Ostateczne rozwiązanie kwestii Jezusa Chrystusa

Jezus to...

• Komuch.

Votes: 22 29,7%
  • Zwykła kanalia.

Votes: 13 17,6%
  • Libertarianin.

Votes: 15 20,3%
  • Liberał klasyczny/minarchista.

Votes: 15 20,3%
  • Leming.

Votes: 10 13,5%

• Total voters
    74

ramon

New Member
9
2

Żona JEZUSA czy grzesznica?//
Kim była Maria Magdalena i jaki miała wpływ na rozwój religii?//

ramon

New Member
9
2
dla mnie był komuchem na podstawie tego co wiem o nim z różnych źródeł... kilka dobrych czynów nie anulują faktu że ktoś przez jeden czyn jest dla mnie komuchem...
Bełkocesz chyba tylko dla samego bełkotu, gdyż z twoich kretyńskich wypocin nic rzeczowego nie wynika/

Jezus nie mógł być żadnym komunistą, gdyż /pomijając wiarę w Boga/ głosił poszanowanie własności prywatnej oraz był monarchistą/

ramon

New Member
9
2
Sama biblia jest napisana 100 lat po akcji
Nkt jeszcze nie stwierdził /poza niedouczonymi dyletantami/, że Biblia zawiera bzdury.Wręcz przeciwnie, coraz więcej jest dowodów na to, że Biblia w niczym się nie myli, a co zaczynają przyznawać nawet ateistyczni naukowcy/
/np. były ewolucjonista dr Robert Gentry/

Dzieciakom wmawia się od młodego, że istniał kiedyś pan zwany Jezusem,
Silenie się na podwórkową filozofię nie przysporzy ci rozumu/
Nie rozumiem, jak można kwestionować istnienie osoby, na temat której jest tyle dowodów istnienia, jak na żadną inną z tego samego okresu/ Kwestionowanie, lub poddawanie tego w wątpliwość świadczy o skrajnej głupocie, lub wyjątkowo złej woli/
miliony ludzi (często niewinnych) zginęło przez te cholerne religie
Powtarzasz komunały, jakby żywcem wyjęte z ateistycznego pisemka dla prostaków p.t. „Bezbożnik”/
/powinieneś więcej czasu poświęcać na podręczniki szkolne, a nie siedzieć przed komputerem/.
Największymi ideologami zniewolenia człowieka w dziejach ludzkości byli ateiści, to jednak starają się przedstawić siebie, jako zatroskanych bezpieczeństwem i prawami człowieka osobników miłujących pokój/

Bez Boga ani do proga a wciąż wielu to drażni. Módlmy się za tych ludzi o łaskę opamiętania i nawrócenia.

Do góry Bottom