fajny pomysł:

Zbigniew Stonoga zaapelował do przedsiębiorców, by przestali płacić swoje zobowiązania podatkowe i składkowe, aby w ten sposób rządowi PO-PSL zabrakło pieniędzy na urzędników.
Stonoga napisał na Facebooku:
Mały i średni Przedsiębiorco, jeśli chcesz skutecznie zaprotestować przeciwko temu wszystkiemu, co dzieje się w Polsce zaryzykuj niewielką stratę kilkuset lub kilku tysięcy złotych z tytułu odsetek. Kolejne rządy robią rozpierduchę z całą polską gospodarką i oprócz protestów na ulicach miast nie byliśmy dotąd w stanie niczego sensownego osiągnąć. Balują za nasze w knajpach, wysyłają ludzi na bruk. Niewielka kwota straty w Twoim portfelu może być najskuteczniejszą bronią.
O co chodzi?
Zwracam się z prośbą do przedsiębiorców o nieopłacenie w terminie podatków oraz ZUS-u. Oczywiście sprawa trafi początkowo do sekcji windykacyjnej, a na przestrzeni 6 tygodni do komornika; to będzie kosztowało. Moja prośba kierowana jest do Przedsiębiorców, którzy chcą zobaczyć, jak rząd będzie skomlał, nie mogąc zapłacić pensji w budżetówce. Niepłacenie podatków i ZUS-u doprowadzi do zupełnej utraty płynności finansowej naszej administracji państwowej, zaś społecznie byłby to najbardziej efektowny protest.
Zaczynam od siebie wysłałem wszystkich pracowników na płatny urlop i od stycznia nie importuję towaru. Tylko warszawski oddział płacił w miesiącu średnio 350.000 zł podatku akcyzowego, 90.000 CIT-u i ok 440.000 VAT-u. Ze mnie samego złodzieje z Wiejskiej nie dostaną około miliona złotych w skali miesiąca. Do tego wstrzymam płatności za wszelki podatki na 3 miesiące – oczywiście to będzie kosztowało, ale czy to duża cena za wywarcie tak wielkiej presji na rząd?
Pokażcie razem za mną, że my mali i średni przedsiębiorcy możemy w każdej chwili zadecydować o finansach tej postkomunistycznej administracji Ewy Kopacz.
http://nczas.com/wiadomosci/polska/nowa-akcja-stonogi/
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 336
Przecież Grzegorz Schetyna ps. Radek to dawny agent służb, być może i ST(N)ASI! O mocodawcach się nie zapomina, Schetyna to człowiek Putina/Rosji (a raczej ZSRS) w najwyższym wymiarze...

Stonoga to początkujący TW, wpierdala dawne WSI (SWW i SKW) na miny cały czas...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 113
a może stonoge to człowiek samego siebie, a zachowuje sie jakby za nim stał ktoś, no i wszyscy sie głowią kto za nim stoi i wolą nie fikać coby sami nie oberwali, bo kto wie może stojący za nim może być potężniejszy...
 

vapaus

Active Member
209
251
To jakie scenariusze przewidujecie? Ludzie przeczytają książkę Sumlińskiego i zajebią komorowskiego?
 
Ostatnia edycja:

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Przeczyta tylko mała garstka ludzi, którzy wiedzą co i jak. Książka reklamowana w wyborczej zapewne nie będzie. Jeśli w ogóle się ukaże.
 
Do góry Bottom