KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Złośliwie powiedziałbym - nigdy się nie dowiesz. Ale dla niej ktoś, kto nie bierze 3K na miesiąc za uczciwą robotę to nieudacznik i ma prawo do takiej oceny. Nie ma jakiegoś rigczowego wzorca udacznika, o ile wiem.

Ja jestem raczej nieudacznikiem choć powyżej średniej krajowej zarabiam od 20+ lat i wcale nie jestem z tego specjalnie dumny, bo dla mnie nie jest to jakiś wyznacznik sukcesu.

Nie pamiętam dokładnie co powiedziała w filmiku, ale na blogu napisał, że facet ma zarabiać znacznie więcej od niej, co może oznaczać, że może wymagać dochodów znacznie powyżej średniej.

Oburzenie "publiki" wynika z otwartego powiedzenia przez nią: "Cześć, jestem pijawką, szukam żywiciela" i tak jak ona ma prawo taka być, tak samo publika ma prawo wyrażać swoją dezaprobatę dla takiej postawy :p
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Cześć, jestem pijawką, szukam żywiciela

Trzeba być niedojebanym kolesiem, aby tak twierdzić. Laska działa aktywnie w swojej dziedzinie, prowadzi dość chyba poczytnego bloga, nagrywa jakieś filmiki, jest 100 razy zaradniejsza i aktywna od większości piwniczaków i internetowych zjebów. Zapewne ciężko na to pracuje i wcale się nie dziwię, że nie chce żadnego pięknoducha, który nie będzie w stanie zadbać o przyszłość jej dzieci. Przedstawia jak najbardziej rozsądną postawę, ale publika jest za głupia, aby się zorientować. I pewnie większość z nich nie widzi nic złego w życiu na koszt innych i zdobycie socjalu uznaje za szczyt życiowej zaradności.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Oburzenie "publiki" wynika z otwartego powiedzenia przez nią: "Cześć, jestem pijawką, szukam żywiciela" i tak jak ona ma prawo taka być, tak samo publika ma prawo wyrażać swoją dezaprobatę dla takiej postawy :p
Nieprawda. ;) Powiedziała, że jest bardzo wymagająca wobec siebie i tego samego wymaga od faceta. Z całej wypowiedzi wynika raczej, że radzi sobie nie najgorzej, a jej facet ma być jeszcze lepszy od niej – to nie jest pasożytnictwo.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Nieprawda. ;) Powiedziała, że jest bardzo wymagająca wobec siebie i tego samego wymaga od faceta. Z całej wypowiedzi wynika raczej, że radzi sobie nie najgorzej, a jej facet ma być jeszcze lepszy od niej – to nie jest pasożytnictwo.

A może robi to tylko dlatego że nie ma chłopa obecnie? Jak sobie znajdzie tego idealnego faceta, to rzuci to wszystko w pizdu a on będzie tyrał na nią... A ona będzie sobie leżeć i pachnieć :)
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Za to ona uznaje gnojonych przez 3 rp za nieudaczników...

Już nie róbmy ze wszystkich takich biednych uciemiężonych. Gdyby nie ta 3RP, to jej warunki byłby jeszcze trudniejsze do spełnienia.

A może robi to tylko dlatego że nie ma chłopa obecnie? Jak sobie znajdzie tego idealnego faceta, to rzuci to wszystko w pizdu a on będzie tyrał na nią... A ona będzie sobie leżeć i pachnieć

A co w tym złego właściwie? Jak znajdzie się chętny, czemu nie? A może to ona powinna tyrać na jakiegoś uciemiężonego i będzie wtedy lepiej?
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Trzeba być niedojebanym kolesiem, aby tak twierdzić. Laska działa aktywnie w swojej dziedzinie, prowadzi dość chyba poczytnego bloga, nagrywa jakieś filmiki, jest 100 razy zaradniejsza i aktywna od większości piwniczaków i internetowych zjebów. Zapewne ciężko na to pracuje i wcale się nie dziwię, że nie chce żadnego pięknoducha, który nie będzie w stanie zadbać o przyszłość jej dzieci. Przedstawia jak najbardziej rozsądną postawę, ale publika jest za głupia, aby się zorientować. I pewnie większość z nich nie widzi nic złego w życiu na koszt innych i zdobycie socjalu uznaje za szczyt życiowej zaradności.
Zaraz, zaraz.... a to Kulczyk (świeć panie nad jego duszą) nie może być pijawką? Każda pijawka, szuka żywiciela na swoją miarę... dla Kulczyka był większy gangster od niego czyli państwo. Tak samo i tu...
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Już nie róbmy ze wszystkich takich biednych uciemiężonych. Gdyby nie ta 3RP, to jej warunki byłby jeszcze trudniejsze do spełnienia.



A co w tym złego właściwie? Jak znajdzie się chętny, czemu nie? A może to ona powinna tyrać na jakiegoś uciemiężonego i będzie wtedy lepiej?

