KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

tolep

five miles out
8 556
15 441
Ja też słyszałem. :))

http://aszdziennik.pl/114559,pkw-od...cy-zamiast-pesel-i-wpisali-numery-legitymacji

PKW odrzuciła 100 tys. podpisów poparcia dla JKM. Wyborcy zamiast PESEL-i wpisali numery legitymacji

94e10b2ca2a7a8cc7b71ba6afb88c9c7,640,0,0,0.jpg


Wyborcza wpadka kandydata partii KORWiN.

Miało być tak pięknie. 200 tys. podpisów zebranych w rekordowym czasie i zarejestrowanie kandydatury, kiedy konkurenci nawet nie rozstawili stolików z wolontariuszami. Jak się okazuje, triumf partii KORWiN został odtrąbiony przedwcześnie.

– Odrzuciliśmy 100 tys. podpisów poparcia dla Janusza Korwin-Mikkego, ponieważ zamiast PESEL-i wyborcy wpisali numery legitymacji szkolnych – dowiadujemy się w Państwowej Komisji Wyborczej.

Komisja ma też poważne wątpliwości co do reszty podpisów. Przy wielu obok podpisu wyborcy widnieje też podpis jego rodzica. PKW nakazała więc uzupełnienie list pod groźbą niedopuszczenia kandydata do wyborów.

Przedstawiciele KORWiN-a nie zgadzają się z tą decyzją.

– Legitymacje? Czy oni w tym PKW poszaleli? – słyszymy od jednego ze sztabowców. – Większość naszych wyborców ich przecież jeszcze nie ma.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
"Marek M. został zatrzymany w niedzielę w Krakowie pod dwoma zarzutami: znieważenia głowy państwa i usiłowania dokonania czynnej napaści na prezydenta. Podczas wiecu prezydenta Bronisława Komorowskiego trzymał w górze krzesło i krzyczał "gdzie jest szogun" oraz "Precz z komuną". Zdaniem policji okrzyki w jego wykonaniu były też wulgarne, według jego kolegów - akcja funkcjonariuszy miała charakter polityczny, złamano wolność słowa, naruszono też inne konstytucyjne wolności.

Je suis M.

W siedzibie partii KORWiN odbyła się wczoraj w jego obronie konferencja prasowa. Wzięli w niej udział też działacze młodzieżówki UPR. Wszyscy trzymali kartki z napisem "Je suis M." (nawiązanie do paryskiej akcji solidaryzowania się z pracownikami "Charlie Hebdo" - ofiarami dżihadystów).

Nie możemy podać nazwiska mężczyzny zapisanego na kartce, bo ma on zarzuty. Jak się okazuje, jest ono i tak... nieprawdziwe. Zatrzymana w niedzielę na wiecu osoba ma inną tożsamość niż młody polityk, którego broni teraz prawica. Na dodatek Markowi M. (jego rzeczywiste nazwisko też zaczyna się na "m") prokuratura zarzuca kradzież, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, zmuszanie świadka do zmiany zeznań, a w związku z zarzutem oszustwa jesienią ubiegłego roku wystawiono za nim list gończy. Na dodatek w momencie zatrzymania miał podawać się za... swojego brata.

Bronimy wolności słowa

Koledzy są zaskoczeni. - Znam go z nazwiska, którym przedstawiał się jako działacz. Na te dane miał też wystawioną legitymację partyjną. Może to był jego pseudonim? - zastanawia się Kamil Kupiec ze stowarzyszenia Młodzi dla Polityki Realnej.

Pytam Patryka Wącławskiego (organizował konferencję w obronie M.) z partii KORWiN, czy nie czuje się oszukany przez kolegę. - Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo nie miałem okazji porozmawiać z nim, usłyszeć jego usprawiedliwienia - tłumaczy. Młody polityk dodaje, że ta sytuacja nie ma wpływu na dzisiejszą manifestację. - Bronimy nie Marka, ale obywatela. Bronimy wolności słowa. Takie zachowanie policji jest niedopuszczalne i protestowalibyśmy, nawet gdyby chodziło o jakiegoś zwykłego złodziejaszka.

We wtorkowym marszu z krzesłami (rekwizyty mają symbolizować bezprawne zatrzymanie M.) swój udział zapowiedziało: Stowarzyszenie Młodzi dla Polityki Realnej, korwiniści, kibice Wisły Kraków (M. jest kibicem tego klubu), Nowa Prawica, a także Ruch Narodowy."
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44...a_wiecu__czlowiek_z_krzeslem__.html?piano_d=1

A narzekajo, że legaliści z tych konserw. :)
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Legalizm czy nie - zatrzymano go pod zarzutem usiłowania zamachu za pomocą krzesła.

