1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez tosiabunio, 10 Lipiec 2014.

 1. Solitary Man

  Solitary Man Człowiek raczej piwnicy

  Posty:
  492
  Polubienia:
  1 638
  Tak, W przeciwieństwie to wyborów do Sejmu w 2011, teraz udało im się zebrać podpisy i zarejestrować listy we wszystkich okręgach. To już miało duży wpływ na wynik. W parlamentarnych wiele osób, które mogłyby zagłosować na partię Korwina nie miały takiej możliwości albo olały głosowanie bo i tak nie było szans na przekroczenie progu.
   
 2. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 849
  Wipler zgruchotał kumotrów z Wiejskiej, ale ja nie o tym. Zobaczcie, co koleś z KNP zrobił ze Stefanem Szczawiem-Niesiołowskim! Jak na tak młody wiek, orka 10/10. Fatality!!  ... a Szczawiu na to: "I co z tego?"... :)
   
 3. Tralalala

  Tralalala Guest

  No ładnie pojechał, ale ta siwa kurwa wyszła za pomocą kontekstu. Ale Wipler też ładnie z komisjami przyjebał :D Ten gawkowski dobrze gada z kamerami, ale oczywiście lepiej byłoby to zrobić za pomocą crypto :)

  Edytka: niesioła pioniosło, widocznie nie ogarnia, że są inne systemy głosowania. Zwróćcie uwagę jak gada, że pisowi nie pasuje głosowanie, zupełnie marginalizuje KNP, pewnie dlatego, że wielu osobom się to nie spodobało i nie chcą nabić więcej kuców Krulowi
  Edytka2: oczywiście dodatkowym plusem głosowania przez crypto jest to, że staruchy nie zagłosują i sądząc po wynikach głosowania na knp wśród crypto to będziemy mieli króla Januszka pierwszego ;)
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 Listopad 2014
 4. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 685
  Polubienia:
  12 748
  Jeżeli będziemy mieli króla wyłonionego w jakimkolwiek głosowaniu, to będzie to ostatnie głosowanie enyłej.
   
 5. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 614
  Polubienia:
  7 173
  Wipler do Niesioła: "Panie, leki pan weźmie. Leki pan weźmie i spokój."


   
 6. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 849
  Sytuacja jest taka. Piasecki (RMF) zaprasza do siebie na rozmowę Wiplera, po czym co rusz zakłamując rzeczywistość, próbuje sprowokować do nerwowej reakcji gościa, na co ten zachowuje zimną krew i opanowanie. Piasecki, mimo to, próbuje uspokajać Wiplera. Typowa zagrywka dziennikarskiego łachmyciarza na usługach państwa. Motłoch jednak zapamięta Wiplera jako człowieka targanego emocjami, nie potrafiącego nad nimi panować.
  http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/w...a-wybory-na-caly-kraj-rozlala-sie,nId,1563834

  Nie dziwi nic. Fucha w TVN, RFM. Stokrota - Trójka, potem TVN, Radio Z. Wszystkie "prywatne" i państwowe stacje są obsadzone pryszczami postubeckimi.
  [​IMG]
   
  Ostatnia edycja: 25 Listopad 2014
 7. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 685
  Polubienia:
  12 748
  Piasecki jawi się jako dosyć obiektywny gość, na tle ogółu dziennikarzy zajmujacych się polityką w radiu i telewizji. A że jest wkurwiający dla rozmówcy - no cóz, taki ma tabloidowo-rewolwerowy styl.

  "Resortowych dzieci" nie czytałem, ale jestem w stanie bez trudu uwierzyć w tę recenzję.
   
 8. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 849
  O tak, zdaj się na wiarę, ta czyni cuda ;)
   
 9. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 685
  Polubienia:
  12 748
  Domyślam się, że ta książka jest w stylu posta PP o księdzu Tadeuszu Isakowiczu-Zalewskim.
   
