KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
A ja obstawiam bącura. Chciał go zamaskować chrząknięciem, ale ono tylko ruszyło jelitami hehe... Niezły obciach, bo tamta blondyneczka przecież nie robi takich rzeczy. Atrakcyjne kobiety nigdy nie pierdzom :D
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Amel, niczego chyba nie usunął. Może chodzi o prywatne konto, na którym ma poukrywane to i owo. A oficjalne wciąż istnieje.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
To już nie przeszły? Mnie martwi brak agresji w ich przekazie i działań. Gdzie prowokacje i działania zaczepne?

Btw, Wipler wie jak zachęcać do głosowania. :D
comment_osM3UrAQezZ5Soxeohig2JfC4jAVEspH.jpg
 

Morti

Active Member
52
118
http://www.mpolska24.pl/post/8041/jacek-wilk-korwinosceptyczny-liberalizm
Mariusz Gierej: Zostawmy to. Niech mi pan powie co z rolnikami? Jest pan prezydentem, mamy protesty rolnicze. Popiera pan żądania rolników, czy likwidujemy dopłaty i niech działa wolny rynek?


Jacek Wilk: Zlikwidowanie dopłat w tym momencie w Polsce, bez likwidowania ich we Francji czy w Niemczech spowodowałoby, że polskie rolnictwo miałoby dużo gorsze warunki do działalności, w tym momencie by to nie miało sensu. Trzeba raczej te dopłaty podnosić na tyle, żeby były zbliżone do tego co mają rolnicy w innych krajach po to, żeby nasi rolnicy mogli konkurować na równych zasadach.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 791
8 462
Gdzieś przeczytałem czy usłyszałem, że partie Korwina UPR/KNP/WiP do ubiegłego roku, czyli przed 2014 tylko raz osiągnęły 4% w jakimkolwiek sondażu. Nie śledziłem kiedyś sondaży tak jak teraz, czy ktoś mógłby potwierdzić, że to prawda?
 

Xsenon

New Member
8
3
Ten wywiad i te słowa, razem ze spotkaniami Gowin-Żółtek i widoczną niechęcią (nie do końca odwzajemnioną) KNP do nowego ugrupowania dają według mnie jeden wynik - na jesieni prędzej KNP i PRJG pójdą z jednej listy, niż KNP z KORWiNem, albo RN.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 854
12 246
Czy ktoś ze śmieszkujących na fejsbuniu mógłby wysłać w świat info, że jest popyt na plastykowe Janusze:

  1. 10:59 - Ciek:
    Sztab powinien sprzedawać maski korwina z tanimi muszkami na gumce, kupiłbym. Jak znalazł na jakąś manifestację, nie żebym zamierzał wychodzić z piwnicy, no ale sprzęt trzeba mieć na wszelki wypadek. Na tej samej zasadzie mam też kondomy i żel poślizgowy w domowej apteczce.
  2. 10:59 - Grzechotnik:
    no, to jest dobry pomysł
  3. 11:00 - Grzechotnik:
    nawet kurewsko dobry
  4. 11:00 - Grzechotnik:
    trzeba wiplerowi podesłać


Januszowałbym w ten sposób:

v-for-vendetta-20060221085724795.jpg
 
Do góry Bottom