KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Mi wystarczy obecność w KNP takich tuz jak Szpanelewski czy Samborski do oceny tej organizacji. Nie wspominam o Wilku i o dziwnej wizycie Ziemkiewicza w głównej siedzibie.
Chociaż Żółtek to cwana bestia i dobrą gadkę sprzedał. Może nabrać lub zasiać wątpliwość wśród niektórych, a już samo zasianie wątpliwości to wielki sukces dla manipulatora.
Co do Ruchu Narodowego - prawdziwa organizacja narodowa powinna być stowarzyszeniem i stanowczo odciąć takich ludzi jak Zawisza czy Winnicki od działania. Niech se kurwy zakładają partyjki i z ONR i Młodzieżą Wszechpolską - ale od Dmowskiego to wara. A można zebrać normalnych narodowców i to myślących - którzy nie traktują sanacji jak Boga oraz posrania jako drugiego Bożka. Nawet Braun takim narodowcem jest albo Jan Przybył. Nawet Michalkiewicz może w takim stowarzyszeniu działać.
Wolnościowcy muszą i działać oraz być obecni w takich środowiskach i być przeciwwagą dla lewackich ciot udających patriotów i będących zdrajcami Polski. Jeżeli ktoś jest patriotą to musi być za wolnym rynkiem i małymi przedsiębiorstwami. Nie ma innego rodzaju patrioty i innego spojrzenia na gospodarkę pod kątem patriotyzmu. A jak patriotyzm to lokalny. Dlaczego mam na przykład kochać Szczecin albo Gdynię w równym stopniu? Nigdy tam nie byłem i pierdolą mnie te miasta. To czy Praga zalana czy Budapeszt? Obchodzi mnie to w równym stopniu jak Gdańsk czy Szczecin. Naturalny patriotyzm to patriotyzm lokalny. Wszelkie inne patriotyzmy to sztuczne twory. Dlatego Ruch Narodowy jest sztucznym tworem i ma gówno wspólnego z patriotyzmem.
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Ja nie jestem nawet lokalnym patriotą. Nienawidzę miejsca, w którym mieszkam już za sam klimat, a sentyment jak mam, to raczej do odległych lat beztroski, kiedy to człowiekowi wydawało się, że czas to towar, który może sobie dokupić kiedy tylko zechce.

Kocham miejsca, w których mnie nie ma. Wybrzeża M.Śródziemnego itp. Wszędzie gdzie jest ciepło, wszędzie, gdzie jest wilgoć ok. 50%, gdzie nie ma tropików i okutanych od stóp do głów na szaro ludzi.

Patriotów postrzegam jako bardzo autorytarnych osobników, związanych pokoleniowo z tym krajem, z drzewem genealogicznym, święcących pod niebiosa swoich starych, ale nie mam nic do nich, niech se pielęgnują swoje tradycje, wspominają babki i dziadków, odległych przodków i tyłków, ale do jasnej kurwy, niech mi nie każą stawać po stronie państwa i jego pierdolonych instytucji dojnych!
Choć nieraz to ja stawałem po ich stronie (i będę stawał) przeciwko demo-zamordystycznym tworom globalnym, jak UE. Narodowiec to mniejsze zło w tym przypadku. Nigdy w tej materii nie zmienię zdania. A że się kurwią polscy narodowcy, wiadomo od dawna. Król jest nie do przyjęcia, ale jak go tylko z KNP wyjebali, od razu pojawił się Ziemkiewicz i ten pyrtek Zawisza herbu Wąch Polski. Ale żenua. Wszystko jest obsadzone agenturą post-okrągłostołową.
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 560
15 464
Ja nie jestem nawet lokalnym patriotą. Nienawidzę miejsca, w którym mieszkam już za sam klimat, a sentyment jak mam, to raczej do starych czasów beztroski, kiedy to człowiekowi wydawało się, że czas to towar, który może sobie dokupić kiedy tylko zechce.

Kocham miejsca, w których mnie nie ma. Wybrzeża M.Śródziemnego itp. Wszędzie gdzie jest ciepło, wszędzie, gdzie jest wilgoć ok. 50%, gdzie nie ma tropików i okutanych od stóp do głów na szaro ludzi.

