Paweł Kukiz kandydatem na prezydenta RP

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Wyniki referendum w poniedziałek 7.09 ok.18:00. Przy tak niskiej frekwencji, wyniki winny być podane relatywnie wcześniej. Mnie to koło dupy lata, ale banda wujów z PKW leje bekę głosującym durniom prosto w ryj.
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
W prezydenckich można się pomylić o 10 czy 100k. A tu przy tej frekwencji trzeba liczyć dokładnie co do głosu :)
 
F

Filip

Guest
Chyba sami zwolennicy Kukiza poszli na to referendum :) Ciekawy jestem jak teraz się sytuacja na rynku partii politycznych wyklaruje, jak korwiniści pomyślą to można jeszcze sporo ugrać (zależy też czy Braun uzbiera podpisy i Stonoga).
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 189
Pierwsze, cząstkowe wyniki referendum. W jednej z komisji nikt nie zagłosował

91f92b03101482f1713fa07e9d86014a.gif


7,48 %? Szczerze, myślałem, iż będzie 15-20%, a tu poniżej dziesiątki.

Powiedziałbym coś, ale nie będę kopać leżącego.
 

Crov

Well-Known Member
558
1 557
Żelazna Logika sugeruje, że Korwin nie powinien obwiniać za frekwencje Kukiza, bo sam nawoływał do bojkotu, lol.

 
Ostatnia edycja:

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 189
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ewrowany-w-referendum-komorowski-oddawaj.html
- Ogromnym sukcesem jest, że w ogóle ktokolwiek poszedł do urn, biorąc pod uwagę, że pytania były sformułowane w sposób dramatyczny i od kilku miesięcy mamy do czynienia z hejtem tego referendum - stwierdził Kukiz w "Gościu Radia ZET".

Jego zdaniem "na podstawie tej frekwencji nie możemy oceniać, czy ludzie są JOW-ami zainteresowani, czy nie". - Instytucja referendum została wykorzystana do grypolitycznej między PO i PiS-em. Jeszcze ja przy okazji zostałem w to wmanewrowany - oświadczył.

Ocalić 100 milionów

Monika Olejnik przypomniała, że Kukiz dziękował prezydentowi Komorowskiemu za organizację referendum. - Podziękowałem, że w ogóle ten temat znalazł się w debacie publicznej - powiedział. Muzyk podkreślił, że 80 proc. osób opowiedziało się za JOW-ami. Na uwagę, że tylko niecałe 8 proc. poszło do urn, odpowiedział, że jeszcze do niedawna ten temat "w ogóle nie był poruszany".

- Warto było wydać 100 milionów? - zapytała dziennikarka. - Nie, absolutnie. W życiu! Mogę sparafrazować tytuł piosenki Kazika: "Komorowski, oddawaj moje 100 milionów" - stwierdził i dodał: - Ja i tak robiłem wszystko, żeby ocalić te 100 milionów.
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Warto było wydać 100 milionów? - zapytała dziennikarka. - Nie, absolutnie. W życiu! Mogę sparafrazować tytuł piosenki Kazika: "Komorowski, oddawaj moje 100 milionów" - stwierdził i dodał: - Ja i tak robiłem wszystko, żeby ocalić te 100 milionów.

Ta, trzy miesiące temu cieszył się jak głupi że "wpierdolili się w to referendum" a teraz pieprzy że nie było warto. Sam sie wpierdoliłeś, palancie!
 
Do góry Bottom