#metoo

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Gdzie się podziały teraz te wszystkie feministki, które narzekały na seksizm w grach video? Piksele na ekranie - złe. Molestowanie realnych kobiet - chyba muszę iść na manicure.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
DMq6gAUWkAE0SrK.jpg
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Feministka zarzuca rasizm gwałcicielowi, ponieważ... molestował tylko białe aktorki
Podczas gdy kobiety odważnie wyznają przed całym światem, że były molestowane, używając w mediach społecznościowych tagu #MeToo (#JaTeż), czarnoskóra dziennikarka gwałcicielom zarzuca... rasizm. Przynajmniej temu, od którego cała akcja się zaczęła. "Myślę, że powinniśmy być zaniepokojeni, że seryjny gwałciciel nie uwzględnia różnorodności rasowej wśród swoich ofiar" - o Harveyu Weinsteinie napisała Bim Adewunmi, od lat działająca na rzecz praw kobiet i równouprawnienia. Kilka dni temu w swoim artykule feministka oskarżyła producenta filmowego o dyskryminację rasową. Jak zauważyła, wszystkie kobiety molestowane przez niego, były białe. Wiązać się to ma z ogólnym problemem rasizmu w Hollywood - Adewunmi twierdzi, że czarnoskóre aktorki nie dostają ról głównych w amerykańskich filmach. Swoje ubolewanie nad faktem, że wszystkie ofiary Weinsteina były białe wyraziła słowami: "Myślę, że dla niego czarna kobieta, taka jak ja, nie jest uważana za godne pożadania trofeum seksualne. On zapewne jest przekonany, że 'pie****na' przez niego kobieta doznaje zaszczytu, ale czarnoskóra kobieta nie zasługuje na taki honor. To jest głęboko zakorzenione w głowach takich jak on białych samców".


Tutaj artykuł pani Bim: https://www.buzzfeed.com/bimadewunmi/lets-talk-about-black-women-in-hollywood-and-harvey
Polecam.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Ashley Judd: I Offered Weinstein Sex To Avoid Rape

October 28, 2017




“He kept coming at me with all this other stuff, and finally I just said, ‘When I win an Oscar in one of your movies, okay?’” Judd recalled offering.

“And he was like, ‘Yeah, when you get nominated.’ And I said, ‘No! When I win an Oscar.’ And I fled. I just fled,” she said.

(...) https://ageofshitlords.com/ashley-judd-offered-weinstein-sex-avoid-rape
 
W

Werner Richardson

Guest
Kim trzeba być, żeby molestowac kogoś z libnetu? Zalaną w sztok pięćdziesięciolatką?

albo 16 latką z technikum.

Mnie koleżanki z klasy łapały za pośladki lubieżnie się przy tym śmiejąc się z tego że jestem oburzony - oczywiście nie robiłem z tego problemu społecznego jak feministki, bo byłem mężczyzną a nie ciotą latającą na skargi.
 
OP
OP
mikioli

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
albo 16 latką z technikum.

Mnie koleżanki z klasy łapały za pośladki lubieżnie się przy tym śmiejąc się z tego że jestem oburzony - oczywiście nie robiłem z tego problemu społecznego jak feministki, bo byłem mężczyzną a nie ciotą latającą na skargi.
Byłeś cwelony. Kolejność dziobania... pokazywały Ci, że jesteś na końcu łańcucha hierarchii szkolnej.
 
Do góry Bottom