Kowalski i Chojecki - PISowska propaganda

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 850
12 245
Wymiękłem na 1:50. "Jego ojciec był ateistą i to podobno wojującym, co jest przesłanką logiczną do postawienia tezy, iż w czasach komunistycznych mógł mieć jakieś głębsze związki z władzą, być może nawet instytucjonalne". Pomijając już styl wypowiedzi, to ja w tym nie dostrzegam żadnej logiki.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Oglądać to!
Autorem filmu jest Radosław Patlewicz, według mnie bardzo wiarygodne źródło informacji.


Jak się weźmie pod uwagę, że pastor od dawna ma pozwolenie na broń, to wszystko wskazuje na to, iż mamy do czynienia z agentem.

Agentem czyim? Tak równie dobrze można powiedzieć, że JKM, a nawet Braun to agenci (pierwszy Rosji, drugi Watykanu), bo się odpowiednio zachowują. Bez dowodów można sobie tylko gdybać...

Myślę, że pastor Chojecki nie jest agentem żadnego państwa, a kasę dostaje nie tylko od widzów i fanów, ale i być może od kościoła/ów protestanckich z USA. Więc jeśli już to może być agentem Thomas Road Baptis Church z USA, który to kościół jest bajońsko bogaty.

Ps. Najlepsi agenci są to ci co udają największych antagonistów państwa dla którego faktycznie pracują. Więc najlepszymi agentami Rosji w Polsce byliby Antoni Macierewicz i pastor Chojecki. Polecam zaznajomić się z genialną operacją razwiedki pod kryptonimem "Trust".
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 726
Domyślnie najlepiej przyjąć, że każdy protestant to agent, pudło rezonansowe, pożyteczny idiota, knagochapacz i zeświecczacz.

Ciekawie zostały nakreślone koneksje z tymi apokaliptykami od immanentyzacji eschatonu. :)
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Wymiękłem na 1:50. "Jego ojciec był ateistą i to podobno wojującym, co jest przesłanką logiczną do postawienia tezy, iż w czasach komunistycznych mógł mieć jakieś głębsze związki z władzą, być może nawet instytucjonalne". Pomijając już styl wypowiedzi, to ja w tym nie dostrzegam żadnej logiki.
Ale trzeba facetowi oddać, że sam powiedział, że nie ma żadnych dowodów na jakieś powiązania z władzą za PRL czy agenturalność pastora.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wymiękłem na 1:50. "Jego ojciec był ateistą i to podobno wojującym, co jest przesłanką logiczną do postawienia tezy, iż w czasach komunistycznych mógł mieć jakieś głębsze związki z władzą, być może nawet instytucjonalne". Pomijając już styl wypowiedzi, to ja w tym nie dostrzegam żadnej logiki.
W PRL ateiści znacznie częściej współpracowali z władzą niż wierzący.

Myślę, że pastor Chojecki nie jest agentem żadnego państwa, a kasę dostaje nie tylko od widzów i fanów, ale i być może od kościoła/ów protestanckich z USA. Więc jeśli już to może być agentem Thomas Road Baptis Church z USA, który to kościół jest bajońsko bogaty.
W każdym razie jest pudłem rezonansowym lub przekaźnikiem pewnych tez propagandowych, które dochodzą z różnych miejsc, a których autorzy nie są znani szerokiej publice.
Przykładem jest teza, że "Żydzi w zamian za odszkodowania pomogą nam uzyskać reparacje od Niemiec".
Teza ta pojawiała się w różnych "niezależnych" i nie PiS-owskich mediach. Kto ją wymyślił? Ja nie wiem. Pewnie była wypuszczana przez starych i nowych Kjejkutów, bo było całe stado małp, które ją propagowały. Wśród tych małp był IPP. Oczywiście takich tez propagandowych jest więcej.
Inną poszlaką wskazującą na agenturalność jest promowanie niejakiego Johna Danielsa, takiego Nikodema Dyzmy z Izraela.

No i wedle tego ziomka, ludziki w Waco sami sobie zgotowali ten los, bo mieli broń, podobnie jak Chojecki i spółka. To generalnie rak przypuszczeń, pomówień i obwiniania za rodzinę oraz znajomych.
Napisałem że ten człowiek, to rzetelne źródło samych faktów, a nie ich interpretacji czy komentarzy. Te jego interpretacje należy oszczać i przeskipować.
 

tolep

five miles out
8 550
15 439
Oglądać to!
Autorem filmu jest Radosław Patlewicz, według mnie bardzo wiarygodne źródło informacji.
Pierwsze słyszę to nazwisko. Ale obejrzałem 4 minuty i naliczyłem już 3 poważne insynuacje pod adresem Chojeckiego bez dowodów.

