Paweł Kukiz kandydatem na prezydenta RP

Otwieracz_do_piwa

Active Member
50
96
W Wielkiej Brytanii Polki rodzą dzieci, bo tam są JOW-y.
Kukiz nie zdaje sobie sprawy z wadliwości jowów. Przecież to właśnie przez jowy w UK jest deszczowy klimat.

Co do wczorajszej deklaracji Korwina to jestem pewien, że teraz w UK sfałszują wybory na korzyść UKIPu, żeby tylko Korwin oddał głosy Kukizowi.:D
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Ponoć to Kopernik umarł. Przeglądaj forum. W temacie o Korwinie wszystko jest. I żadna Korwa. Korwa to z Kukiza teraz.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
Jeśli tak było, powinien mieć jaja by sie przyznać, tłumaczenia gorzej niż słabe, lepiej już by wcale nic nie tłumaczył.
A potencjalnym sojusznikom, koalicjantom czy jak ich tam zwać każe sie to 10 razy zastanowić zanim sie z nim na cokolwiek umówią.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
Wkurwił mnie i to podwójnie - raz, że zgodził sie mnie przehandlować jakiemuś komuchowi, a dwa że nawet nigdy nie zamierzał dotrzymać umowy którą zawarł, mimo że co chwiile sam gada o tym jaki to z niego dżentelmen, jak szanuje kodeks honorowy i jak ważne jest dotrzymywać słowa.
Zemścić się nie moge inaczej jak symbolicznie - będzie tak jak być powinno według umowy. Kukiz dostanie mój głos.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Wygląda na to, że Kukiz się pierwszy wycofał z przekazania głosów na początku kwietnia. A wczoraj to wiadomo - Korwin złamał pakt o nieagresji ;)
 
D

Deleted member 427

Guest
Z fejsa Kukiza:

Znacznie ważniejsza była umowa z Korwinem, że NIE ATAKUJEMY siebie podczas kampanii prezydenckiej. O tej umowie może zaświadczyć Robert Winnicki z RN. Nasza wspólna U M O W A.


I Kukiz ją złamał pierwszy, powtarzając oficjalną rządową wersję, że Korwa strzelałby ostrą amunicją do "protestujących" Murzynów-górników. Kukiz kłamie.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Tymczasem Kukiz już 14,3% w najnowszym sondażu, Krul 4,2%. Jeśli kiedykolwiek Korwinowi wzrośnie powyżej 10% to tylko wtedy gdy udowodni, że potrafi skutecznie działać w Sejmie wprowadzając ustawy. Za duży negatywny elektorat. A Kukiz jak to Kukiz, nie ma programu, ale co to lemingów obchodzi? Ważne, że znany piosenkarz i chce obalać system.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityk...xpressu-kukiz-ma-juz-143-procenta_599605.html
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Ja tam sondażom nie wierzę i mam to w chuju. Takimi sondażami to może (dopiero) faktycznie spaść poparcie dla Korwina, bo ludzie będą przeświadczeni o daremności głosowania i porażce (z góry założonej) tego kandydata.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Tymczasem Kukiz już 14,3% w najnowszym sondażu, Krul 4,2%. Jeśli kiedykolwiek Korwinowi wzrośnie powyżej 10% to tylko wtedy gdy udowodni, że potrafi skutecznie działać w Sejmie wprowadzając ustawy. Za duży negatywny elektorat. A Kukiz jak to Kukiz, nie ma programu, ale co to lemingów obchodzi? Ważne, że znany piosenkarz i chce obalać system.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityk...xpressu-kukiz-ma-juz-143-procenta_599605.html
Podobno sondaż skręcony przez Grzesia Schetyne mający napompować Kukiza. A dzisiaj wyjdzie jeszcze Millward Brown, gdzie Kukiz - 8%, Korwin - 5%. Ciekawe czy się sprawdzi.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Jest jeszcze karta z JOWami. Jeśli potwierdzi się to, co Korwin powiedział w debacie, to Kukiz może stracić w ostatnim momencie część antysystemowego elektoaratu. Chyba, że układ już szykuje jakąś przykrywkę, żeby wyniki wyborów w UK nie rozeszły się za bardzo przed wyborami w PL.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Szykują nam nową Samoobronę, męty i oszołomy pod przywództwem populisty bez jakiegokolwiek pojęcia o polityce i gospodarce.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Podobno sondaż skręcony przez Grzesia Schetyne mający napompować Kukiza. A dzisiaj wyjdzie jeszcze Millward Brown, gdzie Kukiz - 8%, Korwin - 5%. Ciekawe czy się sprawdzi.


Bronisław Komorowski – 39% (-3), Andrzej Duda – 27% (bz) – tak prezentują się wyniki badania Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24, przeprowadzone na grupie 3000 osób.

Paweł Kukiz rośnie o 4 pkt. proc. i ma 13% – to rekord w badaniach MB. Janusz Korwin-Mikke utrzymuje 5% poparcie.

O 1 pkt. proc. rosną Magdalena Ogórek i Janusz Palikot – odpowiednio do 4 i 3%.

Na dalszych miejscach: Adam Jarubas – 2% (+1) i Grzegorz Braun – 1%. Nikt nie chce głosować na Jacka Wilka, Mariana Kowalskiego i Pawła Tanajno.

W II turze na Komorowskiego głosowałoby 54% (-1), a na Dudę – 41% (+2).
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
Mnie sie to podoba - w sumie jakby Kukiz zebrał głosy JKM czy reszty - dostałby te 20 kilka procent, co oznacza, że kandydat "antysystemowy" (wkurwia mnie ten termin) gdyby się zjednoczyli miałby szanse na walke o drugą ture z kimś o pozycji Dudy.
Ale to by też znaczyło, że jakiś socjal musi zostać - jak u Kukiza. Inaczej chyba nie ma szans. Luźno myślę.

W sumie i tak najważniejszy będzie wynik parlamentarnych. Pocieszam sie, że to tylko przygrywka i że w końcu coś wymodzą w parlamencie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom