Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 850
12 245
Temat hejterski, bo w "lewackich przypałach" pewnie by się nie pomieścili :)

Na dobry(?) początek:

Kandydatka PiS na premiera Beata Szydło zaprezentowała projekt, zgodnie z którym rodzice otrzymywaliby 500 zł miesięcznie na drugie i kolejne dziecko, a w mniej zamożnych rodzinach również na pierwsze dziecko. To będzie pierwszy projekt, jaki zrealizuję - zapowiedziała.
(...)
"Łączenie ten program będzie kosztował niespełna 22 miliardy złotych. To jest kwota, którą na pewno budżet musi pociągnąć" - podkreślił poseł PiS Henryk Kowalczyk.

http://biznes.pap.pl/pl/news/all/in...ko-bedzie-zrealizowany-jako-pierwszy---szydlo

Niespełna 22 miliardy to niewiele, tyle to ja wydaję miesięcznie na waciki. Warto pomóc ludziom w potrzebie, zwłaszcza jeśli to pomoże ocalić choć jedno dziecko. Na letnisku mam po sąsiedzku pijących patoli z 6 dzieci. Dziś musieli obudzić się w raju, który dla niepoznaki nazywa się IV RP. Gratuluję :)
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 850
12 245
PO nie miało przez lata istnienia tego forum swojego tematu, a PiS jeszcze przed objęciem rządów ma!
Zapomniałeś w drugim zdaniu przedstawić teorię spiskową ;)

No to był błąd, że PO nie miało swojego tematu, tyle hejtu przepadło :(

Odpowiadając na zarzuty z SB, dalej jestem przekonany, że te rządy nie będą znacząco gorsze od rządów PO, o ile w ogóle, co nie oznacza, że to będą dobre rządy, o ile w ogóle coś takiego jak dobre rządy istnieje.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 726
Ciek, ty PeOwski siepaczu! Wychodzi beata szydło z worka - pewnie się boisz, że teraz Jarosław Zbawwolski zabierze się za takich prawników jak Ty i weźmie was wszystkich w kamasze na wojnę z Rosją, byście se mogli z paragrafów prawa międzynarodowego postrzelać.

Osobny wątek o rządach PiSu świadczy o poważnym biasie, zapewne wynikłym z walki o swój żywotny jeszcze interes. :)
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 726
Jestem przeciwny istnieniu takich tematów, bo z ich lektury po latach wyniknie jeszcze jakaś ostalgia (PO-stalgia?) i płacze sierot po Tusku, które będą argumentować, że kiedyś było lepiej, skoro rządy platfusów nie dorobiły się swojego wątku. Widocznie libom podobało się budowanie Pendolino i innych orlików. Tymczasem, nikt nam nie wmówi, że tamta chujnia była mniej chujowa od chujni obecnej i chujni jaka dopiero nadejdzie!
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
@Ciek
No dobra, obiecali 500zl na dzieciaki, obiecali wiecej roznych glupot, tylko final zawsze jest taki ze oni tego nie spelniaja, W demokracji zebyw ygrac musisz naobiecywac zlote gory, kraine mlekiem i miodem plynaca,

Nie rozumiem tego jak w finalny rachunku ludzie oceniaja politykow nie po tym co robili, co zrobili, tylko co obiecywali xD
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 850
12 245
Co ty Cieku michnika chcesz przebić zakładając takie tematy?o_O
Nie, przecież napisałem to już wyżej. Zupełnie nie ogarniam tego, że ludzie podzielają panikę nadredaktora Szechtera i nawet kuce na fejsbuniu chcą emigrować, a za PO karnie siedziały i śmieszkowały w Polszewistanie, jakby to był jakiś raj na ziemi. Temat jest hejterski, bo jest na libnecie. To chyba wyjaśnia wszystko.

Jestem przeciwny istnieniu takich tematów, bo z ich lektury po latach wyniknie jeszcze jakaś ostalgia (PO-stalgia?) i płacze sierot po Tusku, które będą argumentować, że kiedyś było lepiej, skoro rządy platfusów nie dorobiły się swojego wątku. Widocznie libom podobało się budowanie Pendolino i innych orlików. Tymczasem, nikt nam nie wmówi, że tamta chujnia była mniej chujowa od chujni obecnej i chujni jaka dopiero nadejdzie!
Liczę na to, że każdy pamięta, że to za Hitlera było lepiej, ale faktycznie pewnie będzie się kiedyś wspominać, że za PO chuj lepiej stawał i wódka lepiej smakowała niż za drugiego PiS.
@Ciek
No dobra, obiecali 500zl na dzieciaki, obiecali wiecej roznych glupot, tylko final zawsze jest taki ze oni tego nie spelniaja, W demokracji zebyw ygrac musisz naobiecywac zlote gory, kraine mlekiem i miodem plynaca,

Nie rozumiem tego jak w finalny rachunku ludzie oceniaja politykow nie po tym co robili, co zrobili, tylko co obiecywali xD
Jakby ktoś chciał pisać o zrealizowanych obietnicach wyborczych to chyba w ogóle nigdy by nic nie napisał ;) W jakim finalnym rozrachunku? Jest pierwszy dzień po wyborach i pojawił się temat. Poczekamy, zobaczymy.
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Krótko: nic się nie zmieni. Ich obiecanki to typowe pierodololo dla naiwnych. Ja liczę na jedną rzecz: że zrobią referendum w sprawie eurogówna. Jak byli w opozycji to często wspominali że takie jest potrzebne, ale z tego co wiem nawet tam zdania są podzielone. Ta idiotka Szydło powiedziała w lipcu że na przyjęcie euro Polska zgodziła się w traktacie akcesyjnym, więc nie ma o czym dyskutować:mad: Ta tępa urzędniczka najwyraźniej nie potrafi nawet dopuścić do swojego mózgu prostego faktu że warunki uczestnictwa w Strefie Euro diametralnie się od tamtego czasu zmieniły i obecnie przystąpienie to praktycznie przekazanie kontroli nad finansami w ręce urzędasów z Brukseli, Frankfurtu i Berlina. Kogo oni wzięli na premiera...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 726
12189415_503696429805590_8776732230706199244_o.png


12189673_10203463022656233_3532730230488132952_n.jpg
 

tolep

five miles out
8 550
15 438
Myślicie że rządy pisuarów znowu rozpierdolą się przedwcześnie? Ile im dajecie?

Gdyby brać na logikę, to sama umowa pseudokoalicyjna między PiS-em, Polską Razem i Solidarną Polską jest podstawą do odrzucenia sprawozdania finansowego przez PKW. Ale równie dobrze PiS może zostac rozpieprzony od środka przez służby te i owe. W końcu ktoś im ten zarząd powierniczy nad kondominium przekazał.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
4 lata, podczas których fiskalizm i inne patologie będą miały się dokładnie tak samo dobrze, jak przez ostatnie 8 lat. Być może, zgodnie z postępującym kretynieniem społeczeństwa, owe patologie nabiorą jeszcze większych rumieńców. Tak czy inaczej, dodatkową rozrywką będą seryjne kompromitacje rzekomych antysystemowców.
 
Do góry Bottom