Paweł Kukiz kandydatem na prezydenta RP

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
 
U

ultimate

Guest
Jeszcze trochę, a Kukiz zostanie sam na lodzie, albo lepiej... nie zbierze podpisów.
Jacyś dowcipnisie pobawili się oddając na niego głosy, dzięki temu, ten pseudo polityk ma swoje 5 minut i mógł przypomnieć, że kiedyś śpiewał o "Zośce trzepiącej dywan".
 
F

Filip

Guest
To że konserwatyści odejdą to dobrze, szkoda kanapowców. Tacy ludzie jak Dariusz Pitaś budzą podejrzenia, a ruch Kukiza już dobija do progu, pewnie jak JKM mówił, po referendum się rozsypie.
 

Crov

Well-Known Member
558
1 557
Wejście na listy, rozumiem? Bo do sejmu to się ten cyrk na pewno nie dostanie.
Nie bylbym taki pewien. Ten cyrk odpoczatku jechał na tym, że ludzie, którzy nie mają pojęcia o polityce chcieli zagłosować na kogoś nowego i "niesystemowego", wiec spory procent pewnie Kukizowi wciąż pozostanie, pytanie ile to będzie procent. Ja sie nie zdziwie jezeli bedzie miał te 5-7%.
 

Crov

Well-Known Member
558
1 557
Co do tego nie ma wątpliwości. Wiadomo - "młodzi, wykształceni, którzy są tacy zmęczeni politykami, polityką i tym, ze jest tak zle, ale tak w ogole to nie wiedza co to sie dzieje w tej polityce i nie maja poglądów poza tym, ze fajnie by bylo miec pieniązki na impreze w łikend i pojscie do kina, ale mam dosc tych polityków" to jednak duży procent. Grunt, zeby jak najmniej wyborcow podebrał Korwinowi.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Kukiz na bank będzie miał więcej od krula
Ja już się przestałem łudzić. Ale doceniam Korwina. Przynajmniej od iluś lat jest ktoś wolnościowy na karcie do głosowania, w innych krajach takich kandydatów nie ma. Podoba mi się to, nawet ze względów estetycznych. I przynajmniej mogę zaszpanować do Niemców/Francuzów, że oni takich luksusów nie mają i wybierają między samymi socjaluchami. Korwin to jeden z jedynych pozytywów w historii państwowości Polski zwanej III RP. Mogło być gorzej, przynajmniej do jednego procenta dobija i wielkich kompromitacji nie ma. Kiedyś liczyłem na coś więcej i systematyczne zdobywanie procentów, ale teraz mam to w dupie. Demokracja demokracja, ale bardziej wierzę w generała na białym koniu niż na efekty w postaci demokratycznych wyborów i cudownych ustaw, które mają przechodzić przez sejmowe ławy.

Grunt, zeby jak najmniej wyborcow podebrał Korwinowi.

Nie mamy na to wpływu. Jak ktoś od Korwina, skręci w stronę Kukiza - to jest kretynem, i nie ma co se głowy zawracać. I tak by zdezerterował, Kukiz-Palikot-Stonoga to nieistotne nazwy. Takim wystarczy dobre opakowanie i "moda" na to nazwisko. Pewna część wyborców Korwina to osoby bez poglądów. Można ich podzielić na dwie grupki. Jedna to osoby bez poglądów, ale ślepo zapatrzone w poglądy wodza i z małą szansą na wyjście z nałogu. Drudzy to osobnicy bez poglądów, ale przy tym ulegający presji środowiska. Łatwo nimi manipulować, często zmieniają wodzów i przez pewien czas są w nich wpatrzeni.
 
Do góry Bottom