Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Ja kompletnie nic nie wiem o wypadku w Smoleńsku, nie wiem czy ona opowiadała bajki, czy prawdę, więc jako widz chciałby, żeby on zaorał to o czym mówiła, a nie gadał na zasadzie, że skoro kobieta nie ma doktoratu z fizyki, to na pewno wszystko co mówi o wypadku jest nieprawdą, więc nawet tego nie komentuje.
Ale rozumiesz, że dowody powinien przedstawić oskarżający? Obowiązkiem Wolniewicza było o nie poprosić. Nie dostał ich, a potem próbował zrobić kontratak w postaci egzaminu z podstawowych praw fizyki. Oskarżycielka (prowadząca) zignorowała Profesora i zaczęła kontynuować oskarżenie, dalej nie przedstawiając żadnych dowodów.

Twoja krytyka zachowania Wolniewicza jest zatem irracjonalna, bo chciałbyś, żeby to on przedstawił dowody przeciwko oskarżeniom prowadzącej. Co za tym idzie - dajesz mi okazję do nazwania Ciebie agentem rosyjskim. Teraz udowodnij, że kłamię ;)
 
Ostatnia edycja:

simek

Well-Known Member
1 367
2 120
Nie chce mi się już tego drugi raz oglądać :p ale przecież ona mówi cośtam o kształcie zniszczeń samolotu niemożliwych bez wybuchu, o zaryciu w glebę, które też byłoby niemożliwe, gdyby samolot po prostu zleciał z góry - ja nie wiem o co jej chodzi, ale COŚ mówiła, rzucała jakimiś hipotezami, pytaniami, a Wolniewicz powiedział "nie i chuj!"
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 104
Wiadomo że nikt nie chce 10 nowych stadionów narodowych, ale z drugiej strony ich budowa jest mniej dewastująca społecznie. A spróbuj teraz "odebrać" te 500.

Wybuduj 10 stadionow i setki kilometrow nikomu nie potrzebnych drog/mostow, a potem wytlumacz ludziom, ze panstwowe inwestycje to syf. Wlasnie w Chinach staraja sie ludziom wytlumaczyc, ze poprzednia polityka taniej kasy i panstwowych inwestycji to byl niewypal, ale i tal wiekszosc ludu teskni za starym preziem co to przez 10 lat drukowal kase i budowal jak szalony a ludziom zylo sie lepiej!
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
do tego przy tych rzeczach państwo może sie chwalić że zbudowało i ino ono może takie rzeczy i musi brać podatki...
a dzieci może każdy robić...
no chyba że jest rycerzem 3 aksjo
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
500 złotych na dziecko to początek budowy socjalizmu takiego jak w zachodniej Europie. Do tej pory w Polsce było tak, że mały socjal dostawali nieliczni, o najniższych dochodach albo niezdolni do pracy. Teraz każdy zdrowy rodzic z klasy średniej zacznie dostawać miesięczną dawkę heroiny zamieniając się w ćpuna uzależnionego od państwa. Ciężko już będzie od tego odejść, nawet nie próbujcie porównywać tego do budowy infrastruktury. Infrastruktura dotyka człowieka pośrednio, obywatel nie czuje się współwłaścicielem dróg po których jeździ, bo państwowe to niczyje. Co innego 500 plnów miesięcznie na konto, to już jest jego własność. Strumień gotówki dotyka go bezpośrednio i uzależnia od państwa.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 104
Wszystko jedno ktora opcja jest gorsza bo PiS chce wprowadzic obie (szczegolnie budowa mieszkan socjalnych to pomysl czarta warty. A co gorsza kiedys czytalem wywiad PiSmana, ktory powolywal sie na to, ze HK i Singapur tez buduja duzo takich mieszkan. Szkoda, ze nie wspomnial, ze inne rzeczy robia znacznie madrzej, wiec mieszkania socjalne tam to wyspy glupoty w morzu madrosci, a u nas to kolejna kupa w szambie).
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
500 złotych na dziecko to początek budowy socjalizmu takiego jak w zachodniej Europie. Do tej pory w Polsce było tak, że mały socjal dostawali nieliczni, o najniższych dochodach albo niezdolni do pracy. Teraz każdy zdrowy rodzic z klasy średniej zacznie dostawać miesięczną dawkę heroiny zamieniając się w ćpuna uzależnionego od państwa.

Eee, może nie będzie tak źle. Na horyzoncie widać już oznaki kolejnej odsłony globalnego kryzysu finansowego. Do tego społeczeństwo coraz bardziej się starzeje. Przyjdą cięższe czasy, trzeba będzie zacisnąć pasa żeby dług nie przekroczył tych 60% PKB i PiS będzie musiał się wycofać z najgłupszych/najkosztowniejszych pomysłów. Na Zachodzie też powoli zwijają socjal i tną deficyty.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Nikt nie będzie się wycofywał, tylko poszukają kasy gdzie indziej. PO niby cięła socjal jak dług publiczny rósł? Chuja, zawiesili próg ostrożnościowy i dymali ludzi dalej.
Nic nie znieśli, bo prób ostrożnościowy jest wpisany w konstytucję... Zajebali poprostu z OFFe kaskę i oszukali system, gdyż pewne zobowiązania państwa oficjalnie nie liczą się do długu publicznego.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Ostateczne zaoranie programu 500+
CahZGcNVIAAujvO.png:large
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom