KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
@Claude mOnet
1% tak kiedys lewactwo spiewalo na Korwina, Korwinizmy 1% a tu Korwin w PE xD a ostatnio o krok, doslownie. No i dzieki tym gadkom Korwina kazdy zna, a jak wiadomo, nie wazne jak mowia, wazne zeby mowili. Ogolnie wsrod mlodych masz wachadlo w strone wolnosci wiec jest wporzadku.
Kompletny amator polityczny, muzyk w ostatnich wyborach zdobył prawie 2x tyle głosów co Krul... Przypadek? Pomoc SS-manów? Kto wie...
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
Kompletny amator polityczny, muzyk w ostatnich wyborach zdobył prawie 2x tyle głosów co Krul... Przypadek? Pomoc SS-manów? Kto wie...

Ale to tylko potwierdza info ze wiekszosc to debile. Wyborcy nie sa racjonalni, Wiekszosc wyborcow glosuje na slogany. wiec o czym my rozmawiamy. 'Mieszkania dla Mlodych', '500zl na dziecko'. A napisz mi co Korwin obiecuje, i juz wiesz dlaczego na niego nie glosuja. Bo on nie ma zamiaru nikomu nic dawac. A debile rozumieja to tak "Bogaci beda Bogaci a ja to co."
Nie sledze zabardzo 'polityki' ale powiedz mi co ten Kukiz teraz robi.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Demokracja demokracją, ale Korwin nawet bandy baranów nie potrafi przekonać aby uzyskać 5% poparcia.
Baran – opis znaku Zodiaku
baran.gif
(21.03 – 19. 04)
słowa kluczowe: jestem i działam, idę naprzód, aktywność, agresja, przywództwo, początek, naiwność

Cechy charakteru
Baran jest pierwszym znakiem zodiaku, więc i osoby urodzone ze Słońcem w tym znaku muszą być wszędzie i zawsze pierwsze. Barany są bezpośrednie, szczere, wręcz obcesowe, nie bawią się w niuanse – i tego samego oczekują od innych. Nie interesują ich długie rozważania ani planowanie – najważniejsze jest dla nich to, co tu i teraz. Są nieskomplikowane, kierują się pierwszym impulsem, przez co mają w sobie coś z dzieci. Lubią zaczynać nowe rzeczy i cały czas działać, nie potrafią dłużej usiedzieć spokojnie na jednym miejscu.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Amel, a co u Skorpionów? Zapodasz w ramach off-topu?
Skorpion – opis znaku Zodiaku
skorpion.gif
(23 10 – 21.11)
Zgłębiam, drążę, ujawniam. Moje motto to skupienie, głębia, zaborczość, wnikliwośc, intensywność.

Cechy charakteru
Skorpiony są znane ze swoich intensywnych odczuć, determinacji i silnego zaangażowania we wszystko co robią. Wydaje się, że mają ogromną siłę woli, gdyż z reguły wiedzą czego chcą i potrafią nawet bardzo długo czekać na właściwy moment, by to uzyskać. Rzadko się poddają i są niezwykle wytrzymałe. Mają skłonność do popadania w skrajności i obce są im stany pośrednie. Nie lubią powierzchowności i przeciętności. Są obdarzone bardzo dużą siłą psychiczną, którą w zależności od stopnia rozwoju mogą wykorzystywać do wielkich celów lub w sposób destrukcyjny – np. gdy pozwolą, by kierowała nimi zazdrość i podejrzliwość.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Strzelec – opis znaku Zodiaku
strzelec.gif
(22 11 – 21. 12)
Idę naprzód i przekraczam granice. Moje motto to optymizm, entuzjazm, przygoda, szczerość.

Cechy charakteru
Strzelce kochają wolność
i nie znoszą rutyny. Wydają się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Mają szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Ich optymizm i niefrasobliwość sprawiają, że są miłym towarzystwem. Lubią filozofować i mędrkować. Mają poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności.

Nosz kurwa, myślałem, że moje zamiłowanie do wolności to wynik wieloletnich poszukiwań sensu życia, doświadczenia, poznawania świata, praw nim rządzących, oczytania, wiedzy, wyciągania logicznych wniosków, a tu chuja, po prostu mam to zapisane w gwiazdach. Do dupy z tymi zodiakami.
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
Po 1, O jakie poszukiwania chodzi? w jakim miejscu? co unia ma do tego? ktos co wie?
Po 2, Ciekawe jak Korwin uzasadni swoj 'glos'

Po 3.
Wiecie dlaczego w Polsce nie ma kopalni zlota?
Bo Polski nie stac zeby doplacac do kazdego kilograma ;)
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
WTF?? Korwin razem z ekolewakami głosował za zakazem poszukiwań gazu łupkowego. Oczywiście jest to na rękę... Rosji.



A jak zaglosowal Iwaszkiewicz?

P.S. Pamietam, ze JKM na blogu pare tygodni temu stwierdzil, ze Le Penowa zachowuje sie agent Rosji bo ta ochrzaniala USA, ze chca wydobywac gaz lupkowy aby oslabic Rosje. Wiec taka wolta JKMa jest naprawde zadziwiajaca. No chyba ze naprawde pomylil guziki. Dlatego dane o glosowaniu Iwaszkiewicza by sie przydaly.
 
Do góry Bottom