1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

#metoo

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez mikioli, 23 Październik 2017.

1. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 759
    Mówiła o tym dawno.

inho lubi to.
  2. Kuba

Kuba Well-Known Member

Polubienia:
    521
    Gdzie konkretnie

Ostatnia edycja: 15 Maj 2019
  3. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 759
    Uzyj Google advanced search

A dziś mówi 'Przypomnę, choć nienawidzę do tego wracać: miałam 14 lat, kiedy Andrzej...."

4. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 723
    Rozumiem traumę z powodu występu w tak chujowym filmie jak ten gniot Wajdy. Ale z powodu erotyzmu tej sceny ? Przecież to nie "Spermowa fiesta" ani "Kutasy z naszej klasy" tylko coś własnie na poziomie niezbyt konkretnych wyobrażeń o seksie ówczesnych 14 latek.

5. Eli-minator

Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

Polubienia:
    1 534
    Krzysiek wystąpiłby chyba ze zdaniem odrębnym na temat tego, że wyobrażenia ówczesnych czternastolatek na temat seksu były mało konkretne.

Sam zachowuję neutralność wobec tej kwestii, ale to zdanie odrębne można by ewentualnie ująć tak: nie filmiki, internety, tylko rzeczywistość, właśnie konkrety.

6. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 353
    Ja mam za mało danych, by się wypowiedzieć. W kinie bywało różnie. Podobno w zwykłej pół-zasłoniętej scenie erotycznej, reżyser Vadim kazał Brygidzie Bardot uprawiać seks naprawdę! By wyglądało to bardziej naturalnie.
    Jak były kręcone filmy Wajdy tego szczegółowo się nie dowiedziałem od "skrzywdzonej".
    Nie wiem czy podczas sceny "pod pierzyną" aktorzy kopulują naprawdę, na Mahometa (czyli fujara jeździ między udami i podcipiem), czy tylko udają. Nie znam również scen "skrzywdzonej", bo filmy Wajdy mnie nie rajcują.

Gdyby "skrzywdzona" powiedziała, że przed sceną umawiała się na udawanie lub na Mahometa, a aktor-amant nie dość że zapakował, to jeszcze się spuścił, nabił i trzeba było robić skrobankę. Co więcej gdyby się jeszcze dowiedziała od kogoś z ekipy, że reżyser kazał aktorowi iść na maksa, by scena wyszła naturalnie, to bym miał jakąś bazę, do własnego zdania.

Ostatnia edycja: 15 Maj 2019
    Eli-minator lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.