Nic złego, już powiedziałem. Ja jedynie oceniam jej kryteria kto jest a kto nie jest nieudacznikiem. Moim zdaniem głupio powiedziała i tyle.
 

Bernard

Member
59
82
Jeśli chodzi o dyskusję z Elsnerem to występ dobrze oceniam ale mógłby sobie darować "ludzkie śmiecie" czy "czerwonych w rezerwatach" - takie wypowiedzi (do tego jeszcze specjalnie zmontowane) przysparzają mu negatywnego elektoratu.
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Korwin zmasakrował zabory. To już nie pierwsze wybory, gdy jest "rozsmarowany" w miarę równomiernie i nie widać granic rozbiorowych.

to czarne to wójt jakiejś gminy)

To gmina Rusiec w powiecie bełchatowskim. Wójt podobno startował z listy KORWIN-y, i dzięki temu poparło ją tam aż 28,1% wyborców.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Jeśli chodzi o dyskusję z Elsnerem to występ dobrze oceniam ale mógłby sobie darować "ludzkie śmiecie" czy "czerwonych w rezerwatach" - takie wypowiedzi (do tego jeszcze specjalnie zmontowane) przysparzają mu negatywnego elektoratu.
Dyskusyjne , poza tym do wyborow, jakichkoliek, dobre 3 lata.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Sorry, że tak wtrącę trochę JKMa. ;) Korwin widocznie musiał spuścić trochę pary po kampanii, co widać w powrocie do starszej, ostrzejszej retoryki w poniższym wywiadzie. Od 22:10 bardzo ładny szach mat – Elsner grzecznie wszedł na minę. :)


Na miejscu Elsnera zapytalbym w odpowiedzi:

Dlaczego zaraz potem zaczęły wybuchac rewolucje, jeśli tym robotnikom było tak dobrze. Badummm, tsssss...
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Na miejscu Elsnera zapytalbym w odpowiedzi:

Dlaczego zaraz potem zaczęły wybuchac rewolucje, jeśli tym robotnikom było tak dobrze. Badummm, tsssss...

Rewolucje wybuchały po przegranych wojnach. W bismarcowskiej II Rzeszy robotnicy na tle np. Francji mieli wręcz jak w puchu. A potem przyszła Wielka Wojna, blokada morska i głód. Wg. niektórych szacunków pół miliona ludzi zmarło wtedy w Niemczech z niedożywienia. W Rosji było podobnie.

PS. PiS postanowił dorobić dwa nowe województwa i z tej okazji rozpisać przedterminowe wybory samorządowe i to już w następnym roku!
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Ja bym chciał, gdybym miał córkę, aby szukała kogoś, kto zarabia powyżej średniej krajowej. Nie ma w tym nic złego, że chce się bogatego faceta. To są jej kryteria, nie? Nie ma w tym nic tępego. I to nie jest też prawda, że nie da się w Polsce zarabiać powyżej średniej krajowej.

Jasne. Z tym, że powinna szukać w przedziale wiekowym 30+.
 
F

Filip

Guest
Jak ktoś patrzy tylko pod kontem prokreacji oraz chłodnego wyrachowania, to ma to sens. Ale popatrz z perspektywy mężczyzny - bardzo wątpliwe, że o takich zapatrywaniach kobieta gdy się rozchoruje, przestanie się mu powodzić na rynku pracy, itd. będzie mu wierna. Sam znam osobiście takie przypadki, zakończyły się rozwodem, ze szkodą oczywiście dla potomstwa. Znam też na odwrót (i to w rodzinie), osoby które się pobrały, zanim stały się zamożne i właśnie u nich się raczej wszystko układa dobrze.
Sam raczej, nawet wśród zwykłych znajomych unikam osób o takich wartościach, pieniądz środkiem a nie celem.


W samorządowych szanse na dobry wynik dla JKM są nikłe, bardziej jak tendencje się utrzymają stawiałbym na europarlament.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 248
Ale popatrz z perspektywy mężczyzny - bardzo wątpliwe, że o takich zapatrywaniach kobieta gdy się rozchoruje, przestanie się mu powodzić na rynku pracy, itd. będzie mu wierna.
Ale to dotyczy wszystkiego. Można kochać kogoś za jego hajs/mięśnie/dużego kutasa/zabawność/inteligencję, ale wszystko to można stracić w wyniku zdarzeń losowych, choroby. I co myślisz, że inne (tzn. te nie lecące na kase) by zostały? Ile to było przypadków, gdy żołnierze wracali do domu okaleczeni, laska z nimi zostawała przez rok, dwa żeby nie było, że od razu ucieka, i później dopiero odchodziła.
Także to nie jest kwestia tego na co konkretna laska leci, raczej przywiązania emocjonalnego.
 
Do góry Bottom