Ostateczne rozwiązanie kwestii Jezusa Chrystusa

Jezus to...

  • Komuch.

    Votes: 25 31,3%
  • Zwykła kanalia.

    Votes: 15 18,8%
  • Libertarianin.

    Votes: 15 18,8%
  • Liberał klasyczny/minarchista.

    Votes: 17 21,3%
  • Leming.

    Votes: 10 12,5%

  • Total voters
    80

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Argumenty o Jezusie-komuniście co batożył straganiarzy albo o Bogu pozwalającym na istnienie zła to jednak poziom mułu.

Moim zdaniem znacznie ciekawszy jest ten fragment Pisma Świetego:
fakty to poziom mułu, znacznie lepszy jest jakiś propagandowy bełkot z pisma świętego...

jaranek powiedz mi jedno, zwykle całkiem dobrze gadosz, wydajesz sie być noramlnym człekiem, skąd to sie bierze że tak histerycznie reagujesz jak krytykuje sie jakiegoś żyda sprzed 2 tysięcy lat?
 
D

Deleted member 4683

Guest
jaranek powiedz mi jedno, zwykle całkiem dobrze gadosz, wydajesz sie być noramlnym człekiem, skąd to sie bierze że tak histerycznie reagujesz jak krytykuje sie jakiegoś żyda sprzed 2 tysięcy lat?

To ciekawe, bo też uważam że jesteś spoko i sam zastanawiałem się skąd u ciebie taka zaciętość w sprawach religii :D Myślę, że w rzeczywistości reagujemy podobnie.

p.s - po namyśle muszę powiedzieć, że ważnym powodem jest też chyba moje lenistwo - znacznie łatwiej poprawić sobie chrześcijańskie samopoczucie niszcząc niewiernych i piętnując grzech w internecie niż zrobić coś dobrego w realu.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
zaciętości w sprawach religii w sumie nie ma, gdyby nie wasze gadanie o dobrym jahwe i jezusku libie to bym sie tym nie zajmował, a że nie lubie kłamstw propagandy i hipokryzji no to komentuje poprzedzając to poinformowaniem sie z wszystkich dostępnych źródeł oraz przemyśleniu sprawy...
no sprytnie se to wymyśliłeś, mogłeś jeszcze dodać jakim to systemowym lemingiem jestem bo awatary zmieniam...

ale tak na serio odpowiedz na pytanie, czemu tak zaciekle brobisz jakiegos żyda, skąd taka histeryczna reakcje na komentowanie jego czynów? oraz czynów jahwe...
oraz jak to sie ma do twojej niby wolnościowości że uznajesz władze jahwe jego synka i ducha jakiegoś?
 
D

Deleted member 4683

Guest
zaciętości w sprawach religii w sumie nie ma, gdyby nie wasze gadanie o dobrym jahwe i jezusku libie to bym sie tym nie zajmował, a że nie lubie kłamstw propagandy i hipokryzji no to komentuje

To tak jak u mnie - zaciętości w sprawach religii w sumie nie ma gdyby nie wasze gadanie o jezusku-chuliganie i jahwe-komuchu to bym się tym nie zajmował :)

Serio ci mówię, że reagujemy tak samo
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
ja ino reaguje na propagande... nie zacząłem z tym...
a to ze był komuchem to fakt bo faktem opisanym czarno na białym jest że rozjebał czyjeś kramiki, wiec wandalizm i brak poszanowania czyjejś własnosci...
tak samo jak opisane są czyny jahwe...
a co ty masz do powioedzenia, nei przedstawiasz zadnych faktów, nic... nawet na głupie proste pytania które ciągle powtarzam nie potrafisz odpowiedzieć...
dlatego nei reagujemy tak samo...
 
D

Deleted member 4683

Guest
ja ino reaguje na propagande... nie zacząłem z tym...

Ja też ino reaguje na propagande. Jesteśmy tacy sami - jak dwie strony tej samej monety kolego.

Kwestie kramików już wyjaśniałem w innym wątku. Szanuję cie i tak dalej, ale nie chce mi się tego wałkować od początku bo rzygnę. O jakie proste pytania bez odpowiedzi ci chodzi ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no kurwa pisałem post wyzej, ty czytasz w ogóle co pisze?
a kwestii kramików nie wyjaśniłeś, próbowałeś ino usprawiedliwić ten czyn, i to jest właśnie to co ja nazywam wybielaniem czynów i ocieplaniem wizerunku bandytów, i jeśli ci nie płacą dlatego musisz być pożytecznym idotom, inaczej se tego nie potrafie wytłumaczyc. no i nie zmienia to nadal faktu że było to niszczenie czyjejś własności przez co jezus był komuchem...
 
D

Deleted member 4683

Guest
Kwestię kramików już wyjaśniłem w innym wątku. Chcesz to przeczytaj, nie chcesz nie czytaj. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić ?
 
D

Deleted member 4683

Guest
Kto tu histeryzuje.

Słuchaj Gazda - chcesz żebym ci odpowiedział na jakieś pytania to je zadaj. Proste ?
 
D

Deleted member 4683

Guest
Przepraszam, myślałem że chodziło ci o jakieś wcześniej zadane pytania i ich nie mogłem znaleźć :)

Ad 1 -uważasz za zaciekłość, że nie chce się z tobą zgodzić ? Nie mogę się zgodzić z czymś co uważam za bzdury. Jezus miał prawo rozjebać kramiki a Bóg miał prawo zniszczyć miasta albo sprowadzić potop. Jeśli jestem zaciekły to w tym samym stopniu co ty.

ad 2 - uznaje tą "władzę" chcę jej służyć. Sam wybrałem taką drogę i dobrowolnie nią idę ( zraz lepiej raz gorzej ).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jkruk2

A fronte praecipitium a tergo lupi
828
2 386
1024x768.resizedimage
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Ad 1 -uważasz za zaciekłość, że nie chce się z tobą zgodzić ? Nie mogę się zgodzić z czymś co uważam za bzdury. Jezus miał prawo rozjebać kramiki a Bóg miał prawo zniszczyć miasta albo sprowadzić potop. Jeśli jestem zaciekły to w tym samym stopniu co ty.
aha, a co cie różni od bydła co twierdzi że królowi, policjantowi, prezydentowi wolno coś tam co nie wolno zwykłym ludziom, np posiadać broń, mieć monopol na przemoc itd?
popierasz komuszenie, niszczenie mienia, morderstwa... fajny wolnościowiec z ciebie...

ad 2 - uznaje tą "władzę" chcę jej służyć. Sam wybrałem taką drogę i dobrowolnie nią idę ( zraz lepiej raz gorzej ).
czyli zwykły leming i jako pożyteczny idota włąśnie jej służysz wciskając kity o dobrym jahwe i jezusie libie...

no ale masz lajka za to że przestałeś ściemniać i robić uniki i dałeś szczerą odpowiedź...
 
D

Deleted member 4683

Guest
popierasz komuszenie, niszczenie mienia, morderstwa... fajny wolnościowiec z ciebie...

Jest jeszcze gorzej. Te wcześniejsze morderstwa i zniszczenia mienia to same nieistotne błahostki. Przecież plan przewiduje zniszczenie całego świata i zabicie wszystkich ludzi w apokalipsie. "Wyłączenie świata" i zniszczenie wszystkich zaludniających go organizmów żywych. Mega-morderstwo i mega-zniszczenie mienia :)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
to gratuluje wyboru kurwa...

czyli komuch jahwe zamierza zniszczyć moje mienie i mnie odjebać...
no to w takim razie jest do odjebania, jako że jest bogiem, nie moge tego zrobic, ale moge zacząć odjebywać jego sługusów...
 
D

Deleted member 4683

Guest
No, dokładnie. Tak to właśnie zaplanowano. Będzie masowa odjebka chrześcijan. Dla każdego coś miłego.

p.s. - chociaż w sumie to paradoks, bo chcąc zagrać Bogu na nosie wpiszesz się dokładnie w scenariusz apokalipsy i nieświadomie odegrasz swoją rolę. Na tej samej zasadzie żydzi chcąc sprzątnąć Jezusa krok po kroku spełnili przepowiednie które go dotyczyły.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
a to ino chrześcijan bedzie odjebywał? a to spoko, to wali mnie to co robi jahwe ze swymi pachołkami...
no przecie żydzi grają dla tej samej druzyny, chrześcijaństwo, judaizm, islam i kilka innych to wszystko odłamy sługusów jahwe...
 
Do góry Bottom