Rosja

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Lista równie dobra jak każda inna.
Wszystkie te morderstwa są skutkiem istnienia zamordystycznygo państwa. Albo funkcjonariusze mordują bezpośrednio, albo rządowa propaganda wywołuje u niektórych mordercze instynkty.
Elimują osoby krytyczne lub potencjalnie niebezpieczne dla rządzących.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ale lanie wody z twojej strony. Bez istnienia państwa i funkcjonariuszy pewni oligarchowie i tak zostaliby odjebani lub przy szczęściu uciekli przed gniewem ludu. Im dalej na wschód (wschodnia Ukraina, Rosja) - tym mniej humanitaryzmu po wioskach. Tam panują inne standardy niż w Polsce skażonej prusackim nasieniem, a masoni typu Wielki Wschód (jedni z głównych dawców humanitaryzmu na kontynencie) nie mają zbytnich wpływów.
Zresztą i u nas...
Gdyby Tuska umieścić na danym obszarze Polski bez żadnej ochrony (nie wliczając wielkich miast) to lincz gwarantowany. Pięści w ruch i to nawet bez intencji zabicia, ale sam przypływ agresji zrobi swoje. Wierzę w lud i instynkty pierwotne.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Tak se dzisiaj myślałem o Rosji i ten kraj to jeszcze większa tragedia od nas. My mieliśmy chociaż Wilczka, a oni? My mieliśmy chociaż takie UPR i przynajmniej pozorną normalność na początku lat dziewięćdziesiątych, a oni?
A oni przyjeżdżali wtedy do nas.

Ruskie to również ludzie. Chcą poruchać lub popalić w knajpach, ale im zakazują. Ale dlaczego nie ma buntu? Ojej - jakie te ruskie indoktrynowane i inna mentalność i kurwa uwłaszczenie nie dawno mieli i pierwsze socjal mieli, bo w Polkolandii to nie było.
Główna przyczyna takiego stanu to marazm połączony z olewaniem i brakiem wiary w cokolwiek. Ruskie mają z nami dużo wspólnego.
Ich wojsko działa podobnie jak nasze... Wpierdala ryjca w państwa typu Ukraina albo jak wojskowi z Polski w Irak czy Afganistan... A przede wszystkim wpierdala ryja w cudzą własność. Ale to ruskie jakieś popierdolone i oceniajmy wszystkich ruskich jako jednakową zbiorowość, bo wszyscy popierają Putina i wszyscy kochają Komora i nie ma czegoś takiego jak apolityczność u młodych lub starych pamiętających rozczarowujące lata Jelcyna/Bolka czy Gajdara/Balcerowicza.

Cała opozycja i cały ten Niemcow to żadna opozycja. Ten gostek to dobry przyjaciel Czubajsa - jednego z czołowych skurwieli lat dziewięćdziesiątych w Rosji. A sama scena polityczna? Wiecie na czym to polegało w latach dziewięćdziesiątych? Były dwie grupy - liberałowie aferałowie o nastawieniu prozachodnim kontra nacjonaliści promujący eurazjatyzm. Putin czerpał i z jednych i z drugich w swych przemowach. A kto wygrał? Nacjonaliści i ich eurazjatyzm z silnym państwem na czele. Kto był lepszy? Różnica pokroju PO kontra PiS. Z jednej strony - dla Polaczków może i lepsza bida z klocem i Rosja udająca kapitalizm, ale z drugiej nawet fajnie mieć pewną przeciwwagę dla aferałów z Zachodu. Ogólny rozrachunek ujemny i oba chujowe dla Rosjan i świata, bo Rosja to fajne tereny i duży potencjał na krasnale, prostytutki, libertynizm, masochizm, zabijanie nienarodzonych dzieci, kanibalizm, orgie, niewolnictwo i tak dalej. Dlatego nie żal mi tej opozycji, ale zarazem smutno na widok panoszenia tych nacjonalistów z brodami ala lubię małych chłopców i to ukrywam przed żoną i swoją starą mamą.
W zasadzie to obecna Rosja bardziej śmieszy niż straszy. Nadal bidna jak za aferałów (Putin odziedziczył po Stalinie ekonomiczny debilizm i chyba miał stosunek z Duginem czy tam Sołżenicynem i fekalia miały ujście do otworu z tyłu), ale przynajmniej zgwałcona matuszka straszy wymachując małym cyckiem w postaci jakiegoś tam wojska.
A samych opozycjonistów aferałów mi nie żal i mogą ich nawet podtruwać do usranej śmierci, bo opozycja z nich jak Tusk dla Lecha Kaczyńskiego - najbardziej chłodno myślącego polityka w Polsce.

Ech... Gdyby nie chujki z polskiego rządu i chujki z Dupy Państwowej to może nadal miliony Polaków miałoby stoiska razem z Rosjanami i byśmy kurwa byli braćmi jak za dawnych czasów... Ale po chuj? Lepiej iść na wojnę...
Ludzie kierują złość i nienawiść w złą stronę. Ale chyba na tym pewnym ludziom zależy i nikt tego nie widzi.
 