Jak się weźmie pod uwagę, że pastor od dawna ma pozwolenie na broń, to wszystko wskazuje na to, iż mamy do czynienia z agentem.
hm?
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
A nawet jeśli... to co yo mówi o Chojeckim konkretnie?
Najważniejsze tezy filmiku p.Patlewicza (według mnie w większości insynuacji):
  1. Pastor Chojecki to groźny "sekciarz", który miesza biednym katolikom w głowach i odciąga od KK. Najprawdopodobniej był ukrytym współpracownikiem władz komunistycznych, gdyż jego ojciec był wojującym ateistą.
  2. Ostatnio Pastor przemienił się w "przerażająco groźnego sekciarza", gdyż zdobył broń i prawdopodobnie los grupy "sekciarzy" z Lublina pchnie ich w kierunku sekty Davida Coresha z Waco i wszyscy zginął w ogniu (ciekawe czy także rząd już nie amerykański, a polski spali ich żywcem jak było w Waco?). Szczególnie, że pastor Chojecki wyznaje teorię Wielkiego Armageddonu, więc jest to wielce prawdopodobne.
  3. Pastor nie pracował zawodowo pomimo, że jest inżynierem, pracowała jego żona, a dzieci też nie pracują w zawodzie, obiboki jedne. Cały czas rodzina utrzymywała się z działalności "sekty".
  4. Datki pochodzą nie tylko od widzów i fanów "Idź pod Prąd", ale i członków "sekty" (którzy dobrowolnie wpłacają 10% swoich dochodów), oraz przynajmniej jednego kościoła protestanckiego, najprawdopodobniej Thomas Road Baptis Church. Ostatnio prawdopodobnie finansowanie z USA się skończyło, więc bardzo mocno proszą o datki na wizji i w internecie, bo los finansowy pastora Chojeckiego jest niepewny!
  5. Zamach (odkręcenie śrub w kołach auta) na samego pastora nie miał miejsca, bo pastor złapał zwykłą gumę i coś mu się pomieszało (w rzeczywistości był to jeden dziennikarz "Idź Pod Prąd", a nie pastor).
  6. Pastor ma koprofilskie odchylenia gdyż często mówi na antenie w takim klimacie (np. "gacie w kolorze Braun").
  7. Największy skandal: "Sekta z Lublina" podpiera się polską husarią w symbolice, a przecież to w większości były katolickie formacje wojskowe z emblematami na zbrojach "Matki Boskiej niepokalanie poczętej"!
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Pozwolenie na broń dowodzi, że jest duże prawdopodobieństwo, iż posiadający broń jest człowiekiem służb lub człowiekiem układu. Maluczcy rzadko dostają pozwolenie na broń.

Najważniejsze tezy filmiku p.Patlewicza (według mnie w większości insynuacji):
To olej insynuacje i tezy, a skup się na faktach.

Pastor nie pracował zawodowo pomimo, że jest inżynierem, pracowała jego żona, a dzieci też nie pracują w zawodzie, obiboki jedne. Cały czas rodzina utrzymywała się z działalności "sekty".
To właśnie jest fakt.

Datki pochodzą nie tylko od widzów i fanów "Idź pod Prąd", ale i członków "sekty" (którzy dobrowolnie wpłacają 10% swoich dochodów),
Nie dochodów, a przychodów! Czyli sumy przed opodatkowaniem, a nawet gorzej, bo jak sprzeda dom czy samochód, to też ma przychód od którego płaci.
No takie coś, to właśnie kurwa sekta jak huj. Jak u mormonów. Pranie mózgów niemal 100%. Jeszcze jedno. Członkowie tej sekty często odcinają się od pozostałej części rodziny, która w sekcie nie jest.

Pastor ma koprofilskie odchylenia gdyż często mówi na antenie w takim klimacie (np. "gacie w kolorze Braun").
Fakt: Pastor nie cierpi Grzegorza Brauna i mu przysrywa.

Pisałem by oddzielić fakty od reszty.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 094
Nie wiem czy to uczynił od serca, czy dostał nowe zadanie. Tekst wygląda na szczery i autentyczny, ale ja nie wykluczam zadaniowania. No bo z czego teraz żył będzie?
Ja przypuszczam, że to odejście ma związek z nadchodzącymi wyborami.

W sumie Marian nie wyglada mi na agenta. Raczej na naiwniaka bedacego magnesem na narodowcow ktorzy z roznych wzgledow nie moga zmusic sie do glosowania na PiS. Do tej pory byl on marionetka agenta Chojeckiego a teraz pewno zauroczyl sie Tyminskim. Niektore typy tak maja. Bez guru ani rusz.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Głupi to on nie jest. Jak był u pastora Ch. to niemal pejsami nie obrósł na całym ciele, a Tymiński co jak co, ale pejsów to nie cierpi. Więc metamorfoza od pisowskiego filosemity (chcieli przystąpić do PiS, ale PiS ich nie chciał) do antysemity szczerą być nie może. Więc mam prawo coś podejrzewać.
Tymiński jest z tej samej stajni co Lepper. To Zjednoczenie Patriotyczne "Grunwald".
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom