KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Korwin na temat zakłamania pojęć:

Pytano mnie jeszcze, dlaczego p.Żuraw nazwała tę „tęczę” „symbolem komunistycznym”. Cóż: jest to efekt świadomego pomieszania pojęć. W wyniku celowego działania tych, co dziś rządzą życiem umysłowym Europy, ludzie nie wiedzą, co to jest faszyzm, co to jest socjalizm, co to jest komunizm... O ile np. bolszewicy sympatyzowali z homoseksualizmem, o tyle komuniści byli zdecydowanie przeciwni... i to z czasem narastało. SA było za homoseksualizmem – SS już zdecydowanie nie. Wszystko szło na prawo. W momencie obalania wladzy PZPR, była ona ostoją Prawicy, a gospodarczo stała się, po reformie Wilczka, ruchem bardzo liberalnym – natomiast „Solidarność”, jak każdy związek zawodowy, była ruchem zdecydowanie lewicowym.
Dziś słów używa się nie jako określeń naukowych, lecz w formie wyzwisk. Jak w książce „1984”. Słowo „demokratyczny” nie oznacza wcale władzy Ludu – lecz „Dwój-plus dobry”. Np.Konstytucja 3 Maja, która likwidowała demokrację szlachecką i przywracała dziedziczną monarchię, jest w nowo-mowie „demokratyczna”. Odebranie Ludowi wolności wyboru i zmuszenie do wybrania w połowie kobiet jest też "demokratyczne". Natomiast „faszystowski” lub „komunistyczny” oznacza tylko, że to coś jest, zdaniem mówiącego, złe.
I proszę pamiętać o słowach Konfucjusza: „NAPRAWĘ PAŃSTWA NALEŻY ROZPOCZĄĆ OD NAPRAWY POJĘĆ!”
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Rozjebało mnie to. Ktoś podszywając się za Wiplera stworzył profil podszywający się za Rafalalę. To już jest wyższy poziom trollingu.
http://rafalala.bloog.pl/id,342158195,title,Ludzie-od-Korwina-probuja-mnie-zniszczyc,index.html
Rafalala: Ludzie od Korwina próbują mnie zniszczyć

Od jakiego czasu walczę z fałszywym fanpagem na facebooku. Fałszywa Rafalala piszę, że godło to szmata, że to ona zabiłam kota, itd.
Dostałam na maila informacje, które pokazują, że za tymi szykanami stoi Nowa Prawica. Czy oni też założyli ogłoszenia erotyczne?

fałszywego fanpaga prowadzi Przemysła Wipler
.

EDIT

Podobno ktoś zabił kota Raflalali. Oto jak relacjonuje zdarzenie.

Jeszcze drżą mi dłonie i nie mogą opaść emocje... Przygotowywałam śniadanie, dla siebie i siostrzenicy, która siedziała na kanapie z kotem na kolanach i oglądała telewizje, kiedy usłyszałam przeraźliwy huk. Wpadłam do pokoju. Za oknem odgłos uciekającego mężczyzny, który wykrzykiwał:"Polska!". W pokoju pełno szkła, ktoś wybił okno. Rzucił kostką brukową, która uderzyła kotkę Temidę i zmiażdżyła jej głowę. Córka mojej siostry płaczę. Patrze czy jest cała. Na szczęście kamień przetarł jej tylko dłoń. A gdyby to była ona? Gdyby to ona leżała zamiast martwej kotki? To były centymetry!

Szybko zdejmuje z poduszki poszewkę i chowam w nią Temidę. Temida jest zmasakrowana, jedno oko wypłynęło, pyszczek zmiażdżony. Ja jestem zmasakrowana, zmiażdżona i przybita. Czuje się bezsilna, czas sprzątnąć szkło...

Mam uwierzyć, że kostka brukowa przebiła szybę i uderzyła kota z taką siłą, że zmiażdzyła mu głowę, a oko wypłynęło??? To musiała być wystrzelona z katapulty.

EDIT2

Haha, napisałem Tralalala zamiast Rafalala. Już poprawiłem ;)
 
Ostatnia edycja:

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Jeżeli to prawda z tym kotem to trans ma prawo teraz po propertariańsku odjebywać [emoji6]
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Rozjebało mnie to. Ktoś podszywając się za Wiplera stworzył profil podszywający się za Rafalalę. To już jest wyższy poziom trollingu.
Rafalala: Ludzie od Korwina próbują mnie zniszczyć

Od jakiego czasu walczę z fałszywym fanpagem na facebooku. Fałszywa Rafalala piszę, że godło to szmata, że to ona zabiłam kota, itd.
Dostałam na maila informacje, które pokazują, że za tymi szykanami stoi Nowa Prawica. Czy oni też założyli ogłoszenia erotyczne?
Ta, ogłoszenia które wiszą na różnych serwisach od 3-4 lat (historia snapshotów na web.archive.org) zamieścił pewnie Wipler gdy był jeszcze w młodzieżówce WIP-UPR, po to by poprzez "prowokację" ośmieszyć nieznanego nikomu transa, lata później.. O zdjęciach już nie wspominam.. Pewnie ktoś nagrał kamerą mokre sny Wiplera :)

Poziom absurdu właśnie sięgnął zenitu.
 
