Najlepsze posty

buldog

Member
75
78
Dzieci pierdoły. Hodujemy zombie, które nie wiedzą kim są i dokąd zmierzają
Rok temu sanepid chciał zamknąć obóz harcerski koło Ustki, bo nie było tam elektryczności. Dwa lata temu w Bieszczadach kazano organizatorom obozu survivalowego pociągnąć rurami wodę z ujęcia oddalonego o trzy kilometry. W sumie trudno się więc dziwić, że w styczniu tego roku wychowawca zimowiska koło Karpacza zorganizował zamiast ogniska „świecznisko” w świetlicy, bo na zewnątrz było minus 10 stopni i dzieciaki poskarżyły się rodzicom, że nie chcą marznąć, a ci zagrozili opiekunowi interwencją w kuratorium, jeśli nie odwoła „niebezpiecznej zabawy”.
Dzisiaj nie wolno dać młodemu siekiery, bo jest narzędziem niebezpiecznym, witki nie można uciąć, bo drewno się kupuje w nadleśnictwie. Zamiast dziury w ziemi są wypożyczane toi toie, a każdy garnek czy półka w magazynie muszą być sprawdzone przez armie kontrolerów z sanepidu, gmin i przeróżnych straży. Obozy stawiają profesjonalne firmy, a dzieciaki przyjeżdżają na gotowe, zamiast plecaków mają walizki na kółkach, repelenty i kremy do opalania – opowiada były już harcmistrz z podwarszawskiej miejscowości. Woli pozostać anonimowy, bo dorabia, choć tylko okazjonalnie i nieharcersko, na letnich obozach dla młodzieży.
– Przyjeżdżają takie potworki przekonane o swojej wyjątkowości, mądrości i zaradności, a wrzeszczą w panice, jak zobaczą osę czy komara. Na byle uwagę wychowawcy od razu dzwonią do mam i tatusiów ze skargą, a ci z pretensjami do nas. Cholera mnie bierze, ale cóż poradzić, klient nasz pan. No to robię im ognisko w pokoju na ekranach ich tabletów, bo dym z płonących szczap gryzłby ich w oczy – tłumaczy."

@pawel-l , wkurzajace-newsy-z-rana

erte

Well-Known Member
445
1 849
"Wulgarne, tępe dziewuchy.A najlepszym tematem tych"kobiet"są gadki o ruchaniu."
@snajper

Mnie wkurwiają ludzie którzy wychodzą z kolejki w sklepie dokupić parę rzeczy i mówią mi "ja będę za panem stał". Srał nie stał! Nie kurwa, po pierwsze jak cię nie ma to z definicji nie stoisz a po drugie to mam w dupie kto za mną "stoi". Jak nie potrafisz zapamiętać co kupić, to rób sobie w domu listę zakupów a nie zawracaj głowę swoją osobą.

Kolejna rzecz która mnie wkurwia to zima jak ja kurwa nienawidzę zimy! Plucha, mokro, ciemno, krótkie dni, pełzająca depresja. Ostatnio zima jest trochę lepsza dzięki globalnemu ociepleniu, ale i tak to najgorsza pora roku. Późna wiosna i wczesna jesień są najlepsze.
@Alu

Do góry Bottom