Najlepsze posty

D

Deleted member 7005

Guest
Dzieci pierdoły. Hodujemy zombie, które nie wiedzą kim są i dokąd zmierzają
Rok temu sanepid chciał zamknąć obóz harcerski koło Ustki, bo nie było tam elektryczności. Dwa lata temu w Bieszczadach kazano organizatorom obozu survivalowego pociągnąć rurami wodę z ujęcia oddalonego o trzy kilometry. W sumie trudno się więc dziwić, że w styczniu tego roku wychowawca zimowiska koło Karpacza zorganizował zamiast ogniska „świecznisko” w świetlicy, bo na zewnątrz było minus 10 stopni i dzieciaki poskarżyły się rodzicom, że nie chcą marznąć, a ci zagrozili opiekunowi interwencją w kuratorium, jeśli nie odwoła „niebezpiecznej zabawy”.
Dzisiaj nie wolno dać młodemu siekiery, bo jest narzędziem niebezpiecznym, witki nie można uciąć, bo drewno się kupuje w nadleśnictwie. Zamiast dziury w ziemi są wypożyczane toi toie, a każdy garnek czy półka w magazynie muszą być sprawdzone przez armie kontrolerów z sanepidu, gmin i przeróżnych straży. Obozy stawiają profesjonalne firmy, a dzieciaki przyjeżdżają na gotowe, zamiast plecaków mają walizki na kółkach, repelenty i kremy do opalania – opowiada były już harcmistrz z podwarszawskiej miejscowości. Woli pozostać anonimowy, bo dorabia, choć tylko okazjonalnie i nieharcersko, na letnich obozach dla młodzieży.
– Przyjeżdżają takie potworki przekonane o swojej wyjątkowości, mądrości i zaradności, a wrzeszczą w panice, jak zobaczą osę czy komara. Na byle uwagę wychowawcy od razu dzwonią do mam i tatusiów ze skargą, a ci z pretensjami do nas. Cholera mnie bierze, ale cóż poradzić, klient nasz pan. No to robię im ognisko w pokoju na ekranach ich tabletów, bo dym z płonących szczap gryzłby ich w oczy – tłumaczy."


@pawel-l , wkurzajace-newsy-z-rana
 

erte

Well-Known Member
746
2 715
"Wulgarne, tępe dziewuchy.A najlepszym tematem tych"kobiet"są gadki o ruchaniu."
@snajper


Mnie wkurwiają ludzie którzy wychodzą z kolejki w sklepie dokupić parę rzeczy i mówią mi "ja będę za panem stał". Srał nie stał! Nie kurwa, po pierwsze jak cię nie ma to z definicji nie stoisz a po drugie to mam w dupie kto za mną "stoi". Jak nie potrafisz zapamiętać co kupić, to rób sobie w domu listę zakupów a nie zawracaj głowę swoją osobą.

Kolejna rzecz która mnie wkurwia to zima jak ja kurwa nienawidzę zimy! Plucha, mokro, ciemno, krótkie dni, pełzająca depresja. Ostatnio zima jest trochę lepsza dzięki globalnemu ociepleniu, ale i tak to najgorsza pora roku. Późna wiosna i wczesna jesień są najlepsze.
@Alu

 

erte

Well-Known Member
746
2 715
Dzwonię do przychodni i pytam o okulistę. Paniusia mówi : okuliści nie przyjmują. Odwołani na czas nieokreślony. Mówię paniusi, że mam piasek w oczach, błyski i czasem swędzenie. Mrugam jak wariat. Jak ku*wa żyć? Ona odpowiada, że chyba zespół suchego oka mam. Pierwszy raz o takiej przypadłości słyszę. Pytam : kto mi to suche oko wyleczy ? Myśli, myśli i mówi : proszę jechać na izbę przyjęć kliniki okulistycznej. Jadę.