 10. Morwin Kike

  Morwin Kike Member

  Posty:
  38
  Polubienia:
  102
  "Fatalny wynik wyborów wymaga wyciągnięcia rzetelnych wniosków. Tylko surowa diagnoza może być podstawą skutecznego leczenia. W innym wypadku dalsza wipleryzacja KNP (upodabnianie się do partii sejmowych skutkujące ściąganiem nas poniżej 5% - bo wyborcy niezdecydowani i elektorat buntu przestają widzieć różnice pomiędzy Nową Prawicą, a bandą czworga) doprowadzi KNP do haniebnej koalicji wyborczej z PiS (w najlepszym wypadku z RN) tylko po to, aby wybrani mieli miejsca biorące na takich koalicyjnych listach, co będzie końcem Partii." kurwa co ten Wilk odpierdala ? dawno nie śledziłem jego fanpegu i nie wiedziałem, że w KNP idzie już taka otwarta wojna. Na miejscu Korwina wyjebałbym tego typa czym prędzej.
  Może jakiejś agenturze w KNP zależy na konflikcie w firmie ? Pojawił się sukces w eurowyborach, to ktoś teraz od nowa ściąga partię w dół. Albo ktoś oczyści partię od wewnątrz z gówna, albo nic nie ugrają w przyszłych wyborach.
   
 11. Alu

  Alu Well-Known Member

  Posty:
  3 994
  Polubienia:
  7 177
  Czy Wipler zrobił choć jeden wpis o Wilku?
   
 12. Wipler odwala bardzo dobre medialnie akcje. I znalazł się w sejmie. I ma libowy fragment życiorysu. A o tym Wilku dopiero niedawno usłyszałem. Ból dupy?
   
 13. Morwin Kike

  Morwin Kike Member

  Posty:
  38
  Polubienia:
  102
  W sumie chuj wie po co on w tej partii jest. Może chce się wypromować trochę i pokazać pare razy mordę w tv, żeby zdobyć większy prestiż. Widać na kilometr, że to zwykły karierowicz. Taki co to chcę wejść na salony, żeby zdobyć uznanie w oczach sąsiadów, kolegów z branży, rodziny i uj wie jeszcze kogo. To teraz dobra fucha jest. Jest wśród młodzieży popyt na wolnościowe hasełka i KNP, to i Wilk się załapał. A może to jakiś agent w szeregach KNP, co ma za zadanie hamować rozwój partii ( wystarczy spojrzeć na jego kampanię wyborczą i ogólną działalność na rzecz partii ) i siać różnego rodzaju konflikty ? tego nie wiem, ale wiem, że powinni go wywalić, bo psuje wizerunek partii.
   
 14. Volvek

  Volvek Well-Known Member

  Posty:
  758
  Polubienia:
  1 674
  Wilk:
  a) Ma ból dupy?
  b) To agent?

  Jeśli uważasz, że a, polub ten komentarz. Jeśli twierdzisz, że b, polub ten komentarz.

  Ja myślę, że to ból dupy. Po wyborach Wilk jeszcze przez całe wakacje zachowywał się normalnie i było okej. Dopiero po konwencie KNP się zaczęły te jazdy.

  A Wipler raz coś napisał, że popiera kandydaturę Wilka do rady miasta, to było już po konwencie.
   
 15. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 849
  Dla mnie najważniejszym symptomem, że środowiska powiązane z KNP i samo KNP jest zagrożeniem dla Układu, stała się gremialna reakcja Układu. Wszyscy, jak jeden, stoją okoniem wobec perspektywy Kanapowego sukcesu. Zaprzężono do tego niemal wszystkie media, a te, które członków KNP zapraszają i nie bojkotują, stosują delikatną taktykę deprecjonującą. Zbiorowy Ból Dupy Układu jest dla mnie, póki co, wystarczającym powodem, by trzymać z KNP sztamę i wspierać ich.

  Oczywiście, byłbym idiotą, gdybym nie brał pod uwagę, że sam Korwin jest umoczony, a Wipler pracuje na dwie strony, ale jak dotąd nie mam powodów, aby tak twierdzić. W najmniejszym stopniu nie mam. Ponadto, żywię nadzieję, że środowiska związane ze służbami, anty-komuszą masonerią bądź wojskiem wspierają poczynania KNP, bo realnie patrząc, zwiększa to szanse na sukces. A może ugrupowanie jest "samorodne"? W to akurat trudno mi uwierzyć, ale kto wie?

