KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
A jeszcze trzy i pół roku temu Korwin-Mikke ostro atakował Palikota za gaz łupkowy:
http://www.wprost.pl/ar/341529/Korwin-Mikke-Palikot-oszalal-Sprawa-nadaje-sie-do-prokuratury/

Krytykując Palikota szef KNP przypomniał, że Palikot wystąpił niedawno przeciw eksploatacji gazu łupkowego. Zdaniem Korwin-Mikkego, gaz łupkowy nie zapewni Polakom Eldorado, ale mógłby uniezależnić nas od dostaw rosyjskich lub przynajmniej wymusić na Rosjanach znaczną obniżkę cen gazu i ropy. - Ten, kto działa przeciw eksploatacji gazu łupkowego działa przeciw interesowi państwa polskiego, przeciw interesowi Polaków, wszystkich mieszkańców tych ziem - podkreślił Korwin-Mikke. - To już się jawnie kwalifikuje pod szkodnictwo gospodarcze - dodał.​

wytłuszczenie ode mnie

No i mamy szkodnika. ;)

Tu nadawał w innym tonie, ale wolno-rynkowo:
http://nczas.com/publicystyka/korwin-mikke-logika-demokratow-na-przykladzie-sporu-o-gaz-lupkowy/
 

Solitary Man

Człowiek raczej piwnicy
492
2 216
To post z fejsa. Korwin linkuje do filmiku The european parliament vote 16x in 1 minute.
Jakaś afera - podobno zagłosowałem w PE za zakazem wydobywania gazu łupkowego - co miałoby dowodzić, że jestem agentem GazPromu. Eee, tam: wielokrotnie wypowiadałem się za wydobywaniem tego gazu, wyśmiewałem pannę Marynę LePenównę (właśnie jako kupioną przez Moskwę) - a gdybym był agentem to dla zamaskowania na pewno głosowałbym przeciwko - biorąc pod uwagę, że ten głos o niczym nie decydował, a w ogóle PE o niczym nie decyduje http://biznesalert.pl/parlament-europejski-zaleca-zatrzyma…/ - ale jeśli to prawda (mój asystent sprawdzi), to świadczy o przemęczeniu: jak się w godzinę wykonuje 700 głosowań, to można się pomylić...
https://www.youtube.com/watch?v=bmXJhGK4cr0
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Oświadczam, że po powyższym tekście skończyłem z Korwinem raz na zawsze. Już nawet słuchanie dla beki nie ma sensu.

Ten człowiek IMO właśnie tym zdaniem skompromitował się w sposób wiążący. Naprawdę doszło tutaj do kompletnego autozaorania. Politycy świetnie komponują się jedynie z dołem i wapnem. Amen.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Ojej, kucyki i co terass? XD

Oświadczam, że po powyższym tekście skończyłem z Korwinem raz na zawsze. Już nawet słuchanie dla beki nie ma sensu.

Ten człowiek IMO właśnie tym zdaniem skompromitował się w sposób wiążący. Naprawdę doszło tutaj do kompletnego autozaorania. Politycy świetnie komponują się jedynie z dołem i wapnem. Amen.

A ja oświadczam, że nie zrozumiałeś prawdziwego sensu wypowiedzi pana Janusza. Kucowski zespół ds. tłumaczenia wypowiedzi Korwina już pracuje nad prawidłową interpretacją jego słów. Trzeba wytłumaczyć debilom spod budki z piwem o co chodziło poecie.
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Kuc to kuc. Pozostanie przy wodzu, nawet jak ten lubi mieć ludzi pod lupą. Wolnościowcy, kurwia ich maść!
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Korwin mówił, że jak zacznie świrować na starość to żeby go nie słuchać i olać moczem. Tomkiewicz chciał być buntownikem, a do końca życia pozostanie kucem.

SZACH MAT i propsy dla Pana Janusza, że was strollował. Z tej sekty nie można wyjść, przykro mi.

Janusz_Korwin-Mikke_playing_chess.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Cóż, jeśli pojęcie "mniejszego zła", a tak cały czas pojmowałem JKM-a, wiąże się z byciem kucem ...
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
"Mniejsze zło" jest nadal złem, a nie dobrem. Korwin nigdy nie mówił, że jest za likwidacją państwa.

Stwierdzenia "władza ma prawo wiedzieć" nie będę komentował. Jest zbyt ogólne, żebym wiedział o co mu konkretnie chodziło. Wiem tylko, że przynajmniej kiedyś był przeciwko "wiedzy władzy" na temat, np. posiadanych sztuk z bronią w swoim domostwie. Może zmienił zdanie.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Tego stwierdzenia o "władza ma prawo wiedzieć" nie będę komentował. Jest zbyt ogólne, żebym wiedział o co mu konkretnie chodziło.

XDXD This is what i mean.

Wiem tylko, że przynajmniej kiedyś był przeciwko "wiedzy władzy" na temat np. posiadanych sztuk z bronią w swoim domostwie.

Gówno prawda, bo JKM był za rejestracją broni.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Przecież sam stwierdziłeś, że kuce będą szukały usprawiedliwienia wypowiedzi Korwina. Skoro mają szukać, tzn. automatycznie, że wypowiedź jest dość ogólna i daję spore pole do popisu w dziedzinie jej interpretacji i co autor miał konkretnie na myśli. Problemy z logicznym myśleniem, że się nie zgadzasz z moim zdaniem?
Kucowski zespół ds. tłumaczenia wypowiedzi Korwina już pracuje nad prawidłową interpretacją jego słów. Trzeba wytłumaczyć debilom spod budki z piwem o co chodziło poecie.
XDXD This is what i mean.

Nie jestem Kucowskim Zespołem Ds. Tłumaczenia Wypowiedzi Korwina, bo nie podjąłem się zadania interpretacji jego wypowiedzi. Jeśli to Cię uszczęśliwi, uważam to za kompromitujące. Ale mnie nie dziwi ta wypowiedź, jak np. Tomkiewicza.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Ale udajesz, że nie wiesz co miał na myśli. Zapewne w przypadku swoich antypatii, za wygłaszanie jeszcze większych ogólników już byś rzucał kamieniami, osądzał i dokładnie wiedział o co chodzi.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Bo nie wiem, a Ty wiesz?

To się pochwal, bo ja nie wiem. Władza ma prawo wiedzieć, ale co? Nie wyczytałem z wypowiedzi Korwina odp. na to pytanie.

A samo stwierdzenie mnie zbytnio nie dziwi, bo według Korwina "władza ma prawo wiedzieć, kto nie płaci podatków" na przykład. Aż tak Cię to dziwi, że etatysta to może mieć na myśli?

Ośmieszasz się bardziej niż Korwin w tym momencie. Ja stoję na stanowisku, że takiej wypowiedzi nie należy interpretować. Mam za mało informacji, żeby snuć domysły. Z libertariańskiego punktu widzenia jest śmieszna. Ale bardziej śmieszne jest, gdy kuce/antykuce (?) próbują dorabiać swoje historyjki. Szkoda na to czasu.
 
Do góry Bottom