Neutralne newsy z rana

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Bergamo, Włochy, 18 marca, wojskowe ciężarówki wywożą ciała ofiar koronawirusa do innych miast, bo krematoria w Bergamo nie wyrabiają.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Bergamo, Włochy, 18 marca, wojskowe ciężarówki wywożą ciała ofiar koronawirusa do innych miast, bo krematoria w Bergamo nie wyrabiają.

To są fake newsy. Polecam posłuchać kogoś kto mieszka na stałe we Włoszech i wie co tam się dzieje na prawdę. Tak się składa, że w poniedziałek popełniłem audycje w temacie epidemii we Włoszech z osobą mieszkającą tamże i dobrze zorientowaną:
Epidemia we Włoszech cz.1
Epidemia we Włoszech cz.2

Ps. Moim zdaniem Włochy chcą opuścić UE w trybie ekspresowym (nie jak UK prawie 5 lat), i mają na to świetny pomysł "fikcyjną epidemię" - nikt nie będzie mógł mieć do nich pretensji, tym bardziej finansowych.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
To są fake newsy.

Czyli co? Armia włoska celowo zrobiła tę ponurą medialnie operetkę?
Bo RT/Sputnik potwierdziły tę wywózkę zwłok. Oni co do faktów, to raczej nie kłamią. Oni jedynie do wybranych przez siebie faktów dodają własną narrację. Inni też to potwierdzili. Więc info raczej prawdziwe.
No bo w sumie, to te 61 trumien można było przewieźć kilkoma zwykłymi ciężarówkami, busami do mebli, albo ciągnikiem z naczepą. Te 61 trumien mogło także poczekać sobie w kolejce. A tu taki ponury przejazd ciężarówek wojskowych nocą, ale tak by ludziska wiedziały i mogły sobie je sfilmować. Przekaz medialny w świat poszedł mocny.
Czyli co, propaganda? Robienie z igieł wideł?
Pompowanie takiej paniki medialnej, że panika koronawirusowa zabije więcej niż sam koronawirus?
Operetka jak Aids/HIV?



 

Boomer

Well-Known Member
94
295
Zagrożenie wirusem to jedno ale obawiam się, że spanikowany motłoch okaże się o wiele niebezpieczniejszy. Póki co zmarło pięć osób a całe stado po prostu oszalało. Przed chwilą na grupie KiKŚ jakiś debil zagroził mi prokuraturą bo napisałem, że fajnie się chodzi po pustych ulicach. Co się stanie z psychiką tego bydła jak ludzie naprawdę zaczną umierać ?

COVID2.png
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Czyli co? Armia włoska celowo zrobiła tę ponurą medialnie operetkę?
Bo RT/Sputnik potwierdziły tę wywózkę zwłok. Oni co do faktów, to raczej nie kłamią. Oni jedynie do wybranych przez siebie faktów dodają własną narrację. Inni też to potwierdzili. Więc info raczej prawdziwe.
No bo w sumie, to te 61 trumien można było przewieźć kilkoma zwykłymi ciężarówkami, busami do mebli, albo ciągnikiem z naczepą. Te 61 trumien mogło także poczekać sobie w kolejce. A tu taki ponury przejazd ciężarówek wojskowych nocą, ale tak by ludziska wiedziały i mogły sobie je sfilmować. Przekaz medialny w świat poszedł mocny.
Czyli co, propaganda? Robienie z igieł wideł?
Pompowanie takiej paniki medialnej, że panika koronawirusowa zabije więcej niż sam koronawirus?
Operetka jak Aids/HIV?
Operetka inna, wirus CoVID-19 istnieje, ale jest słaby jak Corona (piwo meksykańskie jak kto nie wie!). Praktycznie 100% zmarłych we Włoszech umarło nie na koronawirusa, a coś innego wirus im przyspieszył odchodzenie do Aniołków. Tutaj więcej...

To, że tak twierdzi władza włoska nic nie oznacza. Skąd wiemy, że w ogóle były tam ciała? Dlaczego rząd Włoski szerzy panikę i wozi "ciała" do spalenia niemal otwarcie? Wierzyć państwu, wojsku i instytucjom państwowym libertarianom nie przystoi, to jedno. Drugie polecam wysłuchać mojej audycji w linkach z wcześniejszego posta.
 

kowaI

Well-Known Member
422
560
Wychodzi na to, że Iran również chciałby wejść pod chińskie skrzydełka w cieniu operacji "koronawirus"
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Praktycznie 100% zmarłych we Włoszech umarło nie na koronawirusa, a coś innego wirus im przyspieszył odchodzenie do Aniołków.
Pytanie co oznacza inna choroba. Czy chodzi o choroby bardzo mocno obciążające organizm typu rak, AIDS czy relatywnie lekkie i powszechne dolegliwości typu nadciśnienie, otyłość i uzależnienie od papierosów też się liczą w statystykach jako choroba.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Zagrożenie wirusem to jedno ale obawiam się, że spanikowany motłoch okaże się o wiele niebezpieczniejszy. Póki co zmarło pięć osób a całe stado po prostu oszalało. Przed chwilą na grupie KiKŚ jakiś debil zagroził mi prokuraturą bo napisałem, że fajnie się chodzi po pustych ulicach. Co się stanie z psychiką tego bydła jak ludzie naprawdę zaczną umierać ?

