KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Jacek Wilk dokonal samozaorania:



Wrzucil debilna plansze na twitter, z ktorej wynika ze Konfa zabroni 5G, zabroni GMO, zabroni imigracji i nie dopusci do prywatyzacji gornictwa. Pierwszy krytyk dostal od niego bana. Potem ja tez go obsmialem. W koncu wszystko usunal cichaczem i uszy po sobie. Ale smrodu narobil tuz przed cisza wyborcza.
 
Ostatnia edycja:

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
Ostatni dzień kampanii wyborczej, w związku z czym Janusz będzie dwoił się i troił, by zniwelować ryzyko przekroczenia progu wyborczego przez Konfederację.

A ma jeszcze w zanadrzu wieczorny wywiad w Polsat News z Bogdanem Rymanowskim...



Okazało się, że Janusz z powodu choroby gardła nie pojawił się w Polsacie ani na wywiad ani na debatę o rodzinie. Zastąpili go odpowiednio Winnicki i Kulesza.

Chyba otrą się dzięki temu o próg...
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Ten obrazek z GMO i 5G był na profilu Wilka i udostępnił go profil Konfederacji ale już go skasowali zanim sam chciałem go odpowiednio skomentować.

W związku z tym pytanie jak typujecie:

A) 0-2.137%
B) 2.137-3%
C) 3-4.20%
D) 4.20-4.47%
E) 4.47-5%
F) 5-100%

Obstawiam C.
 

Fraans

Well-Known Member
201
441
:eek:
UWAGA! Mamy do czynienia z największym skandalem w historii wyborów w Polsce!
Sytuacja jest absolutnie bezprecedensowa - TVP złamała prawo nie wykonując prawomocnego wyroku sądu po przegranym procesie w trybie wyborczym! Sąd nakazał telewizji publicznej sprostować fałszywe informacje o poparciu jednego z komitetów i opublikować sześć sondaży, według których komitet przekracza próg wyborczy. TVP miało wykonać wyrok najpóźniej w dzisiejszym wydaniu Wiadomości, ale nie uczynili tego.
TVP swoim działaniem powoduje zakłócenie procesu wyborczego w Polsce, co stawia pod ogromnym znakiem zapytania prawidłowość wyborów parlamentarnych w Polsce!
Sytuacja jest dramatyczna i niezwykle trudno jest podjąć adekwatne kroki, by temu przeciwdziałać, ze względu na trwającą ciszę wyborczą. Ważne - wykonanie wyroku nie naruszało ciszy, nie stanowiło agitacji w rozumieniu kodeksu wyborczego. TVP była absolutnie zobligowana do realizacji postanowienia sądu i jest to wykładnia Państwowej Komisji Wyborczej. Od 30 lat nikt tak jeszcze nie uderzył w demokratyczne wybory.
TVP wyraźnie kpi sobie z prawa i wszystkich Polaków! Kwestionują fundament wolnych, zgodnych z prawem, demokratycznych wyborów. Wyciągniemy z tego najdalej idące konsekwencje.
Niebawem ukaże się specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Wyrok sądu, którego nie wykonała TVP:
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Ten obrazek z GMO i 5G był na profilu Wilka i udostępnił go profil Konfederacji ale już go skasowali zanim sam chciałem go odpowiednio skomentować.

W związku z tym pytanie jak typujecie:

A) 0-2.137%
B) 2.137-3%
C) 3-4.20%
D) 4.20-4.47%
E) 4.47-5%
F) 5-100%

Obstawiam C.

I co . Głupio teraz :D?

Wygląda na to, że eurowybory były tą przegraną bitwą, a ta jesień to wygrana wojna.

[*] memy o progu wyborczym Korwy :(.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Przecież mówię o Januszu. Sławek to nie wiadomo, gdzie kiedyś wyląduje. Nie takie przyszłe polityczne sławy kręciły sie wokół UPR.

Ha, kiedyś wygrałem wybory na szefa koła UPR z kolesiem, który jest senatorem PIS obecnej kadencji. Trochę dalej politycznie zaszedł niż ja.
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Przecież wiem, że chodziło o JKMa (to było półżartem), ale ten sukces to jest zasługa którego z nich - w większym stopniu (to było półserio)?

Ha, kiedyś wygrałem wybory na szefa koła UPR z kolesiem, który jest senatorem PIS obecnej kadencji. Trochę dalej politycznie zaszedł niż ja.
Ale on teraz siedzi i pierdoli o jakichś głupotach z dziadami z demencją, a Ty jesteś właścicielem forum, na którym najtęższe umysły epoki dyskutują o najważniejszych problemach przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości.

I kto tu jest zwycięzcą?
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
comment_GyY98fMpJGmyQRze6fts292MuEATi79v,w400.jpg
 
Do góry Bottom