A patriotów postrzegam jako bardzo autorytarnych osobników, którzy czują się związani pokoleniowo z tym krajem, ze swoim drzewem genealogicznym, święcącym pod niebiosa swoich starych i nie mam nic do nich, niech se pielęgnują swoje tradycje, wspominają babki i dziadków, odległych przodków i tyłków, ale do jasnej kurwy, niech mi nie każą stawać po stronie państwa i jego pierdolonych instytucji dojnych! Choć z drugiej strony, nie raz, nie dwa, stawałem po stronie narodowców (i będę stawał) przeciwko demo-zamordystycznym tworom globalnym, jak UE. Narodowiec to mniejsze zło w tym przypadku. Nigdy w tej materii nie zmienię zdania. A że się kurwią polscy narodowcy, wiadomo od dawna. Król jest nie do przyjęcia, ale jak go tylko z KNP wyjebali, od razu pojawił się Ziemkiewicz i ten pyrtek Zawisza herbu Wąch Polski. Ale żenua. Wszystko jest obsadzone agenturą post-okrągłostołową.

Piszesz takie rzeczy, jakbyś nie zdawał sobie sprawy że tu nie chodzi o żadne idee, tylko zwyczajną walkę o życie (polityczne). jeżeli Ruch Narodowy (zdychający) z truchłem UPR i truchłem KNP zbiorą razem siły, to MOŻE uda im się zebrać wymaganą liczbę podpisów by zarejestrować swojego kandydata. W takiej sytuacji różnice ideowe idą w kąt, a wszystko jest podporzadkowąne propagandzie.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Piszesz takie rzeczy, jakbyś nie zdawał sobie sprawy że tu nie chodzi o żadne idee, tylko zwyczajną walkę o życie (polityczne). .
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, tak jak w przypadku kiedy wyniuchałem Wilka (teraz nagle już kurwa niemal każdy wiedział od samego początku kim jest Wilk), ale po co mam mitrężyć czas na próbę detalicznego nakreślenia linii dzielącej zwykłych koryciarzy od tych, co po pewnym czasie z dużym prawdopodobieństwem zostawią gdzieś po drodze swoje ideolo i staną się koryciarzami, by od tej pory wykorzystywać olane wcześniej ideolo jako maszynę propagandową.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Spierdoliny z TVN też puściły paszkwil.

http://webcache.googleusercontent.c...partii-korwin,511838.html+&cd=6&hl=pl&ct=clnk

[tosiabunio: do taki celów stosuje się achive.today - ten sam link zarchiwizowany: https://archive.today/0Ddkt ]

Po chwili - wpis i materiał znikł i został zastąpiony tym: http://www.tvn24.pl/hakerzy-wlamali-sie-na-falszywe-konto-partii-korwin,511838,s.html

Hakerzy włamali się na fałszywe konto partii KORWiN? WTF?
Raczej - "gimbaza wkręciła imbecyli z TVN". Tak powinien brzmieć news.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Łukash

Well-Known Member
261
531
Po dzisiejszych konferencjach widzę moc KORWiNa i bandę muminków bez szans z KNP.
Nie martwił bym się zbytnio Wilkami ... Rewiński miał większą siłę przebicia niż dziwolągi od Marusika.
Jak ten typ w ogóle gada : " ...nadal mamy bieda z nędzą.." ? Lepper był bardziej lotny w mowie ...
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Jakby kogoś ciekawiło. Konferencja bandy aferałów w lepszej jakości i dodatkowo pytania do Wilka na samym końcu. Czyżby dołączyli pytanka? Bo na konferencji jakoś nie słyszałem pytających.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Na stronie sejmuchów nie było żadnych pytań. Może faktycznie je dopięli?
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Ucięli jak Szpanelewski mówił: "Nie ma pytań - dziękujemy uprzejmie" i jak wychodzili z konferencji.
Niezłe wilczki z nich.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 378
W ogóle z jakiej paki KNP miała konferencję w sejmie? Zawsze mi się wydawało ,że trza mieć zaproszenie ,dlatego odkąd Wipler wszedł do starej KaNaPy czasem się ich tam widywało... ale teraz z jakiej paki?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Mi przeszło po wywiadzie Wilka z Tymochowiczem. Już wtedy przestał orać, a zaczął lizać i mlaskać. Wtedy wiedziałem, że coś nie gra. Jeszcze na dokładkę to, niby żartem, zaproszenie Wielkiego Manipulatora do KNP.

