Neutralne newsy z rana

pawlis

Samotny wilk
2 253
7 976
A potem wycofał się rakiem i Kowalski został z gołą dupą, a równiejsi jak rżnęli tak rżną. Zresztą LexSzyszko uważam za ustawkę, która była po to, żeby z ludzi spragnionych nadarzającej się namiastki wolności (bo choć mam inne zdanie nt. LexSzyszko, to poprzednie przepisy były złe i nawet obecny RPO to przyznawał) zrobić "patrzcie! jakie to społeczeństwo nie dorosło do wycinania drzew i czym grozi prywatyzacja".

Fraans

Active Member
98
144
Nie. Z jakiegoś anglojęzycznego portalu/bloga, już nie pamiętam. Ale informacja jest jak najbardziej prawdziwa, bo Wikipedia to też potwierdziła.
To
Nursułtan Äbyszuły Nazarbajew jest sufim na najwyższym (siódmym?) stopniu wtajemniczenia oraz mistrzem masońskim 33 stopnia. [...]
Jednak faktem jest, że miasto to stało się światowym centrum sufizmu, masonerii, iluminatów i tajnych zakonów okultystycznych.
też potwierdziła?

wah

Well-Known Member
998
4 294
Viki Gabor - 12-letnia reprezentantka Polski wygrała konkurs Eurowizja Junior.
– Jestem Romką, muzyka była zawsze w naszym domu. Kiedyś zaczęłam nagrywać jak śpiewam na komórkę. Zobaczyła to moja mama, i powiedziała, że ładnie mi to wychodzi – mówi o początkach przygody z muzyką 12-letnia Viki Gabor.
Ona ma 12 lat?! - chyba 20.

Jaranek

Made in heaven - inspired in Hell
2 275
7 775
Ciekawy pomysł na prezent dla dziewczynki. Maska do nurkowania z szybką przez którą gówno zobaczy :)

1574874154942.png

• Like
Reactions: wah
Do góry Bottom