Kowalski i Chojecki - PISowska propaganda

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 726
Większość ludzi to maluczcy, szaraczki, na które nie zwracamy uwagi, bo oni nie są celebrytami i nie prężą się w internetach. Po co tacy mieliby być agentami?
W przewrocie ideologicznym, to właśnie tacy ludzie robią ostatecznie najwięcej roboty, upowszechniając nieświadomie jakieś mody. Więc i tak marionetki agentów.
Tak.
Jednak nie możemy mówić, że agentury nie ma.
Jak zaczął byś się zajmować polityką bardziej aktywnie, to nagle miałbyś pełno dziwnych "przypadków".
Ale ja nie mówię, że agentury nie ma. Twierdzę raczej, że nie posługuje się jakimiś pospolitymi wariatami, żeby osiągać swoje cele, skoro ma dojście do bardziej wpływowych ludzi, gości ze znacznie lepszą reputacją, uznawanych za wzory przez społeczeństwo.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Twierdzę raczej, że nie posługuje się jakimiś pospolitymi wariatami, żeby osiągać swoje cele, skoro ma dojście do bardziej wpływowych ludzi, gości ze znacznie lepszą reputacją, uznawanych za wzory przez społeczeństwo.
Tak.
Tylko że Kowalski jest targetowany nie na pospolitych, a na "narodowców" i "patriotów", którzy są w Konfederacji. Ci "wpływowi" są przez środowiska narodowe znienawidzeni. Im chodzi o to, by Konfederacja nie przekroczyła 5%.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Mają zarejestrować jednorazową partię wyborczą, więc 5%. Jak im sędziowie przy rejestracji tej partii pokrzyżują plany, to będzie walka o 7%.
O 8%. Podwyższono do 8% dla koalicji ileś lat temu, więc będą bez szans... :(

Ps. Jeszcze mogą startować jako komitet społeczny (KWW/stowarzyszenie), tylko wtedy nie będzie dotacji, ale progu 8% nie będzie tylko 5%... SLDowcy (i inne komuchy) zdobyli 7,55% w 2015 roku jako koalicja, i nie weszli (pierwszy raz od 1945 roku!)...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wkurwieni ludzie z Lublina biorą się powoli za Chojeckiego. Złożyli na razie zawiadomienie do prokuratury. Jako że wkurwieni ludzie należą do «Stowarzyszenia Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym w Lublinie», to są dość zdeterminowani by niszczyć tego szabesgoja do skutku.

Jako libka to jedyny zarzut, który do mnie przemawia jest nawoływanie do wojny po stronie Izraela. Wprawdzie jest to nawoływanie do złamania NAP, które w ankapie powinno być legalne, ale popierane być nie może.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Obecny senator Jacek Bury (KO) przewinął się przez KNP. Nawet był jego współzałożycielem. Znajomość z pastorem Ch. nawiązał dawno temu w ruchu oazowym. Potem odnalazł się w Nowoczesnej, a teraz jest w KO. Pamiętam jak Palikot kiedyś wydawał jakieś periodyki oazowe. Z tego całego ruchu oazowego to same smrole powyrastały. Takie sobie skojarzenie.
linki:
pl.wikipedia.org/wiki/Kościół_Nowego_Przymierza_w_Lublinie


A wracając do samego pastora, to gościł on Eli Barbura z gazowni i innych prominentnych Żydów. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że poparł on roszczenia żydowskiego lobby z NY i je nawet moralnie uzasadniał.

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wszedłem sobie na jeden film od KNP, bo mi przy jakimś innym filmie YT to podrzuciło. I co widzę?
Ano sianie paniki z powodu koronawirusa. Wzięli tę Polko-Chinkę z Tajwanu do uwiarygodnienia swych bredni i dalej napierać na Chiny, w międzyczasie sławiąc USA i Izrael. Oczywiście wszystkiemu winne są Chiny, które są liderem NWO i wypuszczają wirusa celem depopulacji. Jakim trzeba być pierdolonym jełopem, by to kupić? Poszedłem na inny film od nich i co moje oczy widzą? Flagę Polski razem z flagami USA i Izraela. Kurwa dość! Wyłączyłem!