Cały internet od wczoraj trzęsie się z beki.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Swołocz maksymalna, stara się jak może - "kobiety trzeba bić, hitler i tresura dzieci" Już raz to robiła w rozmowie z Korwinem.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Straszą tym Korwinem jak Hannibalem w Rzymie. Cóż... Kto chciałby być stratowany przez słonia bojowego?
Różnica pomiędzy Hannibalem, a tym co nadejdzie jest taka, że Hannibal został powstrzymany, a to co nadejdzie spadnie na nich, jak Kalifat na pederastów, czy też jak Attyla na chrześcijan. Im więcej takich "ekspertów" jak te pajace z warszawskiego uniwerku, tym większa szansa na totalne zwycięstwo, czyli na bardziej sromotną ich klęskę.
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Różnica pomiędzy Hannibalem, a tym co nadejdzie jest taka, że Hannibal został powstrzymany, a to co nadejdzie spadnie na nich, jak Kalifat na pederastów, czy też jak Attyla na chrześcijan. Im więcej takich "ekspertów" jak te pajace z warszawskiego uniwerku, tym większa szansa na totalne zwycięstwo, czyli na bardziej sromotną ich klęskę.

Nie byłbym taki pewien, razwiedka jak i wcześniej Rzym ma nieograniczone rezerwy ludzkie, wystarczy budżetówka
plus lemingi przy urnach a tego to jest więcej niż zergów.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
@Imperator na krótką metę. Rzym wtedy miał jeszcze coś, czego razwiedka dziś nie posiada. Rzym wtedy posiadał jeszcze "misję cywilizacyjną". Wszystkie dzisiejsze europejskie razwiedki mogą jedynie bełkotać bez sensu. Mogą też mówić z sensem o "końcu cywilizacji". Znakiem świadczącym o tym jest to, jak niedawno komusze spiedoliny z UE nagle z otwartymi ramionami przywitały papieżaka.
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Kalisz kurwo, krzesło niebezpiecznym narzędziem?

Zaklepał go już ktoś sobie na Dzień Sznura czy jest wolny?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
To wina neoliberalizmu! Tak wygląda podział pracy - po co wszyscy mają się zastanawiać co jest dobre a co złe? Przecież to strata czasu i środków. Od tego mamy etyków, którzy biorą za to kasę. Nie ma też dumać nad słusznością i jej brakiem, skoro płacimy pensje prokuratorom. Kapitalizm państwowy najlepszym rozwiązaniem ustrojowym, sam Kelthuz potwierdzi.
 
R

Ronbill

Guest
Nowa partia Korwin-Mikkego. Zagłosujecie na nią?
http://wiadomosci.onet.pl/tablica/n...ecie-na-nia,1668,1020088,153124061,watek.html

jeden z komentarzy :
"Na żadną z tych partii nie zagłosuję, choć byłem wyborcą Korwina przez wiele lat. Nie dlatego że lubiłem jego pajacowanie, ale dlatego ze to była jedyna prawdziwie liberalna partia w Polsce (choć z wieloma punktami programu się nie zgadzałem). Niestety, kłótnie w partii, brak sensownych ludzi, brak stanowiska partii na temat naszej zmieniającej się z dnia na dzień rzeczywistości, nieobecność w mediach poza wybrykami Korwina - sprawiają, że nie ma szans na osiągnięcie sensownego wyniku w wyborach. Nie chcę po raz kolejny zmarnować głosu. Z bólem serca muszę zagłosować na PO, partię która sprzeniewierzyła się swoim ideałom (3x15 - to mi się podobało), ale jaki jest wybór - PiS, SLD, PSL - same postkomuchy. Żal że nie ma prawdziwej alternatywy, bo rządy PiS to by była katastrofa'."
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Podobała mi się wypowiedź Kukiza pod koniec do muchy - "Wie Pani ile jest takich ani much na prowincji - mnóstwo - mówi Kukiz - tylko nie każda partycypuje w systemie". Dobre!
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Wilk normalnie chyba czyta libnet, bo mu się włączył "bejsment mode". Na swoim fejsie w odezwie-tyradzie do swoich hejterów, grozi w te słowa
będą to Wasze ostatnie wpisy na tym forum (a potem płaczcie wszędzie gdzie chcecie, że ten niedobry Wilk was wyrzuca za drzwi w nagrodę za brak elementarnej choćby kultury).
To uczciwy układ i szczere (ostatnie) ostrzeżenie - decydujcie sami (im szybciej tym lepiej)
(oczywiście moglibyście również - i to byłoby najlepsze - wyjść ze swych ciemnych piwnic, pokazać twarze i wojować - ad rem - pod prawdziwym nazwiskiem, ale nie jestem aż tak naiwny by sądzić i wierzyc, że stać Was na jakąkolwiek odwagę
Żenada w uj, wiadomo, Wilk. A tak na marginesie - zauważcie, że mu lotto cała ta prezydentura, takie mam wrażenie. Koleś zrobił co miał zrobić, misja skończona i tyle tego. Trza było rozjebczyć Korwie partię, no to robotę z Marusikiem i całą bandą odwalili. A teraz taka beczuła :D ... wyjdźcie ze swoich piwnic, ja pierdzielę :)
Nooo ... ja bym na jego miejscu tak nie gadał, bo wraz z opuszczeniem przez libów swoich piwnic, zacznie się długo oczekiwany Dzień.

Dobry koment. Ktoś też ma wrażenie, że Wilkowi powisa prezydentura jak glut z nosa.
Daniel MusiałZajmij się chłopie kampanią a przede wszystkim zbieraniem podpisów bo czas mija a cienko u ciebie zamiast cyber hejterami się martwić. I to ma być poważny kandydat na prezydenta?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom