KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

D

Deleted member 4476

Guest
KorWin.png

Zrobione w pośpiechu bo ludzie wkoło chodzą, i nie chciało mi się szukać lepszej czcionki.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
KorWin.png

Zrobione w pośpiechu bo ludzie wkoło chodzą, i nie chciało mi się szukać lepszej czcionki.
Czemu taki dziwny węzeł? :(
Btw, gdyby chłopcy mieli jaja, to wzięliby coś w tej konwencji na logo. Same plusy - sroga reklama (powodowana srogim bulem dupy mainstreamu) i przyciągnięcie rzeszy Zwykłych Wkurwionych Słowian, których niemało, a którzy głosować nie chodzą. Taki powinien być plan. Niestety, obawiam się, że Wipler będzie próbował pójść w drugą stronę - ocieplania wizerunku i zmniejszania radykalizmu.

 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Niebawem wybory i kolejny start Janusza na fotel prezydenta. Mała retrospekcja i krótki wywiad przed startem w poprzednich wyborach prezydenckich.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Wczoraj Wilk miał spotkanie z Ziemkiewiczem. Na profilu Szpanelewskiego padają trzy nazwiska na kandydatów w wyborach prezydenckich - Michalkiewicz, RAZ, Popiela. W co oni grają? Jak Popiela czy Ziemkiewicz wstąpią do KNP to przez cały miesiąc mam napad śmiechu. Może jeszcze Wojtera na prezydenta? Jedno jest pewne - jak ktoś był w dawnym UPR to w najbliższym czasie może zobaczyć kilku znajomych łebków. Ale Popiela? Nie no... Lekki szok i zarazem śmiech, ale chyba nie taką niespodziankę szykują? Jeszcze większy śmiech jak wszystko to zwykły troll i na prezydenta wystawią kmiotka pokroju Wilka i największym transferem będzie taki Samborski.

A może Michalkiewicz?
Robert-DeNiro-Laughing-Awards-Ceremony.gif
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
No, trudno żeby dementowali każdą głupotę zamieszczaną na losowych profilach, w którą da się wkręcić internet. Ja tam rozumiem jeszcze zwykłych użytkowników, ale.. wkręcić się dał również natemat.pl oraz wpolityce.pl. Poziom polskich mediów. Nie sprawdzą, nie poproszą o komentarz u oficjalnych źródeł, nie zweryfikują informacji.. Klepną bzdurę i puszczą dalej. Słowem - żenada. A wystarczyło wejść na www.partiakorwin.pl ->Serwisy regionalne->mazowieckie->Warszawa. Wyświetli się strona tego oddziału a po prawej stronie - link do oficjalnego profilu na FB.
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
No, trudno żeby dementowali każdą głupotę zamieszczaną na losowych profilach, w którą da się wkręcić internet.

Co do ostatniego członu Twojego zdania: trudno czy nie, reakcja być musi, skoro posługujemy się nowymi mediami jako co najmniej jednym z głównych narzędzi propagandy i to odbiorcy nowych mediów są co najmniej jedną z głównych części elektoratu. Tym dziwniejsze, ze akurat środowisku KORWiNy takich rzeczy przeciez nie trzeba tłumaczyc.
 
Do góry Bottom