C

Cngelx

Guest
Jaką miarą niby?? To że ruscy są od nas lepsi nie znaczy że Polacy są jacyś ultra chujowi.. Rosjanin to po prostu inny gatunek. Leniwy, rozpuszczony i spasiony Amerykanin jest niemalże niczym w porównaniu z ruskimi. Ultra hardkorowa selekcja "nienaturalna" reżimu komunistycznego do tego doprowadziła.
Co ty znowu pierdolisz?
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Dla nierozumiejących Rosyjskiej mentalności świeży filmik prosto z kremla...
 
Ostatnia edycja:
  • Like
Reactions: Gie

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ta, tylko że oni wpierdalają ryja dlatego żeby zatrzymać ekspansję usa i paktu trans-atlantyckiego. Polaki jebaki robaki wpierdalają się bo przełożeni z innych mocarstw im każą. Nie ma w tym żadnego interesu.
W sumie dla żołnierza to mała różnica jakie są cele polityczne, zwłaszcza jeśli do takich Iraków pchali się chętni i żądni wrażeń, przygód i dodatkowego zarobku a jakiegoś ścisłego obowiązku nie było.

Polak i rusek nigdy nie będą braćmi, bo polak to zwykła zawistna kurwa, a przeciętny rusek jest we wszystkim 2 razy lepszy od przeciętnego polaka. Taka prawda.
No mniej więcej taka to prawda, jak o najlepszości mp3.

Dla nierozumiejących Rosyjskiej mentalności świeży filmik prosto z kremla...
Ach te nowoczesne technologie. Doczekałem się propagandy z napisami w HD. Ciekawe kiedy zainwestują w dźwięk wielokanałowy i dręczenie subwoofera? :)
 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Putin obniżył pensję. Sobie i najważniejszym współpracownikom.

Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał w piątek dekret o obniżeniu do końca roku pensji jego własnej oraz wysokiej rangi urzędników, w tym premiera Dmitrija Miedwiediewa, prokuratora generalnego Jurija Czajki i szefa Komitetu Śledczego Aleksandra Bastrykina.

Obniżone zostały również pensje ministrów, szefów resortów siłowych, wicepremierów, urzędników Centralnej Komisji Wyborczej - podał dziennik "Wiedomosti". Putin podpisał też dekrety obniżające, choć dopiero od maja, również o 10 proc., pobory pracowników aparatu rządowego oraz administracji prezydenta.

380b1f98-c266-11e4-a348-0025b511226e.jpg


Jest to decyzja o charakterze tymczasowym, wywołana obecną koniunkturą gospodarczą. Jeśli nie zmieni się ona w sposób istotny, to termin zostanie przedłużony, a jeśli będą zmiany na lepsze, to nie będzie podstaw do przedłużenia - powiedział radiu "Goworit Moskwa" rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow.

Były podwyżki.

Obniżka następuje niecały rok po tym, jak w kwietniu 2014 roku wynagrodzenie prezydenta podniesiono blisko trzykrotnie. Informowano wówczas, że Putin w roku 2013 zarobił nie tylko mniej niż premier Miedwiediew, lecz także dwaj prezydenccy doradcy i większość ministrów.

O zamiarze obniżek obecnych pensji Kreml informował pod koniec lutego br.

24 lutego przewodniczący Dumy, niższej izby parlamentu, Siergiej Naryszkin zaproponował frakcjom przedyskutowanie obniżki uposażeń deputowanych. Inicjatywę poparła szefowa wyższej izby, Rady Federacji, Walentina Matwijenko. Jednak do tej pory parlamentarzyści nie podjęli ostatecznej decyzji.
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/put...i-najwazniejszym-wspolpracownikom,521633.html
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Kiedyś pracowałem z dwójką Rosjan, miłe sympatyczne chłopaki ale nie mogłem zrozumieć ich pogodzenia się i braku reakcji na proste rzeczy, które mnie doprowadzałyby do szaleństwa. Ot tak musi być, nie ma sensu protestować. Podam przykład. Na samym początku leniwy filipin zapytał ich co chcą na śniadanie - odpowiedzieli - dwa sadzone i kiełbaskę, jeden dzień drugi trzeci to samo, czwartego leniwy cwaniak stawiał im dwa sadzone i kiełbaskę na talerzach i zakrywał folią do godziny przed tym jak przyszli na śniadanie, rezultat był taki, że jedli kompletnie zimne sadzone i zimna kiełbaskę na gorąco. Dla niego wygodnie bo miał ich z głowy.Mnie by szlak trafił. Oni nic. Zaznaczam, że był wybór, jajecznica, parówki, omlet, serki, wędlina,pomidory,owsianka itd. I normalną rzeczą było, że każdy inny ( tylko nie oni) prosili o cokolwiek na bieżąco aby było gorące. Pytam się jak możecie codziennie jeść to samo i to w dodatku zimne. Oni na to - co za różnica, wszystko jedno. Nie lzia protestowac.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
TVN zrobił taki króciutki dokument o Rosji i Putinie. Jak na TVN to dosyć dobry.


A tutaj archiwalny materiał podsumowujący ośmioletnie rządy Putina. Również miłościwie propagandowy TVN. Chociaż jak na TVN to dosyć dobre podsumowanie - hehe.
Oczywiście pomijam takie głupoty jak gadka o zniszczeniu niezależności mediów. W historii Rosji nie było czegoś takiego jak niezależne media. Dawniej oligarchowie, a teraz służby i ludzie im podlegli. Telewizja nigdy nie była wolna. Jedynie internetu nie mogli kontrolować i nadal mają z tym problemy. Ogólnie gloryfikacja oligarchów za Jelcyna to idiotyzm. To nie jest żadna alternatywa z punktu widzenia normalnego człowieka. Ale pachołki z polskich mediów tęsknią za dawnymi oligarchami pochodzenia żydowskiego. W sztuce okradania i oszukiwania ludzi to podobny kaliber.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
http://fakty.interia.pl/raport-srod...lowie-spiskuja-przeciwko-putinowi,nId,1697665
Andriej Iłłarionow - były doradca prezydenta Rosji ds. gospodarczych - utrzymuje, że zniknięcie Władimira Putina ze sceny politycznej jest wynikiem "spisku generałów", który zawiązał się w Moskwie.
(..)
Putin od ośmiu dni nie pojawia się publicznie. Jedynie na stronie internetowej Kremla publikowane są informacje o niepublicznej aktywności głowy państwa. Sekretarz prasowy prezydenta Dmitrij Pieskow konsekwentnie zaprzecza, jakoby Putin był chory.
Oczywiście nie zdziwię się, jeśli dzisiaj albo jutro Putin będzie w TV albo publicznym pochodzie, a to wszystko okaże się fałszem.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Putina raczej nie obalili. Dzisiaj miał spotkanie z jakimś łebkiem. Kolejne w poniedziałek. Podobno absencja była związana z ciążą u jego wybranki serca i trzecim dzieckiem z ich związku czy tam drugim. Media jak zwykle robią zamieszanie z byle gówna. Tak samo było z domniemaną chorobą nowotworową u Putina. Ten dziwny wygląd Putina to efekt operacji plastycznych. Władek pod wpływem młodej laski zamierza oszukać czas. Regularny botoks ma u niego zastosowanie od czterech lat.
Chujowo robi, bo zapewne skończy jak Breżniew i będzie pośmiewiskiem, ale to już nie moja sprawa i wybór Władka. Może zasłużył? Nie wiem. Mnie podatkami nie ciska i za wyjebanie pewnych oligarchów szacunek, ale Rosjanie zasługują na lepszego człowieka i na zerwanie z łańcucha służb. Osobiście nie wierzę w możliwość obalenia Putina. Może za dwa czy trzy lata. Przy czym bardziej mi strach przed kolejnym prezydentem USA (najprawdopodobniej republikaninem), a nie przed samą Rosją.

A to ode mnie. Jak kogoś interesują takie rzeczy. Gościu ciekawie opowiada, ale w niektórych wnioskach nie jestem zgodny.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Miałem to dać wcześniej, ale mi umknęło. Zdaniem prof. Zbigniewa Brzezińskiego zabójstwo Niemcowa zorganizowała Służba Bezpieczeństwa Ukrainy. michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3339
a to za sprawą profesora Zbigniewa Brzezińskiego, który stwierdził, że zabójstwo Borysa Niemcowa zorganizowała Służba Bezpieki Ukrainy pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych. Jeśli prof. Brzeziński nie zwariował – a nic na to nie wskazuje – to znaczy, że coś tam musi wiedzieć tym bardziej, że przy okazji potwierdził, że w zabójstwie Niemcowa brali udział „specjaliści realizujący zadanie wystrzelania „niebiańskiej sotni” na Majdanie”, czyli mówiąc wprost – ukraińscy prowokatorzy.
Moim zdaniem prof. Brzeziński należy do ludzi bardzo dobrze poinformowanych. Ta wypowiedź przy okazji tłumaczy "samobójstwo" Saszki Biłego, jak i wiele innych zdarzeń.
 

Jędrek

Member
36
10
Pozbył się Niemcowa i zrobił sobie kilknastodniową ucztę, zniknąl bo bał sie zemsty, zorganizował sobie silniejsza ochronę potem wysłał sobowtóra na ponowne publiczne wystapienie w Petersburgu, nic mu nie zrobili więc odtchnął z ulgą. Nadal może putinować.
 
T

Tralalala

Guest
Po to aby na forum nie leżały niezaorane głupoty. Postronna osoba może na serio wziąć taki post a potem iść i głosić dalej jakąś teorię. Jednocześnie może jeszcze podepnie forum pod to, i tak o to powstanie obraz libertarian uznających, że to putek odjebał tego gościa.
 
  • Like
Reactions: Gie
Do góry Bottom