O reszcie myślałem, że są pod butem Korwina, ale się potwornie myliłem.

BTW: Moja Żona ma ciekawą i dość przerażającą hipotezę, która mówi mniej więcej, że służby pozwolą KNP dostać się do Sejmu, a ci wkrótce zaczną grać dla partyjnego kartelu w myśl post-okrągłowych ustaleń. Padnie więc teoria, że środowiska związane z prawicą pokroju JKM, nigdy nie dostaną się na Wiejską. Co jeszcze gorsze od tej chytrej sztuczki: dojdzie do kompromitacji środowisk wolnościowych poprzez kartelizację KNP. Wtedy nikt nie będzie już argumentował, że to było poustawiane, a Korwina wyruchali, lecz pojawią się głosy typu: widzicie, co prezentuje sobą dziecko Korwina i jego projekty? Oczywiście, to wszystko przy założeniu, że JKM nie przekroczy progu.
Oby ten scenariusz nigdy się nie sprawdził.
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Około minuta materiału i już coś ścieka po brodzie Wilkowi. Widać kroplę, może ktoś mu przerwał dojenie lufy? ;) Obrzydliwy typ, musi jeszcze nad nim popracować, sam tez abnegat, Tymochowicz. Widać jednak, że już posłuchał Wiplera i orypał barana.
 

Łukash

Well-Known Member
261
531
Około minuta materiału i już coś ścieka po brodzie Wilkowi. Widać kroplę, może ktoś mu przerwał dojenie lufy? ;) Obrzydliwy typ, musi jeszcze nad nim popracować, sam tez abnegat, Tymochowicz. Widać jednak, że już posłuchał Wiplera i orypał barana.

Jeszcze te celowe niekorzystne ujęcia z dołu celowane wprost w drugi podbródek :D
Wstrętny , odlajkowałem go w końcu :D Ale bardziej mnie denerwuje w tej ekipie Marusik ratlerek :D
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Jeżeli teoria Wielce Szanownej żony Tomkiewicza będzie prawdziwa to z KNP będzie drugie KLD. Przecież z Tuska czy Bieleckiego też byli liberałowie. Gdyby nie ich stosunek do Wałęsy i gdybym nie znał Korwina i Kisiela to być może byłbym z jednych nabranych.
Stosunek do Wałęsy był bardzo ważny. Jak ktoś miał pozytywny to albo naiwny idiota albo agent. Bo albo taki wierzył w mit Wałęsy albo traktował jako mniejsze zło. W obu przypadkach było to podejście naiwne i głupiutkie. Korwin był pozbawiony tej naiwności i dlatego mu ufałem i ufam. Mogłem wykluczyć obie możliwości.
Zabawne jest to przejście Popieli do KNP. Miałem o nim lepsze zdanie, ale jak widać pewne zdarzenia weryfikują zdanie człowieka.

Przy czym raczej nie wierzę w zaistnienie KNP... Ale kto wie.
Jak jeszcze Ziemniak i RN będą z nimi w sojuszu to może być całkiem prawdopodobny scenariusz na wejście kmiotków. O ile dobrze to rozegrają. Żółtek jest dobrym propagandzistą.
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 686
Jakby kogoś ciekawiło. Konferencja bandy aferałów w lepszej jakości i dodatkowo pytania do Wilka na samym końcu. Czyżby dołączyli pytanka? Bo na konferencji jakoś nie słyszałem pytających.

Tak. Nie chciało mi się oglądać całości, ale jeśli dobrze rozpoznaję głos, to pierwsze pytanie zadaje Dziambor, a na pewno jakiś KNP-owiec bo w pytaniu pada termin "unioposeł" :)
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 378
Około minuta materiału i już coś ścieka po brodzie Wilkowi. Widać kroplę, może ktoś mu przerwał dojenie lufy? ;) Obrzydliwy typ, musi jeszcze nad nim popracować, sam tez abnegat, Tymochowicz. Widać jednak, że już posłuchał Wiplera i orypał barana.
To naturalne zachowanie u wilków z apetytem na władzę...
3046895b51d1.png

MzMzOTY3NjEzNA==_o_woodkid-iron.jpg


Ja bym zwrócił jeszcze uwagę na to wygłodniałe spojrzenie ... :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom