1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Michalkiewicz

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez Denis, 2 Luty 2015.

 1. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 028
  Polubienia:
  20 008
  Trochę już emocje w sprawie Kasi ucichły, więc można wreszcie spokojnie o tym rozprawiać.
  Według mnie ta "szokująca" wypowiedź Michalkiewicza była jak najbardziej uzasadniona! Kasia nie była gwałcona i więziona przez księdza, a co najwyżej była przez niego uwiedziona. Co więcej, zdarzenie miało miejsce za przyzwoleniem rodziców (opiekunów). Wyrok na księdza został dawno temu zasądzony i wykonany. Roszczenia Kasi po tak długim czasie, są moim zdaniem bezzasadne. Stąd porównanie do zarobków kurwy było jak najbardziej uprawnione.

  Uważam że ta sprawa ma drugie dno. Otóż Zakon Chrystusowców zgodził się z takim wyrokiem, uznając jego zasadność. Ja mam podstawy przypuszczać, że za tą operetką kryje się jakiś deal. Mogło być tak, że służby znalazły haka na kogoś w zakonie i zaczęła się rozgrywka. My uciszymy sprawę, ale wy pójdziecie na układ. Macie dać się zasądzić przez Kasię, a jako bonus załatwimy wam unijne dotacje na 2-3 miliony. Finansowo opłaci się to wam, a do tego hak idzie pod dywan. Oczywiście to jedynie hipoteza, ale mogło być coś podobnego. Chrystusowcy na to poszli.

  W takim razie co zyskały rządzące skurwysyny?
  Skurwysyny ugrały dwie rzeczy. Pierwszą rzeczą jest to, że można zakładać sprawy sądowe przeciw kościołowi, by z czasem zniszczyć finansowo kościół. To narzędzie terroru będzie można stosować nie tylko wobec kościoła, ale też wobec różnych innych partii, redakcji czy organizacji. Drugą rzeczą które te skurwysyny ugrały jest to, że rozmyte zostało pojęcie gwałtu. Niewinna kopulacja z małolatą ma być gwałtem (oraz rzekomym więzieniem ofiary w zamkniętym pomieszczeniu), oraz brutalny gwałt zbiorowy (z przetrzymywaniem w brudnej obsranej piwnicy) też ma być takim samym gwałtem.

  Jeszcze jeno. Nieprzypadkowo stało się to właśnie teraz, kiedy do władzy doszła żydokomuna pod wodzą Morawieckiego Juniora. No cóż przy wódzie w Magdalence ustanowiono dwu-podział władzy, pomiędzy żydokomuną, a pozostałymi. Tak samo jak onegdaj niewidzialna ręka rozpędziła władzę bliźniaków Kaczyńskich, tak samo dziś niewidzialna ręka wstawiła Morawieckiego i Gowina na stołki.

  ____________
  Korekta i uaktualnienie.
  Zakon się odwołuje od wyroku do SN. I SN najprawdopodobniej wyrok ten odrzuci, bo niedawno wyszło, że jakiś policjant zgwałcił 6 letnią koleżankę swej córki. A w tym przypadku była by furtka do zaskarżenia całej policji.
   
  Ostatnia edycja: 18 Październik 2018
  luke27 i Claude mOnet lubią to.
 2. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 845
  Zgadzam się z drugą częścią. To jest mechanizm rozpoczęty w latach 80 w USA, choć nie da się ukryć, że odbywało się to przy współdziałaniu JP2 (i jego następców) który
  - sabotował propozycje odcinania się od zboczków.
  - zamiast kontratakować, z pokorą (albo wyniosłym milczeniem) znosił ataki
  ale nie dywagowałbym na temat tej Kasi. Równie dobrze mogło to być przygłupie dziecko niezaradnych życiowo patusów. Ja znam przykład chłopaka który w podstawówce przez pewien czas płacił koledze haracz, bo bał się przyznać dorosłym. To samo jest zwykle z ofiarami wykorzystywania seksualnego. IMHO Michalkiewicz ze swoimi sugestiami dał tu dupy po całości.
   
 3. Eli-minator

  Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

  Posty:
  698
  Polubienia:
  1 519
  Udało się!!! Michalkiewicz dał dupy po całości, ale za to jego poświęcenie przyniosło efekt. Pomógł przyjacielowi wreszcie zrealizować wymarzony cel. Zwyciężyć w rodzinnej Warszawie, z którą od pokoleń przyjaciel jest związany, z imponującym i upragnionym wynikiem 1 proc.

  No chyba, że rezultaty są zbyt optymistyczne, bo jednak sondażowe, a podaję, żeby broń boże nie ukrzywdzić michalkiewiczokorwina, za nczas.com:


  >>Trzaskowski – 54,1 proc., Jaki – 30,9 proc., Śpiewak – 3,0 proc., Glusman – 2,6 proc., Jakubiak – 2,6 proc., Rozenek – 1,5 proc., Korwin-Mikke – 1,0 proc., Wojciechowicz – 1,0 proc., Ikonowicz – 0,8 proc., Stefaniak – 0,8 proc<<
   
 4. Redrum

  Redrum Active Member

  Posty:
  665
  Polubienia:
  154
  Eli - to wina służb a nie Michalkiewicza - on chciał dobrze!
   
  Claude mOnet i Eli-minator lubią to.
 5. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  Posty:
  861
  Polubienia:
  1 466
  Ale co Michalkiewicz winny, skoro sam prezes gadał w debacie warszawskiej o rozkręcaniu torów kolejowych, a homosiów zrównał z narodowcami i zoofilami... I tak szacun, że 1% zdobył!
   
 6. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 028
  Polubienia:
  20 008
  Nie miał na wynik wyborów żadnego wpływu. By mieć jakiś wpływ na wynik wyborów w Warszawie, musiałby wjechać samochodem w tłum LGBTxxxx.
   
  Claude mOnet lubi to.
 7. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 028
  Polubienia:
  20 008
 8. pawel-l

  pawel-l Ⓐ hultaj

  Posty:
  1 810
  Polubienia:
  6 373
  Syn prawicowego publicysty przeprasza ofiarę gwałtu za wypowiedź ojca
  Mateusz Michalkiewicz pisze:
  „Chciałbym przekazać, że odcinam się całkowicie od słów, które na Pani temat padły z ust Stanisława Michalkiewicza – mojego ojca. Zapewne wysłuchanie ich było dla Pani bardzo bolesne – i nie dziwię się: do krzywdy sprzed lat dodana została kolejna” – zaczął list syn publicysty i dalej pisze: – „Umniejszanie – czy wręcz negowanie – krzywdy, jakiej Pani doznała, przemocy psychicznej, fizycznej i seksualnej, których doświadczyła Pani jako dwunastoletnie dziecko, dziewczynka uczęszczającą do szóstej klasy szkoły podstawowej – urąga elementarnym zasadom sprawiedliwości. Umniejszenie – czy wręcz negowanie – winy sprawcy, zdeklarowanego pedofila i wielokrotnego gwałciciela (który, warto dodać, szukał następnych ofiar nawet po odbyciu kary więzienia) – urąga elementarnym zasadom sprawiedliwości”

  „Jestem pewien, że nikt, nigdy i za żadną sumę nie chciałby znaleźć się w Pani sytuacji. Nie ma na świecie takiej ilości pieniędzy, która mogłaby cofnąć czas, zadośćuczynić doznanej krzywdzie i wymazać jej skutki”

  „Dzięki Pani odwadze przełamana zostaje zmowa milczenia na temat pedofilii w polskim Kościele. Dzięki Pani odwadze przełamywane są niezrozumienie i pogarda dla ofiar seksualnej przemocy. Myślę że Pani przykład przywraca im nadzieję na sprawiedliwość – przywraca godność tym, których godności pozbawiono. Uważam, że słowa, które padły, nie powinny paść nigdy. Uważam, że zachowanie mojego ojca można określić nieco zapomnianym dziś słowem: niegodne”
   
 9. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 845
  w co on się bawi. W Luka Skywalkera czy w Pawlika Morozowa?
   
  inho, pawlis, luke27 oraz 5 uzytkowników lubi to.
 10. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 566
  Polubienia:
  4 418
  Michalkiewicz dawno nie był w takiej formie. Polecam.
   
 11. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 712
  źródło?
   
 12. kuba81

  kuba81 Well-Known Member

  Posty:
  127
  Polubienia:
  516


  Nie wiem, czy to właściwe miejsce na wklejanie tego typu rzeczy, ale gdyby nie pan Stanisław, to pewnie dalej byłbym oburzonym na Rydzyka i księdza Natanka czytelnikiem Gazety Wyborczej. To od niego po raz pierwszy usłyszałem, że Hitler nie był żadnym prawicowym fanatykiem, ale pełnokrwistym socjalistą. Panie Stanisławie, powodzenia.
   
 13. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 610
  Polubienia:
  12 632
  Ten Chavez musi go nieźle doić.
   
 14. libertarianin.tom

  libertarianin.tom akapowy dogmatyk

  Posty:
  2 565
  Polubienia:
  5 564
  Jaki Chavez?
   
  wah i Eli-minator lubią to.
 15. kalvatn

  kalvatn Well-Known Member

  Posty:
  1 070
  Polubienia:
  1 834
  Dosyć osobliwa prośba jak na człowieka tego formatu. Jak to możliwe, ze w wieku 71 lat do tej pory nie zadbał o to aby mieć mieszkanie własnościowe? Głosząc normalne poglądy, ze człowiek ma sam zadbać o swoje sprawy? A pomoc rodziny, dzieci? Chyba w pierwszej kolejności to dzieci mogą pomóc rodzicom.

  Zdaje się, że z Panem Korwinem to znają się dosyć długo? I chyba nie są śmiertelnymi wrogami prawda? To w czym problem aby zwrócić się do właśnie takich przyjaciół? No chyba, że Korwin nie ma na koncie nawet 100 złotych i mieszka w kawalerce. K.... jego mać.
   
  Ostatnia edycja: 22 Marzec 2019
 16. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 028
  Polubienia:
  20 008
  No takie mamy czasy.
  Gdyby głosił nienormalne poglądy i pisał zakłamane książki to miałby własny dom z basenem i kilka mieszkań.
   
 17. wah

  wah Well-Known Member

  Posty:
  858
  Polubienia:
  3 596
  Zakładając, że to nie dowcip.
   
 18. kalvatn

  kalvatn Well-Known Member

  Posty:
  1 070
  Polubienia:
  1 834
  Tylko jak się to czyta o co prosi i zna jego publiczne wypowiedzi, poglądy i światopogląd to:
  - można odnieść wrażenie, że posiadanie dzieci nie ma sensu
  - posiadanie przyjaciół również

  To groteska. Obudził się w wieku 71 lat i stwierdza, ze nie ma żadnych oszczędności i grozi mu utrata mieszkania. Dowiedział się o tym wczoraj czy wiedział wcześniej? To nie jest facet spod budki z piwem. Rodziny nie ma? Jeździ po świecie - ja rozumiem, że na zaproszenie polonusów itp i ma loty i hotel za darmo - ale chyba kawę na lotnisku i garnitur to już sam kupuje. Nic mi do tego ale wystarczy spojrzeć, że publikuje dobrowolne wpłaty na swojej stronie autorskiej - pi razy drzwi - jeden dzień to 300 lub 400 lub czasem i 600 zł. To co? Wydaje w kasynie?

  Osoby, który mają słuszne poglądy wolnościowe to nie kloszardzi i żebracy. Mają nieruchomości, oszczędności itd. To mówimy o minimum w życiu czyli własnym lokalu. Czy na 71 lat życia takiego Stanisława to faktycznie rzecz nie do osiągnięcia?

  Inna sprawa, ze nie wspomina ile naprawdę potrzebuje. Bo może wykupienie nieruchomości, którą zajmuje to dwie duże bańki.
   
 19. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 028
  Polubienia:
  20 008
  Widocznie wcześniej nie planował tego wydatku. Jak sam powiada, wydatek go zaskoczył.
   
 20. kalvatn

  kalvatn Well-Known Member

  Posty:
  1 070
  Polubienia:
  1 834
  Jeśli tak to oznacza, ze zatrzymał się w rozwoju umysłowym na poziomie dwuletniego dziecka. A o to chyba trudno go podejrzewać?
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.