Neutralne newsy z rana

pawlis

Samotny wilk
2 292
8 303
A potem wycofał się rakiem i Kowalski został z gołą dupą, a równiejsi jak rżnęli tak rżną. Zresztą LexSzyszko uważam za ustawkę, która była po to, żeby z ludzi spragnionych nadarzającej się namiastki wolności (bo choć mam inne zdanie nt. LexSzyszko, to poprzednie przepisy były złe i nawet obecny RPO to przyznawał) zrobić "patrzcie! jakie to społeczeństwo nie dorosło do wycinania drzew i czym grozi prywatyzacja".
 

Fraans

Well-Known Member
161
264
Nie. Z jakiegoś anglojęzycznego portalu/bloga, już nie pamiętam. Ale informacja jest jak najbardziej prawdziwa, bo Wikipedia to też potwierdziła.
To
Nursułtan Äbyszuły Nazarbajew jest sufim na najwyższym (siódmym?) stopniu wtajemniczenia oraz mistrzem masońskim 33 stopnia. [...]
Jednak faktem jest, że miasto to stało się światowym centrum sufizmu, masonerii, iluminatów i tajnych zakonów okultystycznych.
też potwierdziła?
 

wah

Well-Known Member
1 163
4 923
Viki Gabor - 12-letnia reprezentantka Polski wygrała konkurs Eurowizja Junior.
– Jestem Romką, muzyka była zawsze w naszym domu. Kiedyś zaczęłam nagrywać jak śpiewam na komórkę. Zobaczyła to moja mama, i powiedziała, że ładnie mi to wychodzi – mówi o początkach przygody z muzyką 12-letnia Viki Gabor.
Ona ma 12 lat?! - chyba 20.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Ciekawy pomysł na prezent dla dziewczynki. Maska do nurkowania z szybką przez którą gówno zobaczy :)

1574874154942.png
 
  • Like
Reactions: wah

Slavic

Wolnorynkowiec
319
722
Gdynia. Oblał byłą żonę kwasem. W bagażniku miał folię i sznur

We wtorek 39-letni mężczyzna usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa byłej żony. Napadł na kobietę, oblewając ją kwasem, potem wciągnął ją do auta i tam wiele razy uderzył młotkiem.

Do dramatycznych scen doszło w niedzielę wieczorem na parkingu na Witominie w Gdyni. 39-letni mężczyzna miał oblać kwasem swoją byłą żonę. Potem wciągnął kobietę do samochodu i uderzał ją młotkiem - podaje Radio Gdańsk.
Świadkowie, którzy wezwali policję, twierdzą, że mężczyzna groził kobiecie, że ją zabije. Jak się później okazało, mężczyzna miał w bagażniku folię i sznur. Powodem jego ataku była zazdrość o kobietę.

Funkcjonariusze zatrzymali 39-latka. Był trzeźwy. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala.
We wtorek mężczyzna usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa.


Dzień jak co dzień w Trójmieście. Chociaż chłop przygotowany na Dzień Sznura jest wożąc go w samochodzie
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 241
21 122
W Irlandii jakiś koleś dał ogłoszenie, że wynajmie mieszkanie w zamian za seks.

Na wyspach to jest już standard.

Jedni powiedzą, że już tam mają ankap. Ale nie, to jest tylko efekt penalizacji prostytucji.
 
Do góry Bottom