View attachment 6150
Napisałeś to w takim stylu, który można odbierać jako lekceważący i w dodatku użyłeś liczby mnogiej.
W każdym razie też mnie wkurza, że dużej liczbie osób wydaje się, że ludzie asymptomatyczni dosłownie powinni siedzieć w domach 24h/7 do odwołania z wyjątkiem pójścia do pracy i czasem sklepu. Z jednej strony rozumiem, że przekaz jest tak prosty, bo część osób nie zrozumie lub zlekceważy bardziej skomplikowane apele. Z drugiej strony brak aktywności fizycznej u wielu osób tylko pogorszy przebieg COVID-19. W medycynie jest koncepcja "physiological reserve". To od niej może zależeć czy wyjedzie się z OIOM-u w worku czy nie. Zwiększając beztłuszczową masę ciała i zwiększając wydolność sercowo-naczyniową zwiększamy tą rezerwę, unikając aktywności fizycznej zmniejszamy. Co prawda można ćwiczyć w domu, ale część osób się za taki trening nie weźmie, a do lasu pójdzie już chętnie na spacer.
 

Lucash

New Member
3
1
To samo pytanie od razu zadałem sobie jak zobaczyłem te rzekome ciężarówki z ciałami. Zobaczcie nawet jak jest jakiś kataklizm byle gówno i sa ofiary to pokazują zabeczane rodziny tychże ofiar. A tu nic. Ja wiem że pandemia, zakaz wychodzenia ale do cholery tylu tych dziennikarzy śledczych nie śledczych i żaden nie fatyguje się nawet w kombinezonie (heh) żeby zmolestować w swoim stylu pytaniami najbliższych ofiary ?
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Słynne Trumny - "żniwo" po Koronawirusie?

foto-bare-bergamo-fake-478x768.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Marek Jakubiak się skarży w radiu RMF.
"...W dniu wczorajszym przed moim własnym blokiem zatrzymuje się samochód, ja jestem w towarzystwie dwóch dam, facet otworzył okno i mnie opluł" – mówił w RMF FM Marek Jakubiak.

Dobry news to nie jest. Bo dobrym newsem by było, gdyby ktoś mu z kosy wypierdolił, lub by go skroił serią z jakiegoś M10. Poza tym nie wiadomo czy to prawda, czy to wymysł samego kandydata. Komentarze pod newsem są sensowne.
 

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
32-latek poddany kwarantannie wybiegł nagi na ulicę i zagryzł staruszkę.

Epidemia COVID-19 może stać się prawdziwym końcem świata. 32-letni mężczyzna poddany kwarantannie domowej po powrocie z zagranicy po tygodniu izolacji wybiegł nagi na miasto i pogryzł starszą kobietę w szyję. Poszkodowana zmarła w szpitalu.

Do tragedii doszło w Indiach. Mężczyzna, który wrócił ze Sri Lanki, został zgodnie z procedurami zobligowany do dwutygodniowej kwarantanny domowej.

Identyczne przepisy obowiązują także w Polsce: każdy, kto przekroczy granicę, musi spędzić 14 dni w izolacji i obserwować, czy nie wykazuje objaw zarażenia COVID-19.

Zaatakowana kobieta z ranami gardła trafiła do szpitala 27 marca 2020, niestety nie udało się jej uratować. Policja uważa, że była przypadkową ofiarą: mieszkała niedaleko poddanego kwarantannie mężczyzny, a między ich rodzinami nie było żadnych niesnasek.

Miejscowa policja prowadzi śledztwo w sprawie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, w którym poddano go testowi na obecność koronawirusa. Lekarze sprawdzają także, czy jest poczytalny.

Obostrzenia i zakazy wprowadzane z powodu walki z epidemią COVID-19 mogą odbijać się na samopoczuciu psychicznym osób, które przywykły do prowadzenia bogatego życia towarzyskiego. Z tego powodu część osób świadomie łamią obostrzenia, żeby spotkać się ze znajomymi.

 
Do góry Bottom