Paweł Kukiz kandydatem na prezydenta RP

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Kukiz wystartuje z list PiS?


Paweł Kukiz mówił, że w przyszłym tygodniu ma spotkać się z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Pytany, czego oczekuje w zamian za poparcie kandydatury Adama Glapińskiego na drugą kadencję prezesa NBP powiedział, iż oczekuje "bardzo konkretnego przegadania ustaw autorstwa Kukiz'15, które muszą być uchwalone w najbliższym czasie".


- Ja sam nie jestem w stanie, do Sejmu się nie dostanę - mówił poseł. Dodał, że nikt z opozycji nie jest zainteresowany postulatami jego ugrupowania.


A dostać się, oczywiście, musi.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Fragment ,,Wesela" Wyspiańskiego

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Mnie jasna cholera bierze, kiedy najpierw mówi się publicznie „Kukiz się sprzedał, on tutaj poszedł do polityki dla pieniędzy”.
A potem” „kurczę, gdzie on ma te pieniądze, skoro się sprzedał, jak on ich nie ma”. To jest dom wariatów, proszę pana – wypalił w pewnym momencie poseł, który od pewnego czasu stawia na współprace z PiS, tak jak jeszcze niedawno stawiał na współpracę z PSL.

-Ci durni dziennikarze.. bandziory.. mówię o tej pijawce… mająca partnera polityka… praktykująca alkoholiczka twierdzi publicznie, że Kukiz się sprzedał – tak, podsumowując, brzmiał ton bardzo ostrej wypowiedzi Pawła Kukiza.




View: https://twitter.com/tylko_prawda_/status/1539153979548082177?cxt=HHwWgoC92feYltwqAAAA
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Ciastek '15 out:
Dziwi mnie, że jeszcze funkcjonuje w polityce.
Zamierza zarejestrować nową partię - będzie męczyć wszystkich swoją "niezależnością" xD

 
Ostatnia edycja:

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Kukiz coraz bliżej wspólnego startu z list PiS. "Nie znikam ze sceny politycznej"

Lubię, kiedy ludzie się cieszą, ale radość tych, którzy myślą, że już znikam ze sceny politycznej, jest przedwczesna. Na razie wszystko wskazuje na to, że decyzja o wspólnym starcie z PiS jest coraz bliżej - powiedział Paweł Kukiz, lider Kukiz'15.

Kukiz sam, czy jeszcze ktoś tam pozostał?
 
Ostatnia edycja:

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
W 2015 byli : Paweł Kukiz, Paweł Szramka, Agnieszka Ścigaj, Stanisław Tyszka i Stanisław Żuk.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
Ciąg dalszy historii upadku wiodącego antysystemowca RP. Kiedy wydaje się, że to już dno, okazuje się, że jest kolejna warstwa mułu.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Paweł Kukiz będzie "jedynką" Prawa i Sprawiedliwości w Opolu.



Ksiądz proboszcz już się zbliża, już puka do mych drzwi - w tym był dobry, przy tym powinien pozostać, a tak upadek, mniej niż zero.
Mam nadzieje, ze zostanie potraktowany podczas wyborów tak, jak na to zasługuje
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
Ciąg dalszy historii upadku wiodącego antysystemowca RP. Kiedy wydaje się, że to już dno, okazuje się, że jest kolejna warstwa mułu.


View: https://www.youtube.com/watch?v=OYQpTP2ggNk
 
Do góry Bottom