KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Jestem zaskoczony Popielą. Podejrzewałem współpracę z KNP i znałem krytyczny stosunek do Korwina, ale mimo wszystko jestem zaskoczony.
Wizyta Ziemkiewicza w KNP jest idealnym podsumowaniem tej organizacji. Całe szczęście to Wilk jest kandydatem. Gdyby Ziemniaka zaangażowali...
Ale Ziemniak musi zachowywać pozory i całe szczęście. Zresztą KNP nie ma racji bytu i Ziemniak dobrze o tym wie.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Ziemkiewicz to jeden z tych głośnych patriotów. Ja nigdy takim nie ufam. A przy tym pamiętam jak opluwał KNP i nagle po wyjebaniu Korwina spotkanko. No i znajomości z równie podejrzanym Wojterą albo dziwne teksty o Izraelu. Można tak wymieniać...
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Kto im podpisy zbierze? Sam Szatan chyba nie da rady?
Poczekaj trochę. Zobaczysz, jak mainstream będzie ich promował, bo teraz KNP stanie się wyjątkowo ściśle kontrolowaną "opozycją". Nastąpi nagły zwrot w mediach reżimowych, w stronę Wilka posypią się pochwały, żadnych zjebek itd.

KNP z Wilkiem jest potrzebny reżimowi w walce z JKM.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
Szpanelewski na konferencji zamiast przedstawiać Wilka jako kandydata oczerniał Korwina i Wiplera, ale czego innego się po nim spodziewać?

10247472_445323975632285_2826945840982283887_n.jpg
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
Poczekaj trochę. Zobaczysz, jak mainstream będzie ich promował, bo teraz KNP stanie się wyjątkowo ściśle kontrolowaną "opozycją". Nastąpi nagły zwrot w mediach reżimowych, w stronę Wilka posypią się pochwały, żadnych zjebek itd.

KNP z Wilkiem jest potrzebny reżimowi w walce z JKM.
No to zobaczymy. To będzie w końcu coś namacalnego, na czym mógłbym oprzeć swoje zdanie o tym całym rozłamie.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 864
12 252
Żałosne. Skoro im po drodze z RN i winią Korwina za chuj wie co, to mogli się nie szczypać z jakimiś roszadami w KNP tylko przeskoczyć do UPRu i tam odnosić "sukcesy" :)
 
Do góry Bottom