KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Patriciush

akcjonariusz Najjaśniejszej RP Sp. ZOO
118
281
Kuźwa, jak orkiestra na Titanicu. Co trzeba mieć z płatami czołowymi, żeby nie umieć dostrzec iż ta łajba idzie na dno, a na pokładzie są pasażerowie na gapę, którzy wyjebali kapitana następnie wjebali statek na górę lodową i dalej wiercą w poszyciu kolejne dziury...
 

DEZ.informacja

#osobno
118
68
Śmieszki zrobiły imprę. Banasiewicz jako prowadząca. Walicki jako prowadzący. Samborski jako jeden z przemawiających.
Marcin Kruszewski (naczelny kuc) został w KNP i również przemawiał!

Ja pierdolę, co za żenada. Dobrze, że Korwin zaczął się pojawiać w mediach - będą efekty.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
A może ci ludzie dostali jakieś bliżej nieokreślone zapewnienie, że jak usuną wodza to dostana niespodziewane poparcie w mediach i staną się kolejną "prawicą" na scenie oczywiście mocno koncesjonowaną i kontrolowaną. Bo jak inaczej wytłumaczyć ten ruch. Tylko próżnością, pewnością siebie i bujaniem w obłokach. Może powoli zmienią retorykę na bardziej bezpieczną dla naszych klas zasiadająco-rządzących od dwudziestu kilku lat i zostaną dopuszczeni do koryta. A potem będą jak inni. Zastanawiam się.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
Kurwa, ta gala to pełen profesjonalizm. Otwierające wystąpienie Szpadla bardziej przypominają mi wybory burmistrza Grójca z połowy lat 90-tych niż niż część nowoczesnej kampanii. To jest taka żenada że aż gałki oczne bolą
 

workingclass

Well-Known Member
2 134
4 153
O rany, taka Deska to żadnego betonu ani układu nie rozbije a co najwyżej spróchnieje.
Komorowski ma wiecej charyzmy.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
Ja na miejscu służb bym przemilczał każdego kandydata opozycji, a jeśli już musiałbym jakiegoś pokazać, to byłby to taki, który już nikogo więcej nie przekona do siebie poza tymi, których już przekonał.
Dopiero jeśli suma głosów na opozycyjnych kandydatów będzie na tyle znacząca, że rzeczywiście któryś mógł coś wygrać, a nie wygrał przez zbytni podział głosów, to wtedy zacznę się zastanawiać, i pewnie nie tylko ja, czy nie lepiej skupić się na tym jednym.
 
Do góry Bottom