1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

#metoo

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez mikioli, 23 Październik 2017.

1. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 661
    To chyba moda. Aktorce czy celebrytce po prostu wypada być molestowaną skoro jej konkurentki były molestowane to ona też. Lepiej coś na ten temat wspomnieć niż wyjść na szara myszkę której nikt nie molestował.

sabat, snajper, wah oraz 8 uzytkowników lubi to.
  2. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 810
    Gorzej, powstaje wtedy wrażenie, że się dawało tej dupy chętnie Weinsteinowi za korzyści potem w karierze, gdy się siedzi cicho.

3. Pestek

Pestek Well-Known Member

Polubienia:
    1 579
    Gdzie się podziały teraz te wszystkie feministki, które narzekały na seksizm w grach video? Piksele na ekranie - złe. Molestowanie realnych kobiet - chyba muszę iść na manicure.

4. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 472
  5. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 528
  6. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 528
    Feministka zarzuca rasizm gwałcicielowi, ponieważ... molestował tylko białe aktorki
    Podczas gdy kobiety odważnie wyznają przed całym światem, że były molestowane, używając w mediach społecznościowych tagu #MeToo (#JaTeż), czarnoskóra dziennikarka gwałcicielom zarzuca... rasizm. Przynajmniej temu, od którego cała akcja się zaczęła. "Myślę, że powinniśmy być zaniepokojeni, że seryjny gwałciciel nie uwzględnia różnorodności rasowej wśród swoich ofiar" - o Harveyu Weinsteinie napisała Bim Adewunmi, od lat działająca na rzecz praw kobiet i równouprawnienia. Kilka dni temu w swoim artykule feministka oskarżyła producenta filmowego o dyskryminację rasową. Jak zauważyła, wszystkie kobiety molestowane przez niego, były białe. Wiązać się to ma z ogólnym problemem rasizmu w Hollywood - Adewunmi twierdzi, że czarnoskóre aktorki nie dostają ról głównych w amerykańskich filmach. Swoje ubolewanie nad faktem, że wszystkie ofiary Weinsteina były białe wyraziła słowami: "Myślę, że dla niego czarna kobieta, taka jak ja, nie jest uważana za godne pożadania trofeum seksualne. On zapewne jest przekonany, że 'pie****na' przez niego kobieta doznaje zaszczytu, ale czarnoskóra kobieta nie zasługuje na taki honor. To jest głęboko zakorzenione w głowach takich jak on białych samców".

Tutaj artykuł pani Bim: https://www.buzzfeed.com/bimadewunmi/lets-talk-about-black-women-in-hollywood-and-harvey
    Polecam.

sabat, snajper, wah oraz 14 uzytkowników lubi to.
  7. Zbyszek_Z

Zbyszek_Z Well-Known Member

Polubienia:
    2 166
    Nie molestował też żadnego mężczyzny, i co teraz, feministki?

8. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 681
    Pewnie nie mógł się przemódz, tak jak Pan Janusz powiedział.

9. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 681
    Ashley Judd: I Offered Weinstein Sex To Avoid Rape

October 28, 2017

“He kept coming at me with all this other stuff, and finally I just said, ‘When I win an Oscar in one of your movies, okay?’” Judd recalled offering.

“And he was like, ‘Yeah, when you get nominated.’ And I said, ‘No! When I win an Oscar.’ And I fled. I just fled,” she said.

(...) https://ageofshitlords.com/ashley-judd-offered-weinstein-sex-avoid-rape

Non Serviam lubi to.
  10. zoozgive

zoozgive Well-Known Member

Polubienia:
    268
    sabat, snajper, wah oraz 3 uzytkowników lubi to.
  11. Pestek

Pestek Well-Known Member

Polubienia:
    1 579

Generalnie ogromnie mi się podoba, że to wszystko wychodzi na jaw. To jak korekta rynku po upadku socjalizmu. Upadają molochy, i wszystko wraca do normy. Tutaj upadają gwiazdy i prawda wychodzi na jaw dzięki mediom alternatywny i internetowi.

sabat, snajper, wah oraz 6 uzytkowników lubi to.
  12. Werner Richardson

Werner Richardson Well-Known Member

Polubienia:
    916
    albo 16 latką z technikum.

Mnie koleżanki z klasy łapały za pośladki lubieżnie się przy tym śmiejąc się z tego że jestem oburzony - oczywiście nie robiłem z tego problemu społecznego jak feministki, bo byłem mężczyzną a nie ciotą latającą na skargi.

Doskias35 lubi to.
  13. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 646
  14. Werner Richardson

Polubienia:
    916
  15. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 646
    Masz zabojcze poczucie humoru. Gratuluje.

16. mikioli

Polubienia:
    4 472
    Byłeś cwelony. Kolejność dziobania... pokazywały Ci, że jesteś na końcu łańcucha hierarchii szkolnej.

17. Werner Richardson

Polubienia:
    916
    Nigdy nie byłem cwelony ani prześladowany w szkole (nie ten charakter)

18. mikioli

Polubienia:
    4 472
    Rozumiem, że próbujesz wyprzeć tę traumę samemu się oszukując, ale lepiej to po prostu przepracować. Zaprzeczanie rzeczywistości pogłębia problemy, nie je rozwiązuje.

Ostatnia edycja: 4 Listopad 2017
    snajper, wah i oneoneone lubią to.
  19. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 862
    snajper lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.