Ostateczne rozwiązanie kwestii Jezusa Chrystusa

Jezus to...

  • Komuch.

    Votes: 25 31,3%
  • Zwykła kanalia.

    Votes: 15 18,8%
  • Libertarianin.

    Votes: 15 18,8%
  • Liberał klasyczny/minarchista.

    Votes: 17 21,3%
  • Leming.

    Votes: 10 12,5%

  • Total voters
    80

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no ale fakt faktem jezus rozwalał kramiki innych ludzi.
a jahwe masowo odjebywał ludzi nie ważne czy byli jego sługusami czy nie, stalinowska odpowiedzialnosc zbiorowa...
no jak jak sługusy tyrana wciskają na forum wolnościowców kity że tyran jest ok to bede reagować na to...

i nie jest to jakaś moja krucjata przeciwko religiom, dla mnie to bez znaczenia czy jakaś sekta czy ideologia, jak widze zło to je nazwe skrytykuje skomentuje...

w jakim celu jahwe robi w ogóle te masowe odjebki? jak to jest uzasadnione? staje mu od tego?
co zrobi jak wcześniej nastąpi ragnarok i nie bedzie miał co rozpierdalać?
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Gazda nas obroni przed zbrodniczymi skutkami ideologii dżend... żydowskich ideologii! :p
 
D

Deleted member 4683

Guest
a jahwe masowo odjebywał ludzi nie ważne czy byli jego sługusami czy nie, stalinowska odpowiedzialnosc zbiorowa...

Przestań jojczyć Gazda. Śmierć i tak każdemu pisana. Te twoje lamenty brzmią tak jakby płód w macicy zapierał się, że chce w niej pozostać na zawsze. Z jednej strony to zrozumiałe bo macica to cały jego świat i innego nie zna. Z drugiej strony musi kiedyś wyjść żeby rozpocząć prawdziwe życie. Więc jeśli nawet odjebka zesłana przez Pana obejmie także wiernych to ostatecznie nie spotyka ich żadna strata. Po prostu przechodzą dalej i tyle. Apokalipsa- to będzie prawdziwa mega-odjebka, warto obserwować rozwój wydarzeń.

W sumie nie powinieneś też narzekać na brak wolności. Przecież piszesz to co piszesz, obrażasz Boga i nic się nie dzieje. Nie spada ci na głowę meteoryt ani worek z paszą ani nie usycha ci ręka. Chcesz zabić dziecko - proszę bardzo, ziemia się pod tobą nie rozstąpi. Podpalić dom - czemu nie. Żadna boska interwencja cię nie powstrzyma. Czyli warto zachować umiar w tym narzekaniu na brak wolności bo sam stanowisz żywy przykład że jest inaczej.
 
D

Deleted member 427

Guest
sUxfk.jpg
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Przestań jojczyć Gazda. Śmierć i tak każdemu pisana. Te twoje lamenty brzmią tak jakby płód w macicy zapierał się, że chce w niej pozostać na zawsze. Z jednej strony to zrozumiałe bo macica to cały jego świat i innego nie zna. Z drugiej strony musi kiedyś wyjść żeby rozpocząć prawdziwe życie. Więc jeśli nawet odjebka zesłana przez Pana obejmie także wiernych to ostatecznie nie spotyka ich żadna strata. Po prostu przechodzą dalej i tyle. Apokalipsa- to będzie prawdziwa mega-odjebka, warto obserwować rozwój wydarzeń.
czyli nie powinniśmy narzekać że policja może mnie odjebać za chuj wie co i że pańśtwo ludzi okrada bo i tak umrzemy... po chuj sie denerwować...
jakiś chuj żydowski planuje odjebke swoich, ok wali mnie to, w sumie na nic lepszego nie zasłużyli.
ale wkurwia mnie jak przyłażą na forum marketingowcy od jakichś komuchów i wciskają kity że te komuchy są dobre, przekręcają znaczenie słów, manipulują, nieważne czy są od jahwe buddy, pisu, po czy krk...

W sumie nie powinieneś też narzekać na brak wolności. Przecież piszesz to co piszesz, obrażasz Boga i nic się nie dzieje. Nie spada ci na głowę meteoryt ani worek z paszą ani nie usycha ci ręka. Chcesz zabić dziecko - proszę bardzo, ziemia się pod tobą nie rozstąpi. Podpalić dom - czemu nie. Żadna boska interwencja cię nie powstrzyma. Czyli warto zachować umiar w tym narzekaniu na brak wolności bo sam stanowisz żywy przykład że jest inaczej.
mówienie prawdy tą ciote obraża? nic mi sie nie dzieje bo ten zakłamany żyd nie jest wszechmogący, jest jednym z wielu bogów...
i czemu jahwe miałby karać za zabijanie dzieci czy palenie komuś chałpy, w końcu sam to robił...
 
D

Deleted member 4683

Guest
nic mi sie nie dzieje bo ten zakłamany żyd nie jest wszechmogący, jest jednym z wielu bogów...

Jak na razie był wystarczająco wszechmogący żeby zrobić parę masowych odjebek ( z powodu których miałeś taką sraczkę ) a teraz okazuje się, że jest za mało wszechmogący żeby nakierować na ciebie rozpędzony samochód albo sprawić żeby pękła ci żyłka we łbie za te twoje zjebane teksty ? Nie spotyka cię kara bo na tym właśnie polega wolność - możesz robić co chcesz. Bóg ci na to pozwala. Można nawet powiedzieć, że twój bunt jest możliwy tylko dzięki temu, że Bóg ci na niego łaskawie pozwala. I tak gówno z tego zrozumiesz.

Ale i tak masz lajka za to, że nie jesteś letni !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
moc to może ma na bliskim wschodzie, ja jestem za daleko hehe
no i dalej pierdololo robie co robie bo jahwe tak chce i mi łaskawie pozwala, bo on taki dobry jest...
żydowski bożek plemienny kurwa ma mi na coś pozwalać? nie jestem kurwa jego własnością zakazywać i pozwalać to on se może jego lemingom...
wolność polega na tym że nie jestem sługusem żydowskiego boga sadysty, a wkurwia mnie nie to że jest chujem, bo chujów, komuchów morderców i sadystów różnych jest wiele na świecie, wkurwia mnie ino ta propaganda głoszona przes sługusów różnych skurwysynów...

nie wiem czemu służysz jakiemuś bogowi z bliskiego wschodu w ogóle? przecie sam sie możesz odjebać nie musisz czekać aż twój pan to łaskawie zrobi...
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
w proroka sie bawisz?
to ja sioe też pobawie, kiedyś i ciebie trafi szlag ale jahwe cie nie weźmie do siebie... hehehe

jahwe nigdy nic nie gadał ze przyjmuje gości...
 

kowaI

Well-Known Member
422
560
..wkurwia mnie ino ta propaganda głoszona przes sługusów różnych skurwysynów...


I mnie to wkurwia

żeby miał jeden z drugim dowód na to ,że jest inaczej
niż stoi w Piśmie Świętym ,
to niechby se pierdolił te swoje hopsztosy ,a tak..
na stosie bym tym palił
..słoma już jest :)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no przecie w twoim piśmie świętym jest napisane że jezus rozwalał kramiki a jahwe zrobił dziecko czyjejś babie i odjebał w chuj ludzi...
 
D

Deleted member 4683

Guest
Gazda, miałem już z tobą nie gadać bo zaczynasz zajebiście przynudzać, ale to mnie zaciekawiło. Jak piszesz, że " jahwe zrobił dziecko czyjejś babie" to rozumiesz to w ten sposób, że się z nią przespał ( potocznie mówiąc wsadził jej ? ).
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
nie, rozumiem przez że jej jakoś zrobił... nie wnikam w szczegóły... może nazwał swego kutasa duchem świyntym abo coś, nie ważne, ważne jest że użył do tego żone józka, czyli pożądał cudzej kobity, jebany hipokryta...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
już ci pisałem nie zadaje sie z komuchami... nie ważne z jakiej frakcji...
zaprzeczasz faktowi że jahwe do swoich celów użył czyjejś baby?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
To akurat było trafienie krytyczne. :D Gdyby założyć, że skoro Bóg jest dobry a dobrych należy naśladować, to akurat naśladownictwo Jahwe najzdrowiej dla danej społeczności by nie wyszło.

Jest zresztą takie określenie o zabawie w Boga, które znamionuje czyny, jakich rzekomo nie należy się dopuszczać, bo są przynależne i zastrzeżone jedynie Bogu. Można uznać, iż skoro nie należy ich wykonywać, to po prostu są one podejrzane moralnie. Jak cały ten Bóg.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 4683

Guest
zaprzeczasz faktowi że jahwe do swoich celów użył czyjejś baby?



Słuchaj Szumi - po pierwsze baba się zgodziła. Po drugie - teraz się z tego wycofujesz, ale wcześniej pisałeś o pożądaniu. Coś się zmieniło przez ostatnią godzinę ?
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Słuchaj Szumi - po pierwsze baba się zgodziła. Po drugie - teraz się z tego wycofujesz, ale wcześniej pisałeś o pożądaniu. Coś się zmieniło przez ostatnią godzinę ?
no zmieniło sie to że ci sie zas mózg przegrzewa...
ciekawe, nie znam tej wersji przykazania, że nie bedziesz pragnąć czyjejś baby, no chyba że ona sie zgodzi...
po drugie z niczego sie nie wycofuje, pożadanie by zrobić jej dziecko abo wykorzystać do swoich celów miało miejsce...
 
Do góry Bottom