KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Myślę, że poglądy tej pani przypadną wam do gustu:

(8:10 "WSI, WSI WSI!", hahaha)

PS. Jakiej metodologii byście użyli, aby przekonać tę kobietę do libertarianizmu? Użylibyście argumentacji utylitarystycznej, czy raczej prawonaturalnej?
 
Ostatnia edycja:

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223

Podoba mi się organizacja pod rządami Wiplera, widać wyraźny przeskok jakościowy.
Berkowicz miał na myśli oczywiście ten sondaż:
comment_HlkcClgUUckPVlUmRLBMJPah7J3ZWkSv.jpg


Btw:
comment_YNwLtXvtHlhLAROOBqxddACKyZph26IU.jpg
 
Ostatnia edycja:

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Z konta FaktyTVN na wykopie:

Patrzymy i widzimy kolejną aferę na Mirko, ale... W Faktach powiemy dziś o incydencie podczas spotkania z prezydentem Komorowskim. Jednak zanim kilku Mirków manipulując, zarzuci manipulację, przeinaczanie, itp. już teraz zacytujemy wypowiedź policjanta, na której będzie opierał się news w TV, oto ona:

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
podinsp. Mariusz Ciarka:
Policjanci zobaczyli w tłumie mężczyznę, używał słów wulgarnych w stosunku do Pana Prezydenta. W pewnym momencie chwycił krzesło i chciał tym krzesłem rzucić w Pana Prezydenta to była odległość około 2/3 metrów. Policjanci zareagowali błyskawicznie obezwładniając mężczyzne. Jest to znany nam pseudokibic jednej z krakowskich drużyn. Zatrzymaliśmy go pod kierunkiem 2 zarzutów, znieważenia prezydenta RP i usiłowania czynnej napaści, do których wstępnie się przyznał.

Krótko, zwięźle i na temat:
Zatem słowa "pseudokibic" nie używają dziennikarze, a policja. Macie zastrzeżenia? Napiszcie do niej.
To NIE NASZA WERSJA, a Policji. To bardzo ważne, gdyż są tu osoby, które zarzucają widzom brak myślenia, choć media podają źródła informacji.​

 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
oj tam walecznych serc, większość to byli komuniści od pisu...
Są waleczni. Codziennie wdychajo smog węglowy, muszą słuchać hałasów z Rynku, a potem dostają przez to podwójnego wkurwa. Niech się Brontozaur cieszy, że mu ktoś łba maczetą nie upierdolił, ale z tego co widziałem na filmiku, nie było zawodników z Huty. Pokopali by se w gałę jak Tusk, tylko łbem.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
"Szkło Kontaktowe" z 9.03.15.
Komentują Miecugow i Jachimek. Gadają o sukcesie sztabu ugrupowania KORWiN. Najszybciej złożyli ogrom podpisów, co musiało pewne kręgi zaniepokoić. Zębacz Jachimek w pewnym momencie wypalił z dupy, że słyszał już gdzieś o tym, że wykryto jakieś nieprawidłowości. Miecugow pyta więc, gdzie dokładnie o tym słyszał, a Zębaty na to ponownie, że gdzieś, ale nie pamięta. Będą mieszać!
Czego można się spodziewać po kimś takim?
5169b212ae2d6761fe1c10b8b012b7a2.jpg
 
Do góry Bottom