Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
Gliński chce podatku od smartfonów i tabletów. Ma trafić do prywatnych stowarzyszeń zajmujących się prawami autorskimi.


Jest apel w tej sprawie do Premiera RP oraz do MKiDN, zainicjowany przez środowisko StopACTA2, wsparty m.in. przez środowisko libertariańskie:



Tutaj można podpisać się dodatkowo pod petycją o porzucenie prac nad tym pomysłem:

 

dzwonek polifoniczny

Active Member
116
121
No i po kutas dopierdalasz się do użytkownika @czandra?
Przecież to nie on to napisał, a tylko wkleił zewnętrznego twitta. Za jego treść odpowiada jego autor, a nie @czandra. I co? Gdzieś tam pewnie jest drobny lapsus, a Ty już wyskakujesz z kurwami i ryczysz kapitalikiem.

Teraz tak sobie myślę o II WŚ i dochodzę do wniosku, że Niemcy mordowali nie tych co należało.
Lol no wiem przecież że to nie czandry błąd, nie sugerowałem tak. To troche podchodzi pod urojenie przesladowcze jeśli neutralne bodźce interpretujesz jako atak na siebie czy swoich ziomków.
 
D

Deleted member 6341

Guest
Premier kraju ma przepisy w nosie?





" Pan premier został przez swoje zaplecze źle poinformowany. Chciałbym za to przeprosić. Premier nie miał świadomości, że to zalecenie ma charakter obowiązujący - powiedział Mueller. Sytuację skomentował również w Radiu Zet wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. - Premier nie złamał przepisów prawa, to zalecenie, a nie nakaz - skomentował."


Pan premier nie wie co podpisuje?
Rozumiem, że Główny Inspektorat Sanitarny już szykuje mandaty.
 
D

Deleted member 6852

Guest
Premier kraju ma przepisy w nosie?





" Pan premier został przez swoje zaplecze źle poinformowany. Chciałbym za to przeprosić. Premier nie miał świadomości, że to zalecenie ma charakter obowiązujący - powiedział Mueller. Sytuację skomentował również w Radiu Zet wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. - Premier nie złamał przepisów prawa, to zalecenie, a nie nakaz - skomentował."


Pan premier nie wie co podpisuje?
Rozumiem, że Główny Inspektorat Sanitarny już szykuje mandaty.

Co bardziej jest żałosne to nie wiem,
zdjęcie czy ich głupie
tłumaczenia.
 
D

Deleted member 6852

Guest
"Wasz koncert jest lepszy niż nasz"

Z okazji Dnia Matki TVP1 transmitowała koncert "Dla Ciebie Mamo". Widzów wyraźnie poruszył fakt, że impreza została zorganizowana z udziałem publiczności mimo zakazu imprez masowych.

Koncert TVP "Dla Ciebie Mamo" odbył się w Teatrze Wielkim w Warszawie z udziałem publiczności. Wystąpili m.in. zespół Brathanki, Leszcze, Adam Stachowiak, Roksana Węgiel, Trubadurzy, a także Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent, nie zabrakło też Marcina Millera i grupy Boys czy innych formacji z nurtu disco polo takich jak Weekend, Classic czy Daj to Głośniej.

Koncert był transmitowany na antenie TVP1, jednak w komentarzach pod zapowiadającym to wydarzenie na Facebooku filmem, widać liczne krytyczne głosy. Widzowie zwracają uwagę, że impreza w pierwszej kolejności nie powinna zostać zorganizowana z powodu wprowadzonego już w marcu zakazu imprez masowych

W czasie imprezy nie respektowano przepisów wprowadzonych z powodu koronawirusa. Choć osoby obecne na widowni siedziały w odstępach, to nikt nie nosił maseczek.

Na scenie było jeszcze gorzej. Ani artyści, ani tancerze nie nosili masek, o zachowaniu dwóch metrów odstępu już nie wspominając.
TVP transmitowała też imprezę na Youtubie.




A po co mają jakimś tam prawem się kierować ?
 
D

Deleted member 6905

Guest

Nie ma cienia podstaw, aby sądzić, że marszałek senatu przejmuje władzę, kiedy nie ma prezydenta. Nasze stanowisko jest jednoznaczne, wybory odbędą się. Jeżeli będą próby przeciwstawiania się temu, będziemy wykorzystywali wszystkie środki, jakie przynależą państwu, po to, żeby prawo zostało wykonane
Czyli co to może oznaczać? Już nieskrępowany niczym zamordyzm? Wojsko na ulicach? Poza tym takie szumne deklaracje powinien raczej wygłaszać premier czy prezydent, a nie zwykły poseł...

Btw. pamiętacie jak w poniedziałek minister rolnictwa Ardanowski sugerował, że nauczyciele, uczniowie i bezrobotni powinni iść w pole zbierać truskawki? To nie była "niefortunna" wypowiedź pod wpływem chwili. On mówił o tym już miesiąc temu, ale nikt wtedy tego raczej nie wychwycił.

24 kwietnia 2020!!


Co im się tam legnie w główkach...
Powoli to wszystko przestaje przypominać "lekki" socjalizm, a zbliża się ku polpotyzacji :) Nietrudno o takie skojarzenia
 
D

Deleted member 6852

Guest
Nie premier, nie rząd,
tylko zwykły poseł
no i wszystko już jasne.
 
D

Deleted member 6905

Guest

skąd oni biorą takie pomysły...:rolleyes:
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677

skąd oni biorą takie pomysły...:rolleyes:
PRL wraca
 
Do góry Bottom