#metoo

Jaranek

Made in heaven - inspired in Hell
2 272
7 764
To chyba moda. Aktorce czy celebrytce po prostu wypada być molestowaną skoro jej konkurentki były molestowane to ona też. Lepiej coś na ten temat wspomnieć niż wyjść na szara myszkę której nikt nie molestował.

Pestek

Well-Known Member
688
1 587
Gdzie się podziały teraz te wszystkie feministki, które narzekały na seksizm w grach video? Piksele na ekranie - złe. Molestowanie realnych kobiet - chyba muszę iść na manicure.

bombardier

Well-Known Member
1 347
5 616
Feministka zarzuca rasizm gwałcicielowi, ponieważ... molestował tylko białe aktorki
Podczas gdy kobiety odważnie wyznają przed całym światem, że były molestowane, używając w mediach społecznościowych tagu #MeToo (#JaTeż), czarnoskóra dziennikarka gwałcicielom zarzuca... rasizm. Przynajmniej temu, od którego cała akcja się zaczęła. "Myślę, że powinniśmy być zaniepokojeni, że seryjny gwałciciel nie uwzględnia różnorodności rasowej wśród swoich ofiar" - o Harveyu Weinsteinie napisała Bim Adewunmi, od lat działająca na rzecz praw kobiet i równouprawnienia. Kilka dni temu w swoim artykule feministka oskarżyła producenta filmowego o dyskryminację rasową. Jak zauważyła, wszystkie kobiety molestowane przez niego, były białe. Wiązać się to ma z ogólnym problemem rasizmu w Hollywood - Adewunmi twierdzi, że czarnoskóre aktorki nie dostają ról głównych w amerykańskich filmach. Swoje ubolewanie nad faktem, że wszystkie ofiary Weinsteina były białe wyraziła słowami: "Myślę, że dla niego czarna kobieta, taka jak ja, nie jest uważana za godne pożadania trofeum seksualne. On zapewne jest przekonany, że 'pie****na' przez niego kobieta doznaje zaszczytu, ale czarnoskóra kobieta nie zasługuje na taki honor. To jest głęboko zakorzenione w głowach takich jak on białych samców".

Tutaj artykuł pani Bim: https://www.buzzfeed.com/bimadewunmi/lets-talk-about-black-women-in-hollywood-and-harvey
Polecam.

tolep

ChNiNK! ChP!
7 720
12 794
Ashley Judd: I Offered Weinstein Sex To Avoid Rape

October 28, 2017

“He kept coming at me with all this other stuff, and finally I just said, ‘When I win an Oscar in one of your movies, okay?’” Judd recalled offering.

“And he was like, ‘Yeah, when you get nominated.’ And I said, ‘No! When I win an Oscar.’ And I fled. I just fled,” she said.

(...) https://ageofshitlords.com/ashley-judd-offered-weinstein-sex-avoid-rape

Pestek

Well-Known Member
688
1 587
Generalnie ogromnie mi się podoba, że to wszystko wychodzi na jaw. To jak korekta rynku po upadku socjalizmu. Upadają molochy, i wszystko wraca do normy. Tutaj upadają gwiazdy i prawda wychodzi na jaw dzięki mediom alternatywny i internetowi.

Werner Richardson

Well-Known Member
459
916
Kim trzeba być, żeby molestowac kogoś z libnetu? Zalaną w sztok pięćdziesięciolatką?
albo 16 latką z technikum.

Mnie koleżanki z klasy łapały za pośladki lubieżnie się przy tym śmiejąc się z tego że jestem oburzony - oczywiście nie robiłem z tego problemu społecznego jak feministki, bo byłem mężczyzną a nie ciotą latającą na skargi.

Werner Richardson

Well-Known Member
459
916
OP
mikioli

mikioli

Well-Known Member
2 588
4 543
albo 16 latką z technikum.

Mnie koleżanki z klasy łapały za pośladki lubieżnie się przy tym śmiejąc się z tego że jestem oburzony - oczywiście nie robiłem z tego problemu społecznego jak feministki, bo byłem mężczyzną a nie ciotą latającą na skargi.
Byłeś cwelony. Kolejność dziobania... pokazywały Ci, że jesteś na końcu łańcucha hierarchii szkolnej.

Do góry Bottom