Paweł Kukiz kandydatem na prezydenta RP

ckl78

Well-Known Member
1 693
1 849
Kukiz wystartuje z list PiS?


Paweł Kukiz mówił, że w przyszłym tygodniu ma spotkać się z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Pytany, czego oczekuje w zamian za poparcie kandydatury Adama Glapińskiego na drugą kadencję prezesa NBP powiedział, iż oczekuje "bardzo konkretnego przegadania ustaw autorstwa Kukiz'15, które muszą być uchwalone w najbliższym czasie".


- Ja sam nie jestem w stanie, do Sejmu się nie dostanę - mówił poseł. Dodał, że nikt z opozycji nie jest zainteresowany postulatami jego ugrupowania.


A dostać się, oczywiście, musi.
 

ckl78

Well-Known Member
1 693
1 849
Fragment ,,Wesela" Wyspiańskiego

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.
 

ckl78

Well-Known Member
1 693
1 849
Mnie jasna cholera bierze, kiedy najpierw mówi się publicznie „Kukiz się sprzedał, on tutaj poszedł do polityki dla pieniędzy”.
A potem” „kurczę, gdzie on ma te pieniądze, skoro się sprzedał, jak on ich nie ma”. To jest dom wariatów, proszę pana – wypalił w pewnym momencie poseł, który od pewnego czasu stawia na współprace z PiS, tak jak jeszcze niedawno stawiał na współpracę z PSL.

-Ci durni dziennikarze.. bandziory.. mówię o tej pijawce… mająca partnera polityka… praktykująca alkoholiczka twierdzi publicznie, że Kukiz się sprzedał – tak, podsumowując, brzmiał ton bardzo ostrej wypowiedzi Pawła Kukiza.
View: https://twitter.com/tylko_prawda_/status/1539153979548082177?cxt=HHwWgoC92feYltwqAAAA
 
Do góry Bottom