KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Pojawiła się kwestia ambasadoressy USA w Polin Georgetty Mosbacherowej, zwanej potocznie burdelmamą. Poszło o stronę:
W tym celu została uruchomiona wpływowa gazeta Rzeczpospolita. Autor jedzie po narodowcach i Konfie, że ci polują na Mosbacher. No cóż, my znamy hasło: "Politicians Are In Season" i nam się ono kojarzy pozytywnie. ;)
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Nie wiem co jest bardziej przerażające u Mosbacherowej, czy jej makijaż, czy to jak uległe jest wobec niej państwo PiS. To znaczy ona jest tylko rzeczniczką, Mouth of Sauron, wiadomo. Choć oczywiście USA to bardzo dobrotliwy Sauron, jeśli się posłusznie wykonuje jego rozkazy.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
JKM - król rapu:

ttssQJh.png
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Patrze na to i mi sie przypomnia ten wątek czy warto głosować bo oni tacy niekoszerni.
Jak komus szkoda niech popatrzy na Jkma powyżej, albo jak rapuje, albo tego w poście Berkowicza jak biją mu brawo i sie zapyta siebie czy za ten trolling nie warto i czy by zamienił to na jeszcze jednego pisowca. Jesli powie szczerze wobec siebie, że dalej nie warto głosować, to nie mam juź nic do dodania.
 
D

Deleted member 6852

Guest
" O mało nie zostałem pobity (interweniowała policja) i nawymyślano mi od “faszystów”!!!
Wyjaśniam: w państwach faszystowskich zasiłki, jak najbardziej, istnieją.
Co za czasy: liberałowie chcą przymusu ubezpieczeń, anarchiści interwencji państwa "


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 6852

Guest
Do góry Bottom