Jest godzina 14-ta, jestem siódmy w kolejce, bez skierowania. Siódmy : myślę jest dobrze. Pisze na drzwiach, że w pierwszej kolejności wchodzą ze skierowaniem. A jeszcze przyszedł młody tatuś z małym dzieckiem. Wchodzi bez kolejki.To teraz ósmy jestem. Wychodzi kobieta w białym stroju z gabinetu a gość z kolejki krzyczy, że czeka od dziewiątej rano! Jest po 14 tej. Pytam go co on tak długo robi. Ano panie mówi, od rana jeden lekarz przyjmuje i co chwilę ktoś uprzywilejowany bez kolejki wchodzi. A niektórzy wejdą i aż 40 minut tam siedzą! Następny się odzywa, że od 11 tej czeka. Jeden gabinet, jeden lekarz a przed pandemią zawsze sześc gabinetów było otwartych i w każdym przyjmował okulista. Wiadomo : klinika. To ja się pytam gdzie są ci lekarze teraz?Może maja opiekę na dzieci, szkoły zamknięte. Może oddelegowani na służbę do zakaźnego ? Tak sobie rozmawialiśmy czekając na zaproszenie do gabinetu.

Wszedł cierpliwy gościu co siedział od dziewiątej rano. Doczekał się. Zakropili go i musi czekać dalej, na badanie.
Jest kilka minut po 16 tej.

Żona dzwoni do mnie: kiedy wracasz? Powiedziałem, że chyba kolację będzie musiała sama sobie zrobić, zawsze ja przygotowuję.

Wychodzi z gabinetu paniusia w niebieskim stroju i mówi: kończę za chwilę pracę i proszę żeby zostały dwie osoby ze skierowaniem, pozostali proszę pod gabinet 17, za pół godziny przyjdzie lekarz dyżurny i będzie przyjmował. Lekarz z pokoju 17 przyszedł za godzinę z minutami.Wyszedł z gabinetu, powiedział gdzie leżą ankiety do wypełnienia i wrócił do gabinetu.Wszyscy rzucili się na jeden długopis.
Pan doktor w tym czasie wyszedł z gabinetu i wsiadł do windy.Wrócił za około pół godziny : może pilnie był potrzebny na oddziale?

Wrócił i mówi do nas : proszę pierwszą osobę z kolejki. No wreszcie!Ruszyło się!

Do domu wróciłem po 20 tej. Tylko sześć godzin. Nie jest źle. Pierwszy raz czekała na mnie przygotowana przez żonę kolacja.
A jednak : moje gałki nie są nawilżone, tak jak powinny. Żel i krople. Ale słyszałem w kolejce, że wielu ma takie dolegliwości.
Może ogłoszą epidemię suchego oka?

Deleted member 6852
https://libertarianizm.net/threads/polska-sluzba-zdrowia-taka-piekna.5750/page-11
 

ukos

Well-Known Member
509
608


from_my_cold_dead_hands napisał:

Nie widać wyraźnie że kobiety chcąc małżeństwa mają na celu zniewolenie mężczyzny?

Odpowiedz:
Deleted member 6341
Boż.... widzisz, a nie grzmisz. Może zamiast spędzać czas przed monitorem lepiej wyjść do ludzi, spotkać się w realu, spojrzeć drugiemu człowiekowi w twarz - rozmawiać. I nie chodzi o to, żeby nie korzystać z sieci. Chodzi o to, by nauczyć się normalnych relacji z drugim człowiekiem. Wynalazki techniczne są niezbędne - ale wielu ludziom widać internet przesłania świat rzeczywisty. Kolejne fora, aplikacje - czerpią informacje tylko z sieci i mamy to co widać.
 

ukos

Well-Known Member
509
608


@Slavic

Ty z kompowcem nie rozumiecie, że prawdziwy związek to nie jest coś w stylu "Hurr durr dawaj kasę i chowaj mojego bombelka"
Nie.
Jest to relacja obustronna i jeśli taka para godzi się na wspólne życie to ma według siebie jakieś obowiązki co jest rzeczą absolutnie normalną. Jestem totalnie wzburzony, że plaga feminizmów, incelizmów, bluepilizmów i innych spierdolonych -izmów tak na niektórych z was podziałała, że nie widzicie zalet wspólnej relacji między mężczyzną a kobietą (szczególnie jeśli pomiędzy nimi jest prawdziwa miłość) a widzicie jedynie jakieś dziwne umowy w stylu "ty dajesz hajs a ja ci daję dupy"
To zdecydowanie nie jest zdrowe dla umysłu.
 

ukos

Well-Known Member
509
608

@pikol


A czy jako dowód na zwycięstwo wolnego rynku i kapitalizmu nie starczy to, że w etatyźmie jest nudno i chujowo bo nie ma kasyn, nie można przy starciu z agresorem zaspokoić prymitywnych żądz rozwalając go seryjką z automata, zabiera się ludziom pieniążki, które mogliby wydawać na podróże, znaczki pocztowe i panienki, nie można sobie wyciąć drzewa na własnym lub zasadzić takiego krzaczka jakiego chcesz, musisz użerać się z urzędnikami, nie można sobie postawić bez zbędnego pierdolenia stoiska i sprzedawać pietruszkę, pistolety czy płyty jakiegoś Kazika, zabierają ci dzieciaki i uczą je jakiejś plastyki, śpiewu czy szycia guzików itp.
 

ukos

Well-Known Member
509
608
Ależ nudzicie.

Idźcie szarżować na oddziały zakaźne, demaskować tych wszystkich symulujących kowidian. Tym sposobem pokażecie ludziom, że tak naprawdę to wszystko są aktorzy kryzysowi, którzy nie mają najmniejszych problemów z oddychaniem, a jeśli nawet, to przez chemtrailsy.

Może po takiej akcji was nawet w jakiejś TV pokażą i wywiadu udzielicie, który zjedna wam kolejnych zwolenników.

Libnet macie już zaptaszkowany pod kątem rozpowszechniania swojego światopoglądu, więc komu w drogę, temu czas - w internecie jest więcej miejsc, które niezbędnie potrzebują, aby być przez was przekonane.

@FatBantha
 

ukos

Well-Known Member
509
608
Temat : Dziewczyna przyłapała mnie z inną. Co mogę robić?


W propertarianizmie łapiesz baby, które cię kręcą i zamykasz je w piwnicy. Wyciągasz te, na które masz ochotę.
W libertarianizmie to kwestia woluntarystycznej umowy między stronami. Jak druga strona umowy nie chce się zgodzić na skoki w bok, to szukasz kogoś innego. Wątpliwości interpretacyjne w zakresie zawartej umowy rozstrzygane są bronią palną.
W komunizmie kobiety są wspólne, więc problem nie istnieje, podobnie jak wiele innych rzeczy, np. papier toaletowy.
W socjalizmie papieru też po jakimś czasie nie ma, ale do tego czasu, w ramach intensywnego genderyzmu okazuje się, że to kobieta zdradza ciebie, zanim ty zacząłeś zdradzać ją. Jesteś zatem moralnie rozgrzeszony.
W kapitalizmie płacisz, więc wymagasz.
W zamordyzmie nie chce się żyć, więc ruchać w zasadzie też nie.
W monarchizmie , jeżeli jesteś na szczycie to każda kobieta chce, a jakby jednak nie chciał, to uchwalisz prawo pierwszej nocy i jednak zechce. Jak jesteś na dole drabiny społecznej, to żadna nie chce, problem zatem w tym przypadku też w zasadzie nie istnieje, natomiast jak jest z papierem toaletowym, to do końca nie wiadomo, bo mamy doświadczenia głównie ze średniowiecza.

@Ciek
 
Do góry Bottom