Stonoga vs policjant

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Tutaj wyjaśnienie, co to za dług Sokołowskiego - ten wykupiony przez Stonogę.



wersja dl:dr;
Sokołowski razem ze swoim kumplem, znanym aktorem Tomaszem Karolakiem pojechali na melanź sylwestrowy do hotelu "Senator" w Dźwirzynie. Wóda, dziwki, koks. No i pijany i naszurany Karolak zrobił burdę i pobił jakiegoś typa. I odmówił płacenia, za siebie i za Sokołowskiego. Właściciel zgodził się pokryć koszty. Ale hotel został sprzedany i nowy właściciel zażądał zwrotu zaległości - po ok. 4500 na główkę. Tą połówkę Sokołowskiego wykupił właśnie Stonoga.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Stonoga nie owija w bawełnę ;) :
http://pressmix.eu/index.php/2014/1...i-wrog-publiczny-ukladu-zamknietego-w-polsce/

"Piotr Tymochowicz pisał, że Panu „odwaliło”, nawet ponoć Pana żona do niego dzwoniła w tej sprawie. Pan jest wariatem?

– Nie, nie jestem wariatem, a Tymochowicz kłamie, ale muszę powiedzieć, że jak by się dało żółte kwity załatwić to bym bez trzymanki z tymi złodziejami pojechał i to bezkarnie. Boże chcę być wariatem, ale badający mnie w sądach, w 116 sprawach pisali, że zdrowy tylko bardzo wkurwiony na to, że pozbawiony był wolności." :D
 
Ostatnia edycja:
T

Tralalala

Guest
Ja czekam na te historie komendanta. Ale Stonoga pięknie ciśnie, może linkiem do czegoś o libertarianiźmie mu zarzucimy?
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223





Z faktu że jeszcze żyje trzeba wnioskować, że ma jeszcze jakieś spore asy w rękawie (najpewniej w depozycie u zaufanych mu osób).
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Obstawiam, że pomachanie narodowcom pięciocyfrową sumką przed nosem to duża pokusa, choćby i pierwsza cyfra była niska. Może i cztery cyfry wystarczą.

A Stonoga trafił idealnie w audytorium - jest takim Lepperem dla prawicujacej młodzieży.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
No właśnie, trochę zbyt idealnie trafił w to audytorium jak na mój gust, żeby był to przypadek. Wyjątkowo zgodzę się z tomkiewiczem, też nie ufam Stonodze. Pożyjemy zobaczymy.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Wyglada mi na to, że chłop popłynie za bardzo przez tą karierę w internecie, juz sie w politykie zaczyna mieszać.
W sierpniu wstąpił do KNP i został przez JKM mianowany prezesem oddziału opolskiego, ale odszedł już po kilku dniach, podobno ze względu na nawrot choroby i konieczną operację.

@tosiabunio, może warto zmienić tytuł tematu na "Poczynania Stonogi", czy coś w ten deseń?
 
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Moim zdaniem zbyt szczegółowo jest cała akcja przeprowadzona by była to jakaś prowokacja. Ja wierzę w jego intencje, ale nie jestem przekonany do tego, ile tak naprawdę ma brudów na polityków.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Gdybym dysponował luźną bańką albo lepiej dziesięcioma, to bym urządzał takie akcje że mózg staje. Nie trzeba podsłuchiwać aż prezesa NBP czy ministra spraw wewnętrznych - choć i to okazało się dziecinnie proste.

Dziennikarze z warszawskiego światka ujawniają może 1/20 tego syfu o którym wiedzą - a oni nawet specjalnie nie muszą za nim chodzić - sam wpada im w łapki.

pamiętacie jak się rozpoczęła akcja z talibami w Klewkach - ktoś podrzucił tego newsa Lepperowi. Więc obecnie pewnie i Stonodze ludzie newsy podrzucają. Także zwykli ludzie.
 
Do góry Bottom