  Co do sytuacji wewnętrznej w KNP. Nie tyle uważam, co jestem głęboko przekonany, że od lat Układ ma swoje słupy wetknięte w struktury poszczególnych partii Korwina, co skutkowało kilkoma rozłamami. Obecnie w KNP wprost (IMO) krecią robotę w internetach wykonują Wilk i Marusik (zaczął niedawno). Wilk jest głuchy na apele swoich sympatyków, by przestał judzić, bo wie, że dziesiątki razy powielone łgarstwo ostatecznie chwyci. Ryje, mimo, że z jakichś powodów został z powrotem powołany na stołek vice. Na swoim fejs-profilu wbija jakieś nic nie znaczące badziewo, nie działa, występuje jedynie w mediach i podjudza diagnozując wipleryzację. Ja zdiagnozowałem u niego Ból Dupy, jednak pytanie pozostaje otwarte, przynajmniej po to, by zadośćuczynić rzetelności: czy Wilk to kret Układu czy sfrustrowany i zawistny karierowicz.

  Od dłuższego czasu, również ludzie związani z KS stosują taktykę obśmiewania Korwina i, co umyka mało detalicznym obserwatorom, kleją taktykę - że ją nazwę - subtelnego szpilowania i indukcji z opóźnionym zapłonem. JM Fijor swego czasu nagrał audycję w KS, gdzie gromił JKM za jego korwinizmy i wyraził się mniej więcej, że sam z chęcią dałby mu w mordę. Audycja ta nigdy się nie ukazała jako podcast. Nikt też o nią nie pytał. Słuchaczom KS to, jak i wiele innych ciekawych sytuacji, delikatnie rzecz biorąc, umknęło. Ale koniec końców, nawet JMF odsłonił swoje karty, stwierdziwszy, że nie warto chodzić na wybory, a o Korwinie powiedział już wszystko i więcej nic nie powie. Przeciętny lib może pomyśleć: swój chop, ja też mam wyjebane na wybory, ale ta zgodność jest, w moim przekonaniu, wyjątkowo pozorna, bo uważam, że Fijor nie tylko apeluje, ale wysyła jawny komunikat, jak należy traktować całe KNP. Przecież nazywające się wolnościowym, radio KS powinno przez cały rok agitować na pełnej kurwie za ugrupowaniem, które ma szansę poluzować ludziom więzy. Jednak nie: tam priorytetem jest zupełnie co innego, ale to już każdy niech sobie sam okmini.
   
  Ostatnia edycja: 26 Listopad 2014
  Claude mOnet i Morwin Kike lubią to.
 16. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 614
  Polubienia:
  7 173
 17. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 685
  Polubienia:
  12 748
  "Wipler odwala bardzo dobre medialnie akcje. I znalazł się w sejmie."

  Pokash fotke swojej legitymacji PiS.
   
 18. Racibor

  Racibor Well-Known Member

  Posty:
  409
  Polubienia:
  1 888
  Cyborg dzisiaj w formie w PE. Pod koniec chyba chciał powiedzieć prosecuted ale wyszło persecuted - więc jest dla potomności zachowana zapowiedź prześladowania lewaków:)
   
  tomislav i Alu lubią to.
 19. Denis

  Denis Well-Known Member

  Posty:
  3 839
  Polubienia:
  7 716
  Korwin to cwana bestia. Może zwalić na słaby angielski, a przy tym nawoływać do mordowania lewaków.
   
  Grzechotnik i kr2y510 lubią to.
 20. Oreł

  Oreł Well-Known Member

  Posty:
  572
  Polubienia:
  420
  Taką wersję dzisiaj usłyszałem: po wyborach Gowin i Grobelny (prezydent Poznania) tworzą nową partię, Wipler wciąga do niej KNP. Sądzicie, że to realne?
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.