Poniżej film o tytule:
Czy Chiny celowo "eksportują" koronawirusa? IDŹ POD PRĄD NA ŻYWO 2020.02.07
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=8MvPNllj5nA
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Wszedłem sobie na jeden film od KNP, bo mi przy jakimś innym filmie YT to podrzuciło. I co widzę?
Ano sianie paniki z powodu koronawirusa. Wzięli tę Polko-Chinkę z Tajwanu do uwiarygodnienia swych bredni i dalej napierać na Chiny, w międzyczasie sławiąc USA i Izrael. Oczywiście wszystkiemu winne są Chiny, które są liderem NWO i wypuszczają wirusa celem depopulacji. Jakim trzeba być pierdolonym jełopem, by to kupić? Poszedłem na inny film od nich i co moje oczy widzą? Flagę Polski razem z flagami USA i Izraela. Kurwa dość! Wyłączyłem!

Poniżej film o tytule:
Czy Chiny celowo "eksportują" koronawirusa? IDŹ POD PRĄD NA ŻYWO 2020.02.07
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=8MvPNllj5nA
Zaczęli od depopulacji siebie. Ciekawy ruch ;)
 
  • Like
Reactions: Alu

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Zaczęli od depopulacji siebie. Ciekawy ruch ;)
W WTC władzuchna USAńska też parę tysiaków odpaliła, a i Putin kilka setek w Moskwie i okolicach także. Imperia mają to do siebie, że śmierć cywilów to statystyka... Aby wziąć naród pod buta trochę ludzi musi zginąć, zawsze!

Ps. Wbrew pozorom wirus jest bardzo słaby (ok. 2% śmiertelność), więc jest cień szansy, że to sami Chinole zrobili. Po owocach ich poznamy!
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Znowu jakieś teorie spiskowe. Wirusy istnieją i się przenoszą, powodują choroby i śmierć. Nie potrzeba do tego spisku.
Ale jak masz jakiś dowód na to, że ktoś epidemię wywołuje celowo, to się tym podziel.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ale jak masz jakiś dowód na to, że ktoś epidemię wywołuje celowo, to się tym podziel.

Nie ma dowodów na to, że w teatrze, w Moskwie (podobnie jak w szkole w Dagestanie) mieliśmy do czynienia z ustawką.
Nie ma dowodów na to, że zamach 9/11 był ustawką.
Tak samo nie ma i dowodów na to, że ktoś celowo wypuścił wirusa.

Natomiast są bardzo wiarygodne poszlaki na to, że zarówno operetka w Moskwie jak i 9/11 były prowokacją. Dowody w takich sprawach wychodzą na jaw po wielu latach. Czasem nawet po stuleciach. W przypadku wirusa podejrzenia o celowe ludzkie działanie są zasadne. Fakt że wirus zaatakował zaledwie kilka dni po wygaśnięciu patentu na niego (koronawirus był opatentowany!) budzi pierwsze podejrzenie. Przypadek?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 140
Fakt że wirus zaatakował zaledwie kilka dni po wygaśnięciu patentu na niego (koronawirus był opatentowany!) budzi pierwsze podejrzenie. Przypadek?

Ale co, Chiny musiały czekać na wygaśnięcie patentu? A od kiedy w Chinach takie poszanowanie IP? Czy wirus sprawdzał kalendarz?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 726
Panie, teraz to choroby będą występować w ramach kary za niedopełnienie wymogów licencyjnych!

IP, GMO, 5G, NWO... Będą nas truć, gdy nie uiścimy okresowej opłaty abonamentowej za zdrowie. Kto nie zapłaci, zostanie zdepopulowany. A kto zapłaci, ten opłaci depopulację niepłacących.

Tak to sobie wymyślili, ci wredni masoni!
 

Wilhelm

New Member
3
5
Fakt że wirus zaatakował zaledwie kilka dni po wygaśnięciu patentu na niego (koronawirus był opatentowany!) budzi pierwsze podejrzenie. Przypadek?
Koronawirusy to grupa wielu wirusów, zatem mógł być to patent na lekarstwo/samego wirusa, lecz innego - koronawirusami są np: wywołujący SARS i MERS. Patent na szczepionkę, który wyciekł owszem dotyczył koronawirusa, lecz nie COVID-19 (obecnego), elementem twojej teorii jest to, że Chińczycy "puścili" swojego wirusa z laboratorium położonego blisko Wuhan, jeżeli tak, to po co by patentowali szczepionkę na zachodzie i informowali ich o tym, że mają coś co można przekształcić pod broń biologiczną?
 
Do góry Bottom