Ostatnia edycja:

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Ta, ogłoszenia które wiszą na różnych serwisach od 3-4 lat zamieścił pewnie Wipler gdy był jeszcze w młodzieżówce WIP-UPR, po to by "ośmieszyć" nieznanego nikomu transa, lata później.. O zdjęciach już nie wspominam.. Pewnie ktoś nagrał kamerą mokre sny Wiplera :)

Poziom absurdu właśnie sięgnął zenitu.
Gozdyra łyka to jak pelikan. Za pół godziny trans będzie u niej w programie.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Gozdyra łyka to jak pelikan. Za pół godziny trans będzie u niej w programie.
Nawet na pikio.pl zalinkowali snapshot z web.archive.org (oryginał został usunięty) jednego z tych ogłoszeń które pochodzi z kwietnia tego roku, czyli sprzed prawie 5 miesięcy.. Wtedy przecież nikt o Rafalali jeszcze nie słyszał.. Gość wypłynął na aferze związanej z filmikiem który sam nakręcił jakoś tydzień-dwa temu. Po cholerę ktoś miałby zamieszczać sfabrykowane ogłoszenie sexu sponsorowanego z nim, w roli głównej, na jednym z serwisów dziwkarskich - prawie pół roku temu (jeśli - nie więcej?)

Czy naprawdę w tym kraju nikt nie używa mózgu?
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Najpierw dostał zadanie zaatakowania Zawiszy które wykonał, a teraz dostał zadanie dobierania się do KNP.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Też myślę że to celowo zmontował, a głowa tej akcji znajduje się gdzieś w Twoim Ruchu. Próbuje przekuć swoją kompromitację z usługami dziwkarskimi w akcję PRowo-polityczną, pewnie za namową palikociarni. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało że ten rzekomy fejk-profil sami założyli, żeby móc zaatakować KNP oskarżeniami o prowokację.

"No a skoro ktoś założył fejk profil na FB, to musiał również założyć profile z sex-ogłoszeniami"

Ot, dwie pieczenie na jednym ogniu. Zmienili ew. karkołomną obronę w atak.
 
Ostatnia edycja:

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Też myślę że to celowo zmontował, a głowa tej akcji znajduje się gdzieś w Twoim Ruchu. Próbuje przekuć swoją kompromitację z usługami dziwkarskimi w akcję PRowo-polityczną, pewnie za namową palikociarni. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało że ten rzekomy fejk-profil sami założyli, żeby móc zaatakować KNP oskarżeniami o prowokację.

"No a skoro ktoś założył fejk profil na FB, to musiał również założyć profile z sex-ogłoszeniami"

Ot, dwie pieczenie na jednym ogniu.

Naprawdę, taki "autorytet" nakłoni więcej normalnych ludzi do głosowania na Korwina, niż odciągnie, ktoś tu robi przysługę KaNaPowcom.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Kelthuz zmienny i rozchwiany jest jak kobieta. Raz jebie na Korwina, potem namawia do głosowania na KNP i robi piosenki o krulu, teraz znowu coś mu nie pasuje. Niech się chłopak zdecyduje, bo to śmieszne.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Ja nie wiem, czy on ponownie zamierza głosować na Nową Prawicę, czy mu się odwidziało. W zeszłym roku twierdził, że Korwin szkodzi idei wolnościowej w Polsce i w ogóle to diabeł wcielony. Bardziej odnoszę się do jego komentarzy pod filmikiem, a nie samego wideo:

"KNP nie opiera się na filozofii wolności, tylko na słowach wodza. Do dupy z tak biedną filozoficznie platformą"
 
Ostatnia edycja:

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Kelthuz wyolbrzymia ten fanatyzm wśród wyborców KNP dosyć mocno, ale racji mu nie można odmówić. Co do jego pierdolenia o Izraelu - nie wiem. Pewnie antymuzułmanizm + chęć uniewinnienia.
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
od brutalistów:
SxHNTsX.jpg
 
Do góry Bottom