1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Neutralne newsy z rana

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Tomasz Panczewski, 18 Czerwiec 2015.

1. Tomasz Panczewski

Tomasz Panczewski Well-Known Member

Polubienia:
    2 946
    http://www.rp.pl/artykul/1206699.html

2. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 583
    kogo to obchodzi?

Kompowiec2 lubi to.
  3. Tomasz Panczewski

Polubienia:
    2 946
    Niektóre liby nie oglądają telewizji a to spore wydarzenie więc wklejam... Nie podoba się to nie komentuj. ;)

ultimate lubi to.
  4. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 145
    Ale, że komuchy ćwiczą się w strzelaniu, to jest chyba zły news...

5. Kompowiec2

Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

Polubienia:
    154
    No i dobrze że nie oglądają, więc po chuj jeszcze im dupę zawracasz. Niech Boge zamknie temat

6. Tomasz Panczewski

Polubienia:
    2 946
    Zluzuj poślady... Czy napisałem że to źle że nie oglądają?

7. Kompowiec2

Polubienia:
    154
    Nie, nawet nie miałem zamiaru tego Ci dopowiadać do odpowiedzi - jak ktoś nie ogląda TVNPolsat to pewnie mają do tego wyraźny powód. Ostatnim razem mówili o socjalnych mieszkaniach i pierdolą że "system działa, tylko ludzie kurwy bo nie szanują wspólnego dobra". Spamowanie nieśmiesznymi newsami spowoduje że w tym wątku będzie wiało chujem.

Nie rozumiem postowania "neutralnych" tematów z mejnstremu. Następnym razem będą może hehe dieta cud, schudnij w kiblu w 10 minut? Publikacje naukowe (to już by miało szczątek sensu)? Jakie są konwergencje postowania?

Jak dla mnie, wyczerpuje news.

8. Tomasz Panczewski

Polubienia:
    2 946
    Wszystko co nie pasuje do pozostałych tematów, a uważamy że może kogoś zainteresować. Gdybym był pewny, że kogoś zainteresują ćwiczenia wojskowe, to bym wiadomość o nich zapostował w Zapodaj coś ciekawego a nie tworzył nowy temat.

Kompowiec2 lubi to.
  9. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 583
    Gdyby kogos zainteresowaly manewry wojskowe to by sobie zamowil "polske zbrojna" a nie wchodzil na libnet

10. NoahWatson

NoahWatson The Internet is serious business.

Polubienia:
    1 939
    Po strzelaninie w Charleston Google, Apple usuwają ze swoich sklepów materiały nawiązujące do Flagi Skonfederowanych Stanów Ameryki.
    http://recode.net/2015/06/23/google-shopping-pulls-confederate-flags-following-amazon-ebay/
    http://toucharcade.com/2015/06/25/apple-removes-confederate-flag/
    Na forsalu przeczytałem dzisiaj ten artykuł. Widać, ktoś chce ukierunkować poglądy.
    Teksas odłączy się od USA? Kreml wspiera działania separatystów
    http://forsal.pl/artykuly/879180,teksas-odlaczy-sie-od-usa-kreml-wspiera-dzialania-separatystow.html

kr2y510 lubi to.
  11. ultimate

ultimate Guest

1 lipca wchodzą w życie rewolucyjne zmiany w prawie. Ostatnie dwa lata minęły na sporach i protestach przeciwko nowym przepisom. Prokuratorzy ostrzegają przed paraliżem wymiaru sprawiedliwości i mówią o "sabotażu", sędziowie szkolą się i szukają "furtek" w nowych przepisach, a adwokaci zacierają ręce. Pogrążone w sporach środowisko prawnicze nie może zapominać, że zmiany przede wszystkim dotkną obywateli. Reforma sądów i prokuratury staje się faktem. Sądowa "inkwizycja" odchodzi w niebyt. Nadchodzi model rodem z USA - kontradyktoryjność. Co oznacza to dla Polaków?
    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wielka-reforma-procedury-karnej-1-lipca/qgjhkj
    Polska ma najwięcej prokuratorów i sędziów na świecie

12. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 731
  13. Kompowiec2

Polubienia:
    154
  14. ultimate

ultimate Guest

Mad.lock lubi to.
  15. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 731
  16. simek

simek Well-Known Member

Polubienia:
    1 943
    Szkoda, że nie posłowie :)

Sam pomysł w sobie dobry, w akapie jakby arbiter wydał jakiś groteskowy wyrok to też by za to odpowiadał, tylko państwo może go wykorzystać w bardzo brzydki sposób. Poza tym to rozwiązanie wcale nie rozwiązuje problemu, tylko przesuwa go dalej - przecież, żeby sędzia zapłacił, to ktoś musi taki wyrok wydać, a potem ten wyrok można zaskarżyć i tak w kółko, aż dojdziemy do najwyższej instancji, która jest z definicji nieomylna i już nie musi odpowiadać za swoje wyroki.

17. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 731
  18. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 281
  19. simek

simek Well-Known Member

Polubienia:
    1 943
    Fajne, szacun dla tej babki, domyślam się jaki musiał być stresik przy ostatnich stronach - jakby wtedy się pomyliła z jakąś literką. Szkoda tylko, że pewnie parę ładnych tysi jej za to daliśmy rękami państwa.

20. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 731
    Adam Bodnar wybrany na Rzecznika Praw Obywatelskich:
    http://wyborcza.pl/1,75478,18415606...-rpo-sld-krytykuje-romaszewska-kaczynski.html

Gostek był popierany przez wiele organizacji pozarządowych, był wiceprezesem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, z kolei na jego korzyść przemawia fakt, że jego kontrkandydatka Zofia Romaszewska popierana była przez Sejm (PiS dokładnie) i posiadała przeszłość w Solidarności (Biuro Interwencji Komitetu Obrony Robotników, Biuro Interwencji Kancelarii Senatu), a dla mnie to czerwona lampka.

Sam nie wiem. Mówią, jak to Bodnar był popierany społeczeństwo (ja nie popierałem, nawet nie interesowałem się tematem. I pewnie nie ja jeden), nic nie mogę mu zarzucić (bo nic o nim nie wiem). Zobaczymy...

EDIT:
    Teraz znalazłem taki artykuł nt. Bodnara:
    http://wpolityce.pl/polityka/260183...ywatelskich-kilka-slow-przypomnienia?strona=2

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.